SfTotó - Július 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfTotó - Július 2010
A játék szponzora: Sportingbet

Egy hónap szünet után újra jelentkezik az SfTotó játékunk.  :great:

A júliusi Sftotó szelvények időpontjai:

1.Szelvény: Július 8

2.Szelvény: Július 10-11

3.Szelvény: Július 13-14

4.Szelvény: Július 17-18

5.Szelvény: Július 24-25



A játék szabályzatát olvassátok el itt.

Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az Sftotó oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Felkerült az első júliusi szelvény. Sok sikert.  :beerchug:

Felkerült a legújabb SfTotó szelvény.  ;)

Felkerült a harmadik SfTotó szelvény. Sok sikert.  :beerchug:

MILAN!!

Miért nem tettél fel SFToto szelvényt??? Még a szombati nap is július 31. szóval még böven lehet beszúrni legalább 1 szelvényt ebben a hónapban ha nem többet!!!  :o :o

Végre esélyem lenne akár a 2. helyhez is és még böven van egy csomó nap július 31-ig  és nem raksz be több szelvényt??! Ez igy nagyon unfair azokkal szemben akik még ott vannnak 2-4 pontra a a 2. 3. helytől!!!!  Máskor simán dobáltad az sfscore-os szelvényeket a hónap utolsó hetében mikor vezettem az aktuális havi listát és végül csak 3. lettem...most meg mikor esélyem lenne előrébblépni  nem csinálsz több szelót!!  Hogy van ez??   :noway:
Simán beférne még egy szeló!!
Remélem sokan egyetértenek velem!!!!   :ok:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum július 27, 2010, 13:08:25
Végre esélyem lenne akár a 2. helyhez is és még böven van egy csomó nap július 31-ig  és nem raksz be több szelvényt??! Ez igy nagyon unfair azokkal szemben akik még ott vannnak 2-4 pontra a a 2. 3. helytől!!!!  Máskor simán dobáltad az sfscore-os szelvényeket a hónap utolsó hetében mikor vezettem az aktuális havi listát és végül csak 3. lettem...most meg mikor esélyem lenne előrébblépni  nem csinálsz több szelót!!  Hogy van ez??   :noway:
Simán beférne még egy szeló!!
Remélem sokan egyetértenek velem!!!!   :ok:

A július elején feltett kiírásnál ott szerepel, 5 szelvény lesz a hónapban... Nem értem, miért kell ezért reklamálni, szerintem nem ellened szól, hogy ebben a nem lesz több szelvény.

Az SfTotó-ban, és az SfScore-ban is hónap elején megadom a szelvények dátumait. Júliusra 5 SfTotó szelvény volt kiírva!

Ha valaki a programmal nem ért egyet az hónap elején jelezze, s ne a végén.


Idézetet írta: jorgi05 Dátum július 27, 2010, 13:08:25
Végre esélyem lenne akár a 2. helyhez is és még böven van egy csomó nap július 31-ig  és nem raksz be több szelvényt??! Ez igy nagyon unfair azokkal szemben akik még ott vannnak 2-4 pontra a a 2. 3. helytől!!!!  Máskor simán dobáltad az sfscore-os szelvényeket a hónap utolsó hetében mikor vezettem az aktuális havi listát és végül csak 3. lettem...most meg mikor esélyem lenne előrébblépni  nem csinálsz több szelót!!  Hogy van ez??   :noway:
Simán beférne még egy szeló!!
Remélem sokan egyetértenek velem!!!!   :ok:


Mivel ott volt hónap elején a program, nemtudom, mire számítottál!?!? ???
:)

SfTotó Július 2010 - Nyertesek:

1.hely: mgabesz07 - 15.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

2.hely: Boci17 - 10.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

3.hely: bancho - 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk.  :cya:

Gratulálok a nyerteseknek!   :beerchug:   :great: