Unibet - Vigyázz, Kész, London - Jól jársz a Magyar érmekkel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet - Vigyázz, Kész, London!

Idén az Olimpia alatt még jobban bearanyozzák a napjaidat az Unibetnél! Minden alkalommal, amikor Magyarország érmet nyer, te is díjat kapsz! Ha részt veszel a játékban, akkor az éremeső mellett a pénzeső is szépítheti a nyaradat!

Csatlakozz a promócióhoz, fogadj, és szurkolj!

Az Olimpia alatt, ha minimum 10000Ft értékben fogadsz az Olimpia eseményeire, akkor minden egyes alkalommal, amikor Magyarország olimpikonjai érmet szereznek, te is gazdagabb leszel egy kockázatmentes fogadással.
Ehhez csak annyit kell tenned, hogy összesen legalább 10 000Ft értékben fogadsz az olimpia eseményeire.

Amint elérted a 10000Ft-os határt, minden érem után egy kockázatmentes fogadás lehetőségét biztosítanak számodra.
Arany érem esetén mindenki 5000Ft-os, ezüstérem esetén 3000Ft-os, bronzérem esetén 1500Ft-os kockázatmentes fogadásra jogosult.


Szóval ne feledd: minél többet nyernek olimpikonjaink, te annál többször részesülsz jutalomban.

Az érmeket meg is kell ünnepelni, ezért az Olimpia végén készpénznyereményeket is kisorsolnak játékosaik részére!

Ha 10 000-19 999Ft között fogadsz az Olimpia eseményeire, akkor tied lehet a 20db 1500Ft-os készpénznyeremény egyike.
Ha 20 000-29 999Ft között fogadsz az Olimpia eseményeire, akkor tied lehet az 10db 3000Ft-os készpénznyeremény egyike.
Ha 30 000Ft felett fogadsz, akkor pedig három készpénz díjat sorsolunk ki 20 000Ft, 15 000Ft és 10 000Ft értékben!

Hogyan vehetsz részt?

1. Ha még nincs számlád, akkor nyiss egyet ITT!
2. Add meg a felhasználóneved a következő oldalon!
Ellenőrizd, hogy felhasználónevedet pontosan úgy adtad meg, ahogy az Unibet számládon szerepel (kis és nagybetűk is számítanak.)

Részvételi feltételek:
  • A promóció július 27-től augusztus 12-ig tart.
  • A játékban való részvételhez fel kell iratkoznod, csak akkor vagy jogosult a kockázatmentes fogadásokra és kerülsz be a sorsolásokra.
  • Csak a mérkozés elotti fogadások, minimum 1.20-as oddsszal számítanak bele a minimum követelményekbe.
  • Az érmek után járó kockázatmentes fogadásra attól kezdve vagy jogosult, hogy eléred a minimum 10 000Ft-os határt az Olimpia eseményeire kötött fogadásaiddal.
  • Ha az esemény egy napján több érmet is kiosztanak, akkor a legmagasabb helyezés után járó kockázatmentes fogadás kerül jóváírásra.
  • Ahhoz, hogy a kockázatmentes fogadásod aktiválódjon, minimum 100Ft értékben kell játszanod oldalunkon (fogadás-élő és mérkőzés előtti, kaszinó, játékok, élő kaszinó).
  • A készpénznyeremények kisorsolására az Olimpia lezárulását követoen kerül sor.
  • Többszörös fogadás esetén csak azok a fogadószelvények számítanak, amelyek legalább egy olimpia eseményeire vontakozó fogadást tartalmaznak.
  • Az egyszeri fogadásoknak az olimpia eseményeire kell történniük.
  • Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor, elozetes értesítés nélkül módosítsa vagy visszavonja ezt a promóciót.
  • Általános Unibet részvételi feltételek érvényesek erre a promócióra.

Használd ki a kockázatmentes fogadásokat, játssz az Unibetnél, nyiss számlát ITT!

Ez a promóció megfogott első olvasatra. A magyarok meccseit inkább kerülni szerettem volna fogadási szempontból, de így még is olyan lenne, mint ha minden magyarra tettem volna :)

Más: a pekingi Olimpián volt unibetnél a kvízjáték? Úgy rémlik valami 5$-t lehetett kapni 10 (?) kérdés helyes megválaszolásáért. Jó kis móka volt :)

Idézetet írta: Latzka Dátum július 25, 2012, 20:15:48
Ez a promóció megfogott első olvasatra. A magyarok meccseit inkább kerülni szerettem volna fogadási szempontból, de így még is olyan lenne, mint ha minden magyarra tettem volna :)

Más: a pekingi Olimpián volt unibetnél a kvízjáték? Úgy rémlik valami 5$-t lehetett kapni 10 (?) kérdés helyes megválaszolásáért. Jó kis móka volt :)

Én a 2010-es VB kvízjátékra emlékszem, és asszem 7 kérdés volt és, ha tudtad mind a 7-re a választ másnap kaptál 1000ft-ot. :D

Ha egy adott sportágra fogadsz 10k értékben , akkor kapsz ingyenes fogadást ha abban az adott sportágban szereznek érmet a magyarok vagy ha bármiben szereznek már jár a kockázatmentes fogadás?

