BetRedKings

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nálam meg a befizetési ablak, nem jön fel,
illetve feljön egy fekete üres négyzet,
járt már így valaki?

Jött mailben a kosár VB-re 50%-os befizetési bónusz, max 30euróig. Viszont a feltételeknél nem szerepel a jogosult országok listájában Magyarország. :D

Kikészít ez a redkings.

Pár hónapja volt, biztos emlékeztek rá, hogy adtak ingyen pörit a kaszinóba, ami real money lett, és át lehetett utalni a sportra pl. Nekem jött belőle pár euro, de átutalni nem tudtam mert nem volt még depom.
Aztán a minap 3szor megdupláztam rouletten és lett 50euro. Kikértem skrillre, elküldtem minden dokumentumot, és visszadobták a kifizetést mondván hogy bónusz, forgassam meg 60szor.. WTF?

A másik vicc, hogy anno mikor először léptem be a kaszinóba az usernévvel, kért h válasszak nicket a kaszinóba. Választottam, majd még következő 4loginnál szintén kérte.. Most van 5 nickem és mind úgy kezdődik mint a felhasználónevem. ncis28...

Ha jön valami promó, mind az 5 nickre megjön ugyanarra az emailre.Tagnap beléptem és az ncis28400 nickű kaszinóba dobott be, ma már csak az ncis28ba.. Én tegnap és előtte az ncis28400on rouletteztem, és gondolom odatették vissza a bónuszt a kifizetésből,de nem látom, mert most az ncis28asra léptet be..

+szor jeleztem a problémát az elmúlt fél évben, semmit sem tettek.Nevetséges

anno kb 5 vagy 6 eurot nyertem a freespinen, ami akkor real money volt nem bónusz.. Azt vittem fel 60dollárig, mert pénznemet változtattam..(ami ugye csak akkor lehet a real money van a kaszinón) Most hogy visszadobták a kifizetést, visszarakták a 60$tés kitalálta hogy az egész 60$t kell megforgatni 60szor, nem csak az eredeti freespinből nyert pár eurót/dollárt..

Komolyan olyan ideges vagyok, hogy nincs is kedvem ezekkel beszélni, mert megint írhatom le, de már a faszom tele van.

Full hülyének néznek, a termsre hivatkoznak. NEVETSÉGES.

benyelnek 60dolláromat.

Először is a nyeremény nem bónusz volt.. Ha jól rémlik Knapp írta hogy ő pl átette a fogadószámlára. Bónuszt nem is lehet.
azt még elfogadom hogy bónusz a nyeremény a pöriből,de akkor csak az eredeti összeget kelljen 60szor forgatni, ne azt amit már meg 10szereztem.

Nem voltam még ilyen ideges és csalódott. Kibaszottul becsapottnak érzem magam, nagyon kellett volna ez a 10k forint,  de egyszerűen nem tudok már mit írni, mivel érvelni, mert hülyének néznek.. azt hiszik hogy visszatették a 60dollárt és mellécsaptak 60szoros forgatást, szívességet tettek.
Supervisorral beszéltem chaten 1,5órát,de csak idegbeteg lettem..

Tanácstalan vagyok.

Hamarosan jön a válasz a műszaki osztálytól. 1,05ös odds hogy semmi nem változik.
Közben beszéltem magyar chatessel(mert olyan is van) de semmire sem jutottam, csak annyit tudtam tenni, hogy legalább megértette mi a gondom.. De persze ő is a bónszpolitikára hivatkozik. Meg hogy elvileg a nyeremény anno bónusz volt(annak kellett volna lennie 60szoros forgatással) De valamiért nem lett az. A világért sem akarja elismerni, hogy a rendszer/ a programozó vagyis ŐK hibáztak, és  nem akarják viselni a következményeket. Hivatkoztam Knappra(nem név szerint) hogy ő átutalta forgatás nélkül a pénzt, fogadott vele minden gond nélkül, majd kifizették. Erre az volt a válasza hogy nekik nem volt aktív bónuszok. WTF????
Megjegyzem nekem sem volt, és egyértelmű hogy nem volt bónuszunk, különben nem is lehetett volna sem kifizetést kérni, sem a sportra áttolni.


Ha semmi sem változik, a 30-30$t felrakok két számra rouletten.. :DD

Vannak náluk gondok az biztos.
2 éve van náluk számlám, nem is olyan rég befizettem.
Instant kaptam a 100% első befizetési bónuszukat sportbook részre  ;D

A final decision az lett hogy a 60dollárt forgassam meg 60szor.. mert ők az okosak én meg a hülye.

Az ingyenpöri nyeremény szeptemberben kb 5dollár volt, nem 60. Az 5dollárt rouletten vittem fel.. de nem értették meg.


Innen üzenem gekik, hogy a sóher kurva anyjukat, mocskos csaló banda.

A 60dollár 3 20dolláros nyerőgép pörgetésen persze elment

Kaszinó számlámon találtam 25$ ami kifizethető.
Érdekes mert oda nem utaltam soha, lehet valami probléma volt náluk korábban és oda kerűlt valahogy.
A lényeg hogy "talált pénz"  ;D

Sziasztok!

A 100% first deposit bónuszra mik a feltételek? Elsősorban az érdekel, hogy live fogadások számítanak-e, illetve hányszor kell megforgatni a bónuszt?

Ha valaki válaszol, azt nagyon megköszönöm!  :beerchug:

50%-os van 10x 2odds vagy nagyobbon kell pörgetni a befizetést.
Azután írják jóvá a bónuszt.
Ez felejtős szerintem....

Premier League Free Bet

Make a 15 Euro bet on any Bundesliga match between 14-15 August and get 10 euro freebet for Manchester City - Chelsea game on 16/08/2015

How to get the Free Bet:
Make a deposit using deposit code: fr10epl
Place a minimum bet of €15 on any Bundesliga match between 14-15 August
You will get €10 Free Bet as soon as your bet is settled

Idézetet írta: Tigris Dátum augusztus 15, 2015, 13:36:33
Premier League Free Bet

Make a 15 Euro bet on any Bundesliga match between 14-15 August and get 10 euro freebet for Manchester City - Chelsea game on 16/08/2015

How to get the Free Bet:
Make a deposit using deposit code: fr10epl
Place a minimum bet of €15 on any Bundesliga match between 14-15 August
You will get €10 Free Bet as soon as your bet is settled

Skrillen keresztül történő befizetésnél is jó? Vagy te mivel próbáltad?

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 15, 2015, 13:46:16
Skrillen keresztül történő befizetésnél is jó? Vagy te mivel próbáltad?
Elvileg jó, de nem tudok befizetni.  :o

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 15, 2015, 13:46:16
Skrillen keresztül történő befizetésnél is jó? Vagy te mivel próbáltad?

Változó. Valamikor bankkártyával, legutóbb Skrill-en keresztül.