FOCI TIPPEK 2.00 ODDSZ KÖRÜL

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 21, 2010, 17:34:42, Cerooo
Sziasztok!

Foci tippeket fogok írni ebbe a Topicba, cél az, hogy 1 egységgel megrakva mindet, profitot termeljen a rendszer.

Erre a hétvégére 10 tippem lesz.
Győr-DVSC  2       2.30  :noway:
Dortmund-Wolfsburg   1       2.20   :great:
Mönchenladbach-Frankfurt   1       2.20  :noway:
Freiburg-Stuttgart   2       2.15  :noway:
Leeds-Swansea  1       2.20   :great:
Honvéd-Zalaegerszeg   1       2.25   :great:
Groningen-Ultrecht  1       2.10   :great:
Lecce-Fiorentina   2       2.20   :noway:
Mainz-Kaiserslautern   1       2.25   :great:
Köln-St. pauli  1       2.20   :great:

Idézetet írta: Cerooo Dátum szeptember 10, 2010, 15:13:38
Erre a hétvégére 10 tippem lesz.
Győr-DVSC  2       2.30  :noway:
Dortmund-Wolfsburg   1       2.20   :great:
Mönchenladbach-Frankfurt   1       2.20  :noway:
Freiburg-Stuttgart   2       2.15  :noway:
Leeds-Swansea  1       2.20   :great:
Honvéd-Zalaegerszeg   1       2.25   :great:
Groningen-Ultrecht  1       2.10   :great:
Lecce-Fiorentina   2       2.20   :noway:
Mainz-Kaiserslautern   1       2.25   :great:
Köln-St. pauli  1       2.20   :great:

Nem is rossz!!! 10/6
60 %-os találati arány. Természetesen a 60 százalék szerintem nem tartható. Igazából egy 50-55 %-ot tartok reálisnak hosszútávon... Amúgy én 2000 forintokkal rakom meg a tippeket. Ha esetleg elérek egy általam kitűzött szintet, majd emelek... Ilyen oddszok mellett az 50 %-os találati arány is bőven plusszos. Remélem tudom tartani a szintet  :D

Én 2%-os tétekkel nyomom, ami azt jelenti, hogy ez a kör 6,4%-ot hozott. Forintosítva 6400 FT  ;D

Na csak így tovább...



ezt játszottam én is hosszabb távon, igazából bónuszok kijátszására a legjobb mert hosszútávon azért sima tőkéből nem könnyű meggazdagodni vele. de ha a tőkéd bizonyos %-a bónusz akkor belefér a "stratégia" +-15%-os ingadozása amit tapasztaltam, és gyorsan meg lehet forgatni a pénzt.

Ez egész jónak néz ki, főleg bónuszokhoz. Lehet megpróbálom jövő hónaptól én is

Idézetet írta: hatja1 Dátum szeptember 13, 2010, 12:27:16
ezt játszottam én is hosszabb távon, igazából bónuszok kijátszására a legjobb mert hosszútávon azért sima tőkéből nem könnyű meggazdagodni vele. de ha a tőkéd bizonyos %-a bónusz akkor belefér a "stratégia" +-15%-os ingadozása amit tapasztaltam, és gyorsan meg lehet forgatni a pénzt.
Én egy szóval sem mondtam, hogy ebből akarok meggazdagodni. Célom egy reális, biztos profit elérése. Én nem bónusz kijátszásához gondoltam... Bár úgy mégkönnyebb a helyzet, mert a minusz is belefér... Mindenesetre én úgy érzem, hogy 50 % körül tudom hozni, és az bizony profitáló lenne, de erre úgy is az idő ad majd választ... Sokan játszák ezt, csak nem mindegy ki, hogyan tippel... ;)

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 13, 2010, 12:49:08
Ez egész jónak néz ki, főleg bónuszokhoz. Lehet megpróbálom jövő hónaptól én is
Igazából egy kör után még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni... Ami tetszik nekem ebben, hogy olyan nagyot nem lehet bukni szerintem... Persze ha csinálnék egy 10/2-őt, akkor az eléggé beütne, de remélem ilyen egy darabig nem lesz...

Üdv és sok sikert a módszeredhez.  :great:
Valóban nem lehet sok következtetést levonni egy körből, de azért feltűnő, hogy a 4 elveszítettből 3 tippnél a vendégre leadott ment el! ha hosszabban is ez, lesz érdemes lehet elgondolkodni, hogy ne rakj vendégre. Persze ez csak ötlet!

Idézetet írta: executor Dátum szeptember 13, 2010, 20:43:30
Üdv és sok sikert a módszeredhez.  :great:
Valóban nem lehet sok következtetést levonni egy körből, de azért feltűnő, hogy a 4 elveszítettből 3 tippnél a vendégre leadott ment el! ha hosszabban is ez, lesz érdemes lehet elgondolkodni, hogy ne rakj vendégre. Persze ez csak ötlet!
Köszi. Igazad van, ezt annyira nem figyeltem... Ha arányaiban ilyen lesz, akkor inkább hazait kell favorizálni... Köszi az  5letet  ;)

Sziasztok!

Na akkor vágjunk bele az európai kupákba  :)

Bremen-Tottenham: H 2.10
:noway:
Bursaspor-Vallencia: V 2.40 :great:
Cluj-Basel: H 2.30 :great:

Aris-Atletico Madrid: V 1.90 :noway:
Dinamo Z.-Villareal: V 1.95 :noway:
Psv-Sampdoria: H 2.05 :noway:

Twente-Inter: V 2.00 :noway:
DVSC-Metalist: V 2.15 :great:

+1 svéd bajnoki:
Malmo-Helsinborg: H 2.30 :great:

Tét: 2000/Tipp

Idézetet írta: Cerooo Dátum szeptember 13, 2010, 21:47:02
Köszi. Igazad van, ezt annyira nem figyeltem... Ha arányaiban ilyen lesz, akkor inkább hazait kell favorizálni... Köszi az  5letet  ;)

Annyi a baj, hogy ha hazaira van 2es szorzó, az már kockázatosabb, mint egy idegenben játszóra, de idegenben leginkább az x-be lehet belebotlani

Idézetet írta: Cerooo Dátum szeptember 14, 2010, 12:25:52
Sziasztok!

Na akkor vágjunk bele az európai kupákba  :)

Bremen-Tottenham: H 2.10
:noway:
Bursaspor-Vallencia: V 2.40 :great:
Cluj-Basel: H 2.30 :great:

Aris-Atletico Madrid: V 1.90 :noway:
Dinamo Z.-Villareal: V 1.95 :noway:
Psv-Sampdoria: H 2.05 :noway:

Twente-Inter: V 2.00 :noway:
DVSC-Metalist: V 2.15 :great:

+1 svéd bajnoki:
Malmo-Helsinborg: H 2.30 :great:

Tét: 2000/Tipp

Hát ez nem sikerült e legjobban, a mai nap 4/1, de összességében 9/4, és mivel jöttek a nagy oddszok, minimális pluszban vagyok.
Ez a kör 44,44%-os pontossággal jött, 0,3% profitot hozott, forintosítva 300 FT-ot.
Összességében 19/10 az arányom, ami 52,63%-ot jelent. (visszakerültünk a helyünkre) :)
Eddigi profitom: 6,7%=6700 FT
Valószínűleg holnap érkezem a hétvégi tippeimmel, lehet, hogy lesz benne pénteki is...

Sok szerencsét mindenkinek  :beerchug:

Sziasztok!

Hétvégi tippek:

Péntek:

Doncaster-Leeds: 1   2,10 :noway:

És a többi:
Haladás-Honvéd: 1   2,60 :noway:
Pápa-Kecskemét: 1   2,10 :great:
Barnsley- Derby country: 1   2,10 :noway:
Kaiserlautern-Hoffenheim: 1   2,85 :noway:
Schalke-Dortmund: 1   2,15 :noway:
Sampdoria-Napoli: 1   2,15 :noway:
St. Pauli-Hamburg: 2  1,95
:noway:
Hercules-Valencia: 2   2,15 :great:



tét: 2000/meccs