Unibet - Vigyázz, Kész, London - Jól jársz a Magyar érmekkel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A fent leírtakkal teljesen egyetértek.

Talán emiatt nem is írták jóvá az 1500 Ftot, még az első napról?

Pont a legfontosabb részletet nem közölték , ez a gusztustalan.

Nekem sem írták jóvá az 1500at egy vesztes fogadás után , írtam nekik de már nem is fűzök sok reményt hozzá.

Idézetet írta: McCart Dátum július 30, 2012, 21:57:47
Pont a legfontosabb részletet nem közölték , ez a gusztustalan.

Nekem sem írták jóvá az 1500at egy vesztes fogadás után , írtam nekik de már nem is fűzök sok reményt hozzá.

Nekem nemrég megjelent a Számlám-Bónusz ajánlatok menüben, itt kell elfogadni a bónuszt.

Csernoviczki Éva megszerezte a magyarok első bronzérmét, ezért itt van számodra 1500Ft kockázatmentes fogadás! Olvasd el a részvételi feltételeket!
Szeretném a lentebb megjelölt bónuszt. Elfogadom a bónuszt: felhasználási feltételek.
Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt.
A bónusz elfogadása után 60 nap áll rendelkezésre a bónusz felhasználására.
Ahhoz, hogy a bónusz elérhetővé váljon, meg kell tenned egy mérkőzés előtti fogadást, minimum 100Ft értékben.
Amint a fogadásod lezárul, kockázatmentes fogadásod elérhetővé válik, és ezt azonnal fel is használhatod, ha az aktiválásra kattintasz.
A kockázatmentes fogadás csakis mérkőzés előtti fogadásokra vonatkozik.
A fogadás visszatérítése 100%-os.
A kockázatmentes fogadás mindaddig érvényes a fogadásokra, amíg a kockázatmentes fogadás értékét el nem költöd. (Vagyis az összeget egy összegben illetve részletekben is felteheted.)
Ha nagyobb összegben fogadsz, mint a kockázatmentes fogadás értéke, akkor is csak annak értékében térítjük vissza a tétet.
Az Unibet általános fogadási szabályai érvényesek.

Ott kerestem én is , de eddig semmi.
Pedig a leírtak szerint jártam el.

Nekem sincs ott semmi... Pedig régebben is néztem ott,üres volt akkor is.

"A bónusz elfogadása után 60 nap áll rendelkezésre a bónusz felhasználására."
Ez meg érdekes,60 nap? Nekem ügyfélszolgálatos azt mondta,hogy olimpiai eseményre lehet felhasználni a fogadást... Olimpia meg nem tart 60 napig,akkor hogy is lenne?  ???

Azt meg se említem már,h megkérdeztem ügyfélszolgálatost,hogy mi történik,hogy ha egy nap több érmet szereznek a magyarok... erre az volt a válasz,hogy mindegyik éremért megkapjuk a kockázatmentes fogadást.
Aztán bemásoltam neki a feltételekből ezt:
"Ha az esemény egy napján több érmet is kiosztanak, akkor a legmagasabb helyezés után járó kockázatmentes fogadás kerül jóváírásra."
Ekkor volt 5 perc szünet,s türelmem kérte... s utána annyi volt a válasz,hogy valóban igazam van.

Ezzel csak azt akarom, hogy még ők se tudják, hogy pontosan mi van, szóval érdekes kivitelezés. :crazy:

Nekem is megjelent a bónusz:"Ungvári Miklós ezüstje és Szilágyi Áron aranya a te napodat is bearanyozza! Itt van a jól megérdemelt 5000Ft-os kockázatmentes fogadásod. Kérjük olvasd el a fogadásra vonatkozó feltételeket." De az tény h eléggé rosszul van kivitelezve ez a bónusz...

Nekem még mindig nem jelent meg ott semmi,de felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal,s közben meglepő válaszokat kaptam, módosultak a szabályok!!!

Szóval, Bónusz menüben kell majd elfogadni az aktuális éremért járó összegeket.
Azután bronz 100 ft, ezüst 200 ft, arany esetében pedig 300 ft-ért fogadni,s ha lezárult,akkor fogadhatsz a kockázatmentes összeggel.
60 napig akár egy összegben is,nem muszáj olimpiai eseményre.
Ha pedig vesztes lesz a fogadásod,akkor visszateszik az összeget,s NEM KELL MEGFORGATNI!!!

(állítólag,én csak azt írom le,amit mondtak :) )

Ha valóban így van,akkor senkinek nem lehet 1 rossz szava se :)

Idézetet írta: Stevan87 Dátum július 31, 2012, 13:44:45
Nekem még mindig nem jelent meg ott semmi,de felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal,s közben meglepő válaszokat kaptam, módosultak a szabályok!!!

Szóval, Bónusz menüben kell majd elfogadni az aktuális éremért járó összegeket.
Azután bronz 100 ft, ezüst 200 ft, arany esetében pedig 300 ft-ért fogadni,s ha lezárult,akkor fogadhatsz a kockázatmentes összeggel.
60 napig akár egy összegben is,nem muszáj olimpiai eseményre.
Ha pedig vesztes lesz a fogadásod,akkor visszateszik az összeget,s NEM KELL MEGFORGATNI!!!

(állítólag,én csak azt írom le,amit mondtak :) )

Ha valóban így van,akkor senkinek nem lehet 1 rossz szava se :)

Nos igen, így azért teljesen más :)
Sőt!!! Így igen király iroda/promó!


Idézetet írta: Stevan87 Dátum július 31, 2012, 13:44:45
Nekem még mindig nem jelent meg ott semmi,de felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal,s közben meglepő válaszokat kaptam, módosultak a szabályok!!!

Szóval, Bónusz menüben kell majd elfogadni az aktuális éremért járó összegeket.
Azután bronz 100 ft, ezüst 200 ft, arany esetében pedig 300 ft-ért fogadni,s ha lezárult,akkor fogadhatsz a kockázatmentes összeggel.
60 napig akár egy összegben is,nem muszáj olimpiai eseményre.
Ha pedig vesztes lesz a fogadásod,akkor visszateszik az összeget,s NEM KELL MEGFORGATNI!!!

(állítólag,én csak azt írom le,amit mondtak :) )

Ha valóban így van,akkor senkinek nem lehet 1 rossz szava se :)



Nagyon köszi az infokat és az utánajárást!

(Közben Bet-at-home kupon a postafiókban 3 € értékben, nézzétek meg Ti is, hátha.)

Idézetet írta: drogos Dátum július 31, 2012, 13:54:00
Nos igen, így azért teljesen más :)
Sőt!!! Így igen király iroda/promó!

NEM KELL MEGFORGATNI! En mar el is vesztettem sajna az osszeget, es nincs forgatasi kovetelmeny. Rosszul ertelmeztuk a felteteleket.

Idézetet írta: bah Dátum július 31, 2012, 22:36:09
NEM KELL MEGFORGATNI! En mar el is vesztettem sajna az osszeget, es nincs forgatasi kovetelmeny. Rosszul ertelmeztuk a felteteleket.

Ők maguk mondták / írták , nem lehet rosszul értelmezni.

Srácok, nem tudjátok esetleg, hogy miért nem jelenik meg nálam a bónuszok között a kockázatmentes fogadás? Elsőként regisztráltam a játékra, fogadtam 10000 Ft értékben, érem után fogadtam több mint 300 Ft-tal, de semmi. Mit kell még csinálni?

Szerintem türelem, még nekem sincs ott, de lehet hoppon maradunk. Én még korainak érzem, hogy ezt jelezzem nekik e-mailben. Ha délutánra sincs ott,akkor már aggódhatunk.

Nekem első 2 érem után sem jelent meg,felvettem velük a kapcsolatot,s betettek a rendszerbe,s most már érzékeli mindent,szóval rájuk kell szólni!!

Köszi a válaszokat! Élő chat most nincs, ezért elküldtem nekik e-mailben a gondom.