Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hiányozni fognak a tippjeid a  forumból!
Remélem sokkal hamarabb visszatérsz mint ahogy gondolod! :)

Mindig jó ah leírva látja az ember az ilyen alapelveket! Ezek hosszútávú , fegyelmezett betartása a siker kulcsa! :) És ez a legnehezebb, a nagy kínálat a bankroll igazi gyilkosa, nálam is az szokott lenni, ha görcsösen el kezdek minden hülyeségre fogadni, még ha kevesebb pénzzel is mint a normál tippeket, felemészti nagyon gyorsan!

De most úgy tűnik , hogy sikerül betartani a szabályaimat és rögtön látszik az eredménye! Remélem fegyelmezetten tudom tartani ezt az iirányt!

:cya:

Idézetet írta: laudrup Dátum október 07, 2010, 09:11:32
Eltüntem mint fradisták a füstbomba alatt.
Nem véletlenül :a Porto betlije a bankom bukását jelentette.Nem látom értelmét hogy aprópénzzel újrakezdjem,a családi kasszából pedig alapelvem hogy nem vonok el pénzt.3 hónapig játszottam az iroda pénzéből,ezidő alatt tesztelgettem a stratégiáim,a végére ki is forrott a müködőképes verzió,és pont ez az utolsó fogadás mutatta meg a még hiányzó kirakót belőle.
Én búcsúzom,egy hosszú szünetet tartok,de leírom hogy mire jutottam:
A legfontosabb termszetesen a NAGYON alapos tippkiválasztás,csak olyan sportokra,bajnokságokra szabad fogadni amire elegendő rálátásunk van! (indonéz foci,svéd 2.osztály stb.. kizárva)
Szintén a legfontosabb alapelv a PÉNZMENEDZSMENT na itt hibáztam rögtön az elején,ugyanis a rászánt pénz nem 100%-a a bankod!! Kell tartalék! Fix keretből nem lehet fogadni! Mert bármilyen jó vagy jöhet egy olyan bukószéria hogy elviszi a bankod nagyrészét! Ilyenkor jó a tartalék!
Ha rászánsz fogadásra mondjuk 10ezret akkor 5ezer legyen a tartalék,az is a számlán van,de azzal nem fogadsz!
(ez volt a talnulság az ucsó buktámból),a másik felének,vagyis ez esetben az 5ezernek veszed az 5%-át és kezded az első köröd,ha nyertél zárod a kört és megint 5%-al fogadsz,ha buktad akkor a következő fogadásod oddsától függően választod a tétet:
elbukott tét+elvárt nyereség/(odds-1)=következő kör tétje
és így tovább a kövi körben is ha buktad csak akkor már 2 kör tétjével számolsz,és két kör elvárt nyereségével.
Nos 5%-os téttről indulva min. 1.60-os oddsokat feltételezve kb. 4 kört bír ki a bankod,ha beleszaladsz ennél hosszabb bukószériába akkor már a tartalékhoz kell nyúlni hogy visszahozd a pénzed és nyereséggel zárj!
Ha nincs tartalék akkor vége a dalnak.(mint ahogy nekem is ez lett a finálé!)
szolók vagy duplák legyenek! a 3mas kötés feletti kombikat el kell felejteni!
Remélem aki "versenybe van még a bankjával" és a fogadóirodákkal legalább részben megfogadja a tanácsaim.
Igérem még visszatérek ha lesz egy kis rászánt lovém,vagy mondjuk a Unibet megdob egy ingyenfogadással mert látja hogy egy hónapja nem fogadok és nem utalok,előtte meg napi több fogadásom is volt.A lényeg,nem akarom hogy függőség legyen belőle,családi kassza 7 lakat alatt,ha lesz fölös pénzem pár ezer akkor jövök(most nincs,nagyon nincs!! Még innen szerettem volna kivenni kis pénzt,nemhogy betenni!)
Csacsa: a 10perces fánk istenkirály volt! két napig megállás nélkül ette a család!
Nagyon jó kis közösség van itt! Be fogok nézni még!

