ÉLŐ Olimpia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kis trükk az eurovisionsports.tv-hez: ha Live HD Eventsre klikkeltek és utána vissza a 12 Live Feeds-re, többet nem kell végignézni a reklámot :)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 02, 2012, 12:23:40
Kis trükk az eurovisionsports.tv-hez: ha Live HD Eventsre klikkeltek és utána vissza a 12 Live Feeds-re, többet nem kell végignézni a reklámot :)

Köszi!  ;D


Tenisz férfi egyes elődöntő, 2. szett tie break 4-4 és elmegy az m1 reklámozni a magyar női vízilabda meccs előtt, és mielőtt odakapcsolnának bemondja a kommentátornő, hogy 7-5-re nyerte Federer a rövidítést. Ráadásul még 3 percet kellett várni, hogy a vízi meccset elkezdjék. Ez milyen gyökérség már??????????????????????? Leadja a szettet és majd bekapcsolódik MAX 1-2 perccel később...
De az is szánalom, hogy közvetítenek sok mindent, pl: ma ausztrál-orosz meccset nézem neten és már vége volt a félidőnek, ezek meg a félidőben bekapcsolódtak, de nem élőben adták volna vagy az elejétől adták volna le, nem ezek teljesen idióták és az 1. negyedből eltelt 4 perc és onnantól közvetítették a meccset....
Ennél szánalmasabb csak az volt, amikor a sport1 nem adta élőben a kosár eb döntőt, hanem a real margit meccsét adta élőben, na meg persze az, amikor a NYK-Bulls meccs vége embertelen nagy volt és végül X lett, de a hosszabbítást nem nézhettük meg élőben, mert szintén a real meccsét kellett adni... hányni tudok az ilyenektől...
Nagyon nincsenek rendben ezek a közvetítések mostanában...
ui: És akkor még a kommentátorok színvonaláról nem is beszéltem (pl: ifj. Knézy Jenő....)

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 03, 2012, 15:16:47
Tenisz férfi egyes elődöntő, 2. szett tie break 4-4 és elmegy az m1 reklámozni a magyar női vízilabda meccs előtt, és mielőtt odakapcsolnának bemondja a kommentátornő, hogy 7-5-re nyerte Federer a rövidítést. Ráadásul még 3 percet kellett várni, hogy a vízi meccset elkezdjék. Ez milyen gyökérség már??????????????????????? Leadja a szettet és majd bekapcsolódik MAX 1-2 perccel később...
De az is szánalom, hogy közvetítenek sok mindent, pl: ma ausztrál-orosz meccset nézem neten és már vége volt a félidőnek, ezek meg a félidőben bekapcsolódtak, de nem élőben adták volna vagy az elejétől adták volna le, nem ezek teljesen idióták és az 1. negyedből eltelt 4 perc és onnantól közvetítették a meccset....
Ennél szánalmasabb csak az volt, amikor a sport1 nem adta élőben a kosár eb döntőt, hanem a real margit meccsét adta élőben, na meg persze az, amikor a NYK-Bulls meccs vége embertelen nagy volt és végül X lett, de a hosszabbítást nem nézhettük meg élőben, mert szintén a real meccsét kellett adni... hányni tudok az ilyenektől...
Nagyon nincsenek rendben ezek a közvetítések mostanában...
ui: És akkor még a kommentátorok színvonaláról nem is beszéltem (pl: ifj. Knézy Jenő....)

+1
nem kicsit durrant el nekem is az agyam. Az a TV mákja hogy Fed behúzta ;D

Katasztrófa a közvetítés (egyedül az a jó, hogy HD-ben van), de azért az se volt semmi (lehalkítva volt a TV szóval nem hallottam, hogy lyukadt ki ide) amikor rájött mindenki Gundija, hogy nincs is mini előnyben egyikőjük sem....

Nekem az Eurosport közvetitése jön be. Tegnap összehasonlitásképp élőben láttam a Berki Krisztián számát az Eurosporton majd visszajátszásban ugyanazt az M2-ön, hát a kommentárt össze se lehetett hasonlitani.