Idézetet írta: McCart Dátum július 28, 2012, 10:43:34
Ha egy adott sportágra fogadsz 10k értékben , akkor kapsz ingyenes fogadást ha abban az adott sportágban szereznek érmet a magyarok vagy ha bármiben szereznek már jár a kockázatmentes fogadás?

Nem.

"Az Olimpia alatt, ha minimum 10000Ft értékben fogadsz az Olimpia eseményeire, akkor minden egyes alkalommal, amikor Magyarország olimpikonjai érmet szereznek, te is gazdagabb leszel egy kockázatmentes fogadással"

" Az érmek után járó kockázatmentes fogadásra attól kezdve vagy jogosult, hogy eléred a minimum 10 000Ft-os határt az Olimpia eseményeire kötött fogadásaiddal."

Ha pl megrakom ma spanyol-hondurast 1,23 10Kval akkor jogosult vagyok a promóra!

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum július 28, 2012, 10:56:39
Ha pl megrakom ma spanyol-hondurast 1,23 10Kval akkor jogosult vagyok a promóra!

Szerintem igen!

A két mondatot akárhogy értelmezem, nekem az jön le, hogy csak a 10000 HUF fogadásnak kell meglennie, mindegy milyen sportra teszi az ember.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 28, 2012, 11:00:12
Szerintem igen!

A két mondatot akárhogy értelmezem, nekem az jön le, hogy csak a 10000 HUF fogadásnak kell meglennie, mindegy milyen sportra teszi az ember.

Oké!


Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum július 28, 2012, 10:56:39
Ha pl megrakom ma spanyol-hondurast 1,23 10Kval akkor jogosult vagyok a promóra!

Igen,tegnap rákérdeztem Náluk,lényeg hogy elérd a tíz ezres határt,egybe v. külön,s akkor várod az érmeket :)
(elméletileg)
Azért gyakorlatba kíváncsi leszek,tényleg jönnek-e.

Ma megtettem a 10er-s tétet,majd ha lezajlott,lehet rákérdezek még egyszer,h most akk elég-e várni :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 28, 2012, 10:50:37
Nem.

"Az Olimpia alatt, ha minimum 10000Ft értékben fogadsz az Olimpia eseményeire, akkor minden egyes alkalommal, amikor Magyarország olimpikonjai érmet szereznek, te is gazdagabb leszel egy kockázatmentes fogadással"

" Az érmek után járó kockázatmentes fogadásra attól kezdve vagy jogosult, hogy eléred a minimum 10 000Ft-os határt az Olimpia eseményeire kötött fogadásaiddal."

Igen , így tűnik logikusnak , de túl szépen hangzik , hogy igaz legyen. :)
Most látom megváltozott a kezdő bónuszuk is , de elég foghíjasak a részvételi feltételek. Pl. ha csatlakozok ehhez a promóhoz ugrott a kezdőbómuszom?
6-szor kell megforgatni , hogy kivehesd a max 10 ezret , de azt már nem írja , hogy mennyit kell befizetned , hogy ezt megkapd. (50%? , 100%?)
Válaszra meg már egy ideje nem méltatnak.

Erről esetleg tudsz valamit Cesc18?

Én is feliratkoztam, mert ebben a formában ez KIHAGYHATATLAN :D

Azonban számomra ez nem teljesen világos:
"Ahhoz, hogy a kockázatmentes fogadásod aktiválódjon, minimum 100Ft értékben kell játszanod oldalunkon (fogadás-élő és mérkőzés előtti, kaszinó, játékok, élő kaszinó)."
Miután megvan a 10K-s fogadás (összesen), akkor utána aznap legalább saját 100 Ft-os fogadást kell kötni, és csak az utána nyert érem után jár az ingyenfogadás? Én így értelmezem, mert így lenne a leglogikusabb, persze...

Valaki tudja a "tutit"? Köszi

Nekem még az nem világos hogy pl 1,18 és 1,05 oddsot rakok kombiba akkor érvényes?
Vagy 1,20 és a feletti kell hogy legyen!

Már született is egy magyar bronzérem , meglátjuk kamuznak-e.

Idézetet írta: McCart Dátum július 28, 2012, 18:27:45
Már született is egy magyar bronzérem , meglátjuk kamuznak-e.

Én is várom,hogy mi fog történni,ha minden igaz,holnapra már ott kellene lennie a bonusz összegnek.