Olimpia Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Miért nem próbálod meg? ha engedi a rendszer, lehet.

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum július 28, 2012, 09:43:08
Lenne pár kérdésem:
Ha megraktam egy adott eseményt 5.000 virtuális forinttal, akkor ugyanazt a kimenetelt már nem rakhatom másik szelvényre?
Ha megraktam egy adott eseményt mondjuk 2.000 forinttal, akkor rakhatok még rá 3.000 értékben?
Ha megraktam pl olyat, hogy Cavendish nyeri a futamot, akkor megrakhatom még azt másik szelvényen, hogy 1-3-ig végez?
Köszi előre is;)

A válaszok:

De.
Rakhatsz.
Igen.

Nekem olyan problémám lenne, hogy a rendszer levonta eddig a megtett téteket, de a nyertes szelvény nincs jóváírva.

Idézetet írta: drogos Dátum július 30, 2012, 10:49:15
Nekem olyan problémám lenne, hogy a rendszer levonta eddig a megtett téteket, de a nyertes szelvény nincs jóváírva.

Most már tippelhetsz.

Feldolgoztam a tippeket! Jöhetnek az újabbak.

Ha van hiba, kérlek jelezzétek!  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum július 30, 2012, 11:14:01
Feldolgoztam a tippeket! Jöhetnek az újabbak.

Ha van hiba, kérlek jelezzétek!  :ok:

Valamiért 0 forintot ír, pedig ha nehezen is, de összehoztam egy nyertes szelót! :D

Idézetet írta: Dacsi Dátum július 30, 2012, 11:15:52
Valamiért 0 forintot ír, pedig ha nehezen is, de összehoztam egy nyertes szelót! :D

Ugyanaz a gond, mint az EB alatt. A tippek fel vannak dolgozva, csak nem veszi figyelembe a pontokat.

Ez eléggé technikai hiba, s türelmeteket kérem, amint sikerül javítjuk.

Idézetet írta: Milan Dátum július 30, 2012, 11:14:01
Feldolgoztam a tippeket! Jöhetnek az újabbak.

Ha van hiba, kérlek jelezzétek!  :ok:

Nekem ugyanaz a problémám áll fenn, hogy én spec úgy emlékszem, hogy a női kézi norvég-francia meccsre +2,5-es hendivel francia győzelmet tettem, ami elvileg nyert. Azonban nekem a rendszer nem ír sem vesztes, sem nyertes fogadást, és a lezártak között sem szerepel egy sem. 1 rontott és egy nyert szelvényem van, de a rendszer nem írta jóvá eddig.
Persze még van a keretből, szal nem gond, ha csak napok múlva lesz jóváírva, csak jelezném a "hibát". Lehet, hogy nem csak nálam áll fenn.
Köszi

A probléma az, hogy vm el van utazva, s csak valamikor éjjel, vagy holnap reggel jut gépközelbe, így addig sajnos nem tudjuk megoldani ezt a gondot.

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

Idézetet írta: Milan Dátum július 30, 2012, 11:37:58
A probléma az, hogy vm el van utazva, s csak valamikor éjjel, vagy holnap reggel jut gépközelbe, így addig sajnos nem tudjuk megoldani ezt a gondot.

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

Semmi gond, csak jelezni szerettem volna a problémát :) Illetve én spec köszönöm a lehetőséget, hogy játszhatok :)

Hello Milan! Nekem is az a problémám mint másoknak,hogy a nyertes szelvények ellenére az egyenlegem 0-át mutat.
Nézzél már utána légyszi! Köszönöm.

Fent írtam, hogy mi a gond.

Köszi szépen a választ! Akkor játszunk azzal ami még maradt:)

Sziasztok!Olyan problémám lenne az egyik eseményem rosszul lett kiértékelve mert az Oroszok 20 ponttal verték a Brit válogatottat!!.ID:464  Legyetek szívesek utána nézni!Előre is köszönöm!

Szia Milan!

Nekem is ugyanaz a "gondom",mint Carlos-nak.
Az orosz-brit férfi kosármeccsre orosz -10.5 raktam és rossznak lett kiértékelve!
Oroszország-Nagy-Britannia 95-75.

üdv:Attila.