Nálam a top a francia-litván kosármeccs volt mikor a negyed közepén átkapcsoltak a stúdióba, hogy megérkezett Jao Ming és jön egy interjú vele. Persze értelmes kérdést nem sikerült feltenni neki, csak kihagytunk 5 percet a meccsből a semmiért...

Már a foci EB alatt is írtam egy rövid levelet az illetékeseknek, de most is megteszem. Meg kell tennem! Mikor vannak az eurosporton a 'best of live' kis bejátszások, és amilyen kommentár ott van, hát néha libabőrös leszek.

Knézy kész katasztrófa, tegnap az amcsik meccsén az volt a csúcs, amikor az mondta hogy:
"... és közben az amerikaiak edzője bírót kér" Persze jó, csomót keresek a kákán is, de az sem volt semmi, amikor Bird ült a padon maga elé révedve, erre ráfogja, hogy Taurasi...
-Ok, ha két kínait összekever, azt talán elnéztem volna neki, de bazdmeg Jenő, Taurasi kb. akkora név a lányoknál, mint Kobe vagy James a srácoknál. És hosszú másodpercekig mutatta az arcát, szóval egy fülcimpából fel kéne ismernie Taurasit.

De én már ki sem akadok rajta, szegény Jenő nulla felkészüléssel közvetíthet, ami mindennek a legalja. Ez elmegy Horti Gabinál a sportklubon, egy spanyol kupameccsen a második körben, de ez az Olimpia. ...

Ott van például a Faragó, aki legalább 'nem vállalja túl magát' Tegnap adta a brazilok röplabda meccsét, és tényleg nem volt egy extra kommentár, semmit sem tett hozzá, de semmit sem vett el, nem volt idegesítő. Míg egy Knézy annyira irritáló tud lenni, hogy mindent mindenkinél jobban tud. A legnagyobb, amikor Kobe és Durant szintű játékosok rontanak egyet, és ő a székből megmondja a tutit, lesajnálóan, mintha 4-5 NBA gyűrű lenne az ujjain. ...

De van jobb dolgom is, csak mindig jó ezt kiírni magamból úgy két-három naponta. Bocsi ha unalmas, de legalább picit megnyugszom közben  :)

Viszont a Judot nagyon jól közvetítette Faragó Ricsi. :great:

Szabó Gábort szerencsére az atlétikához betették, ő az egyik legjobb kommentátor örülök, hogy ő közvetíthette a 100-at mert ilyen kommentátorokkal jön át egy-egy ilyen verseny.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 06, 2012, 09:39:48
Már a foci EB alatt is írtam egy rövid levelet az illetékeseknek, de most is megteszem. Meg kell tennem! Mikor vannak az eurosporton a 'best of live' kis bejátszások, és amilyen kommentár ott van, hát néha libabőrös leszek.

Tényleg nagyon jók ezek a bejátszások  ;D Kíváncsi vagyok Oak a véleményedre, hogy szerinted kik a jó kommentátorok most az M1-en. Nekem Szabó Gábor nagyon átjön és Faragó Ricsivel sem volt semmi bajom, meg a boxos kommentátort is szeretem.

Idézetet írta: Cipolla Dátum augusztus 06, 2012, 14:35:41
Szabó Gábort szerencsére az atlétikához betették, ő az egyik legjobb kommentátor örülök, hogy ő közvetíthette a 100-at mert ilyen kommentátorokkal jön át egy-egy ilyen verseny.

Egyetértek.

Eurosport női toronyugrást ad, m1 kajakot ismétel, m2 pedig női bunyót, amikor megy élőben az USA-Ausztrália kosár, és a norvég-dél korea kézi meccs. BRAVÓ  :noway:

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 09, 2012, 18:07:37
Eurosport női toronyugrást ad, m1 kajakot ismétel, m2 pedig női bunyót, amikor megy élőben az USA-Ausztrália kosár, és a norvég-dél korea kézi meccs. BRAVÓ  :noway:
Még jó,hogy a eurosporton kellene kézit adniuk-legalábbis igy van a tv programban.Szerintem mindenki nézné valamelyik meccset-én speciel a kézit,mert izgalmasnak igérkezik,nemhiába elődöntő.Ennyit a jó tv csatornáinkról :bash: