SfTotó - Augusztus 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfTotó - Augusztus 2010
A játék szponzora: Sportingbet

Az augusztusi Sftotó szelvények időpontjai:

1.Szelvény: Augusztus 3-4

2.Szelvény: Augusztus 7-8

3.Szelvény: Augusztus 11

4.Szelvény: Augusztus 14-15

5.Szelvény: Augusztus 17-18

6.Szelvény: Augusztus 21-22

7.Szelvény: Augusztus 24-25

8.Szelvény: Augusztus 28-29


A játék szabályzatát olvassátok el itt.

Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az Sftotó oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Felkerült a harmadik augusztusi SfTotó szelvény. Sok sikert.  :great:

Egy dolgot nem értek. Van egy felajánlott jackpot amit az nyer aki az aktualis szelvenyen az összes meccset eltalalja...szerintem azt a hülye is levagja hogy ilyen meccsekkel mint amik most is a 14 meccs kozott vannak a lehetetlennel is LEHETETLENEBB hogy valakinek eselye legyen arra a jackpotra!! Pl.a mostani meccsek kozott kb. 10 db 3 eselyes meccs es semmi olyan meccs amire azt mondja az ember hogy na ez tuti 1-es!!
De ez amugy minden hetre igaz csak mar most lett egy kicsit sok ez a dolog...szerintem lehetne egy kicsit tobb eselyt is adni annak a jackpotnak azzal hogy tobb olyan meccset tesztek be amiken papirforma eredmeny varhato es nem a 14/13 meccsre lehetetlen ésszeruen tippelni!!

Ha pedig erre nem vagytok hajlandok akkor egy kovetkezo otlet hogy megszuntetni a jackpotot (mivel ugy se talalja el soha senki ilyen kinalatok mellett) es ezt az összeget beleforgatni az sf score es toto nyertes helyezeseibe...tehat pl.az elsö nem 15 ezret kapna akkor hanem mondjuk 30 vagy 40 ezret es mondjuk a 3.helyezett 5 ezer helyett 15 ezert kapna es ugyan igy az sfscorenal is!!

Remélem tetszik az otlet!! Hmmm?? :)

#3 augusztus 13, 2010, 22:38:13, vmlinuz
Idézetet írta: jorgi05 Dátum augusztus 13, 2010, 21:11:56
Remélem tetszik az otlet!! Hmmm?? :)

Nekem nem tetszik. Ez most nem egy hűdenagy jackpot akar lenni, vagy akármi, inkább érdekesség. Ez egy játék.

Valamelyik "madár" úgyis elviszi előbb-utóbb..  ;D Oszt vesz magának egy jachtot..  :beerchug: Felhúzhatósat.  ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 13, 2010, 22:35:10
Nekem nem tetszik. Ez most nem egy hűdenagy jackpot akar lenni, vagy akármi, inkább érdekesség. Ez egy játék.

Hol vannak a tuti vagy papirforma meccsek??!   :o

1 Tottenham - Manchester City     
2 Blackburn - Everton     
3 Bolton - Fulham     
4 Monaco - Montpellier     
5 St.Etienne - Sochaux     
6 MTK Budapest - Fc Fehérvár     
7 Fc Sevilla - Fc Barcelona     
8 Liverpool - Arsenal     
9 Bordeaux - Toulouse     
10 Lille - PSG     
11 Ferencváros - Honvéd     
12 Beira Mar - Leiria     
13 Motherwell - Hibernian     
14 Caen - Lyon

ebben a kinálatban szinte mind 3 esélyes meccs 2 kivétellel kb....a játék azért játék mer a játékosbnak esélye van nyerni is ha már van felinált jackpot...de ilyen meccsek mellett lehetetlen nyerni!!  legalább 3-4 tuti kellene bele és akkor máris élvezhetőbb lenne a játék és lenne kedve is az embernek játszani...nem igy mint most hogy jó ha 2-őt eltalál az ember!! igy nehéz élvezni pláne reménykedni!!  :(

Ami azt illeti mindig is ilyen meccsek voltak jackpot ide vagy oda. Nem kötelező a játék, ha nincs kedved hozzá, senki se kötelez ;)
Szerintem ez így jó, ahogy van, senki se fogja elvinni a jackpotot, de Milanéknak Szilveszterkor inni kell valamiből, ne legyünk irigyek :P


A Jackpot az csak egy utolag megjelent mellekes nyeremeny, amit sajat zsebunkbol allunk.

A toto nem a papirforma merkozesekrol szolt soha, itt sem, s az SZRT-es totonal sem.

Üdv! Sztem ne szüntessétek meg a jackpotot mert az 1plussz ösztönzés és dícsérendő hogy saját zsebből megy, nem pedig szponzorok által!!! és a totó márcsak ilyen! nehéz eltalálni telibe!  :great: :great: :great:  remélem én leszek az a ,madár' aki elviszi  ;D ;D

Idézetet írta: ROCCSA Dátum augusztus 16, 2010, 14:37:57
Üdv! Sztem ne szüntessétek meg a jackpotot mert az 1plussz ösztönzés és dícsérendő hogy saját zsebből megy, nem pedig szponzorok által!!! és a totó márcsak ilyen! nehéz eltalálni telibe!  :great: :great: :great:  remélem én leszek az a ,madár' aki elviszi  ;D ;D

Hát, ha tollas a hátad, akkor jó esélyed van...  ;D  :beerchug:


Igazatok van!!

Most 12-ből elég sok papirformának tűnő meccs volt mégis csak 12-ből 7-et találtam el!!   :D

éppen a papirformák mentek el jórészt.

Ja azt meg nem tudtam hogy saját zsebből álljátok...bocs!!  :beerchug: :ok:

Szerintem még idén elviszi valaki ezt a jackpotot... ;)

:cya:

Felkerült a legújabb sftotó szelvény. Sok sikert.  :beerchug:

SfTotó Augusztus 2010 - Nyertesek:

1.hely: hege1010 - 15.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

2.hely: celtic74 - 10.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

3.hely: canoo - 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk.  :cya: