100% visszatérités minden magyar ügyfélnek.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az Expekt.com minden magyar ügyfele részére 100 % visszatérítést kínál. Ha Ön január 13. és február 12. közt bármikor fogadást tesz az Expekt.com-nál, akkor akár 5000 forint jóváírást is kaphat tőlünk ajándékba. Az expekt.com 100%-os visszatérítést ajánl Önnek, amennyiben legkevesebb 2000HUF -ban fogad ! Tegye meg tétjét és most visszakaphatja a teljes befektetett összeget!

Feltételek:

1.) Töltse fel fogadószámláját minimum 5000HUF-al Január 13. és Február 12. (KEIsz 23:59-ig) között!
2.) Fogadjon legkevesebb 2000HUF értékben!
3.) Mikor fogadószámláján megjelenik a feltöltött összeg, küldje el email-ben felhasználói nevét és ügyfélazonosítóját a [email protected] címre. A levél tárgy mezőjében tüntesse fel a fogadott összeg értékét és mi jóváírjuk számlájára a fogadásra feltett összeget.
4.) Számlájára a fogadás összegét jóváírjuk 24 órán belül, attól föggetlenül, hogy fogadása nyer vagy veszít.

Szabályok:

• A bónusz kizárólag a promóció időtartama alatt, ügyfelenként és háztartásonként egy alkalommal vehető igénybe.
• A bónusz maximális összege 5000 magyar forint.
• A kapott bónuszt legalább háromszor meg kell forgatni a sportfogadás szekcióban ahhoz, hogy az lehívható, vagy a kaszinó-, játék-, vagy pókerszámlára átutalható legyen.
• A jelenlegi bónuszajánlat más bónuszajánlatokkal nem kombinálható.
• Az Expekt.com fenntartja a jogot, hogy a bónuszigénylést elutasítsa, amennyiben a jelen szabályok, vagy az Általános Szerződési Feltételekben foglaltak nem teljesülnek.
• A bónusszal, vagy a bónuszajánlattal kapcsolatos bármi nemű csalási kísérlet a bónusz, és/vagy a bónuszra való jogosultság elvesztését vonja maga után.
• Ha fogadószámláján lehívást kezdeményez mielőtt a feltételeknek megfelelne, a bonuszra nem jogosult!

Ez nem hangzik rosszul :)
már át is utaltam egy kis pénzt ;)

Gond van a belépésnél!Név és jelszó beírása után,egy pillanatra megjelenik a belépés .azután azonnal kiléptet.

Utána néztem!csak akkor élesítik a belépést,ha jóváírják az átutalt összeget. :)

Idézetet írta: pikado Dátum január 31, 2006, 09:37:11
Utána néztem!csak akkor élesítik a belépést,ha jóváírják az átutalt összeget. :)

Legalább is ezt írták,most ugyan kiírja már a jóváírt osszeget mégis automatikusan kiléptet,nem tudok fogadni.
Írtam mailt is, de semmi reagálás!

Válaszoltak!azt kérték ,hogy töröljem az összes ideiglenes fájlt és a cookie-kat.
Ezt meg is tettem, mégis kiléptet. Kíváncsian várom a fejleményeket :(

 Megoldódott a problémám,telepítettem egy új verzióju böngészőt (netscape) ,ezzel műxik.
Hát csak ennyit kellet volna írniuk.....

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az expektnél, csak akkor kapom meg a bónuszt, ha HUF kerül a számlámra, vagy USD esetén is jóváírják?


Idézetet írta: zozz Dátum április 24, 2006, 19:59:41
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az expektnél, csak akkor kapom meg a bónuszt, ha HUF kerül a számlámra, vagy USD esetén is jóváírják?



Szerintem USD esetén is jováirják, csak annyi a feltétel, hogy új magyar ügyfél legyél.