Szóval szünetet tartasz.  ;) Lehet, hogy egy kicsit hosszabb lesz, talán rövidebb, de szerintem bölcs döntés. Ezt csak az igazán jó fogadók tudják megtenni. Amit a fánkról írtál, hát nagyon jólestek ezek a szavak, nagyon örülök, hogy a recepttel nem árultam zsákbamacskát! :) Jó pihenést kívánok, feltöltődést / mindenféle értelemben /, és amíg ez a szünet tart, addig se feledd, hogy a bánya kapuja előtted / is / mindig nyitva áll!  ;D :beerchug:

Üdv,

Csacsa

Sajnálom, hogy így kellett döntened! Szívesen olvasgattam a naplódat, merítettem belőle tippeket! Az utolsó, portó győzelmet is megjátszottam :bash: :)
Minden tiszteletem a döntésed előtt, mielőbbi visszatérést kívánok!!!
üdv, Csabus

Több mint 3 hónap pihenés után visszatértem! (a unibet megdobott egy kihagyhatatlan névreszoló ajánlattal,100% befizetési bonuszt kináltak,pedig ugye azt már kihasználtam annakidején).párszázas tétekkel így újra tudok játszani!

Laudrup comeback!   A mai nap ezekből válogatok majd!
20:30 Bayer Leverkusen - Hannover 96 1,52 ezt nem érzem,meg necces is.
Tenisz > Grand Slam > Ausztrál Open Női 01:00 Na Li - Clijsters, K 1,36 régen néztem teniszt nem tudom ki milyen formában van(segítsetek!)
20:00 Hercules - FC Barcelona 2 1,15  ez azért elég alap
19:45 AZ Alkmaar - VVV Venlo 1,20  az az nem hozta mostanság az eredményeket,a venlo ellen éppen itt az ideje,és elvárható a győzelem
20:45 PSV Eindhoven - Willem II 1,10  1.a 18.ellen,nagyon papír,talán túl papír.
Ebből fogok 2-3 tippet megjátszani.

Megszületett a mai dupla:
PSV Eindhoven - Willem II MérkőzésRendes játékidő Az Ön fogadása: 1   1,10

Hercules - FC Barcelona (1-0) 3-Way HendikepRendes játékidő Az Ön fogadása: 2 (1-0)    1,52
Az Ön fogadása: dupla    1,67

a tét a bankom felének 5%-a(ugye a fele vésztartalék,csak a másik felével játszom!)(ez most 250ft-ot jelent)

Üdv újra a fedélzeten laudrup!   :beerchug:

A lehető legjobban választottál, tolni is fogom ezt a szelót, de még hozzácsapom a kézi francia győzelmet!

Sok sikert és szerencsét kívánok a banképítéshez!  ;)

Üdv,

csacsa

Köszi! Azt a kézi francia győzelmet sok naplóban láttam,de maradok az ismert sportágaknál,azért hagytam végül ki,bármilyen jónak is tünik! Most nem akarom magam hamar megégetni, nagyon alapos tippválasztással,lassú léptekkel meggondoltan haladok! a köv.30nap terve a 4500ft-ból 7500at csinálni,napi 1 szelvénnyel!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 28, 2011, 12:41:51
Üdv újra a fedélzeten laudrup!   :beerchug:

A lehető legjobban választottál, tolni is fogom ezt a szelót, de még hozzácsapom a kézi francia győzelmet!

Sok sikert és szerencsét kívánok a banképítéshez!  ;)

Üdv,

csacsa

Elsőre durva volt: a PSV a 90.percben verte a győztes gólt!! A Barca sima 3-0-al hozta!
PSV Eindhoven - Willem II MérkőzésRendes játékidő Az Ön fogadása: 1   1,10

Hercules - FC Barcelona (1-0) 3-Way HendikepRendes játékidő Az Ön fogadása: 2 (1-0)    1,52
Az Ön fogadása: dupla    1,67

egyébként aki velem tartott az jól járt mert az összes többi tipp is jött(az AZ pl.6-1re nyert!),nyert a leverkusen is Clijsters is!

Holnapi menü Laudrupnál:
15:00 Bologna - AS Roma 2 1,85 2x 1,18 DNB 1,30 olaszhonban minden necces,de a Roma jól nyomja mostanság.
14:30 NAC Breda - Ajax 2 1,55 Ez a legneccesebb sztem,de jöhet..
19:00 Osasuna - Real Madrid 2 1,30 a hazaiak bűn rossz formában,a fehérek zöld utat kapnak a piros kapuhoz!
18:00 Mechelen - SC Anderlecht 2 1,62 dnb 1,25 itt is igaz hogy a hazai gárda mélyponton,a vendégek meg a belga pontvadászat Realja(vagy inkább Barca-ja?)

Roma tipp kilöve,Adriano és Pizzaro is sérült,bár ettől még jöhet,de rossz elöjel!
duplánál maradok:
Osasuna - Real Madrid   2 (1,30)
Mechelen - SC Anderlecht Döntetlen esetén a tét visszajár   2 (1,25)
  :noway:
Tét:   250,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,62
Lehetséges kifizetés:   406,25

holnapi menü:
09:55 Nalbandian, D - Berlocq, C 1 1,12
14:00 Skugor, F - Mayer, Florian 2 1,18 * skugornak nem nagyon fekszik a kemény borítás.
16:00 Lacko, L - Ilhan, M 1 1,44 egyesek őt és Cilic-et tartják a legesélyesebbnek a tornagyőzelemre(zágráb ATP)
17:00 Granollers, M - Dodig, I 2 1,57 igéretes horvát fiú a Dodig,láttam máshol jobb oddsot is rá(a unibet tud vmit)
21:00 Racing Santander - Valencia 2 2,10 x2 1,30 DNB 1,52
Egy román tipster szerint:The best tips for today, tomorow allways coca-cola   ;D
Amitől tartani kell az a Valencia 5-ös győzelmi sorozata:reméljük nem most szakad meg! Jól fizet a kétesély és a DNB is.

21:00 Racing Santander - Valencia 2 DNB 1,52
tét 673ft(az elbukott 250ft+100ft elvárt nyereség visszahozása miatt) Jól jött a DNB opció,megmaradt a tétem!

Holnapi szelvényem(holnap melózom):
Chela, J-I - Aguilar, J 1   1,22 Chela ellenfele 288.(?) a világranglistán,illik vernie,remélem nincs vmi sérülés vagy demotiváció amiről nem tudok!  :ok:
Huta Galung, J - Tipsarevic, J 2   1,18 Tipsa szerintem a végső tornagyőzelemre is a legesélyesebb,ennek sima meccsnek kell lenni!   :crazy: :noway:
Skugor, F - Mayer, Florian  2   1,16 Skugor inkább salakos,Mayer gyors szerváival leveri a pályáról keményboritáson!   :ok:
Az ucsó kettőt bátrabbak hendikeppel is megjátszhatják valszeg sima 2 szettes meccs lesz!
Alaptéttel játszom(250Ft),abból indulok ki hogy a ma esti Valencia tippem jön.Ha bukom akkor este rányomok még annyit hogy visszahozza annak és az elöző körnek is a bukott tétjét plusz két kör nyereségét!

A Valencia betli miatt visszakapott tétem erre a triplára rakom:
Manchester United - Aston Villa   1 (1,30)  :ok:
Nalbandian, D - Berlocq, C   1 (1,15)  :ok:
Huta Galung, J - Tipsarevic, J   2 (1,18)  :noway: :noway:
Tét:   673,00
Teljes nyereményszorzó táblázat:   1,76
Lehetséges kifizetés:   1187,24
A vörösöknek nem szabad hogy gond legyen otthon a Villa.Nalbát és Tipsát sem kell magyaráznom!