NFL - egy igazán eltalálhatatlan sportág, de szeretem

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1. Green Bay Packers - Minnesota Vikings:  több mint 36 pont 1,91*500 HUF = 955 HUF /odds a Bwinről/  :noway:

Kevés időm van, így rövidke elemzéseket írok, a végén a szelvényeimmel:

Oakland Raiders - Kansas City Chiefs: Az Oakland hazai mérlege 2-5ös, a Chiefs idegenbeli mérlege ugyanilyen csapnivaló. A Raiders 7 vereséges szériában van, míg a Chiefs 3 vereségesben. Nem kell egy óriásai jósnak lenni ahhoz, h megjósoljuk, h az egyik csapatnak folytatódni fog ez a szériája. Véleményem szerint a Raiders fog egy vereséggel gazdagodni, hiszen a teljes idény alatt 12 zakót könyvelhetnek el, EDDIG. A Chiefsnek kell a győzelem a playoff reményeihez. Sérültek nincsenek.

Atlanta Falcons - Carolina Panthers: sérültek nincsenek, a Falcons otthoni mérlege 3-4es, a Panthers idegenbelije 2-4es.  A Falcons és a Panthers is vereséget szenvedett az előző körben, annyi különbséggel, h a Panthersnek ez sorozatban a 4. veresége, míg a Falconsnak az első. Igazi presztízscsata várható, hiszen amennyiben a Panthers nyer, megelőzheti a Falconst. Az Atlantának jobb a QBje, és ez döntő lehet a meccs szempontjából.

Detroit Lions - Chicago Bears: 2-5 otthon a Lions, 6-1 a Bears idegenben. Az egyik legerősebb támadó sorral rendelkezik a Bears, és illene ezen a mérkőzésen 7-1re javítaniuk a mérlegüket. Sérültek nincsenek.

Houston Texans - Indianapolis Colts: 2-4 otthon a Houston, míg 4-3 idegenben a Colts. Az Indianapolis fantasztikusan játszott a Monday Night Football-on, és ha át tudják menteni azt a formájukat, akkor nem fog gondot okozni nekik a texasi csapat. A houstoniak 2 vereséget szenvedtek el egymás után, és a védelmük is gyengült a C-ük kiválásával. A Colts már biztos playoffos, a javítás azonban fontos, hiszen a legjobb mutatóval rendelkező csapatok hazai pályán játszhatnak a döntőig.


St. Louis Rams - Washington Redskins: 3-4es a kosok hazai mutatója, míg a rézbőrűek 2-5ös idegenbeli tudnak az övük mellé dugni. A Washingtonnak már elment a playoff szereplésének lehetősége, míg a kosok betörnek minden ajtót, csak h elérjék az utolsó menetjegyet. Ha most behúzzák az indiánokat, akkor van esélyük a playoffra.

Denver Broncos - Cincinnati Bengals:  a Broncos othoni mérlege 3-3as, a Bengals idegenbelije 4-3as. A Bengals valószínűleg eléggé elfáradt a Colts elleni mérkőzés után, és a vereség sem tett túl jót a lelkiállapotuknak. Mivel mindketten azonos csoportban vannak, és mindketten hajtanak a playoffra, így szerintem egy sok pontos mérkőzés lesz, és talán egy hazai sikerrel megspékelve.

Seattle Seahawks - San Diego Chargers: bár mindkét csapat 5-2es mutatóval rendelkezik (értsd Seahawks otthon, és Chargers idegenben), mégis úgy gondolom a Chargers megveri a Seahawkst. A Chargers az AFCből jön, ami "hagyományosan" erősebb, mint az NFC. És ez döntő lehet. Ranagdóról van szó, tehát esélyes h sok ponto fognak látni a nézők.

Dallas Cowboys - Philadelphia Eagles: a Cowboys otthoni mérlege 4-2es, míg az Eagles mérlege 4-3 idegenben. Az Eagles rendelkezik az egyik legnagyobb személyiségű QBvel (McNabb), és ez döntő lehet, lehetne.....
Hiszen a Cowboys első, míg az Eagles második mögöttük. Ez is nagyon kiélezett meccs lesz, az erdemény szempontjából akármi megtörténhet, de ide is sok pontot jósolok.

2. Chiefs nyer 4/5 1,307*3445 HUF   :ok:
3. Chicago nyer 4/5 1,4*3216 HUF   :ok:
4. Indianapolis nyer 5/5 1,2*3752 HUF   :noway:
5. Rams nyer 4/5 1,769*2545 HUF   :ok:
6. Denver nyer 4/5 1,606*2804 HUF   :ok:
7. Chargers nyer 5/5 1,476*3051 HUF   :ok:
8. Dallas-Philadelphia 46,5 pont felett 3/5 1,909*2359 HUF     :noway:
9. Atlanta nyer 5/5 1,34*3360 HUF   :noway:
10. KOMBÓ : 23,55349*200 HUF

0 hibapontos esetén: +16000 HUF
1 hibapontos esetén: +6786 HUF
2 hibapontos esetén: +2284 HUF 
3 hibapontos esetén: -2219 HUF
4 hibapontos esetén: -6721 HUF
5 hibapontos esetén: -11223 HUF
6 hibapontos esetén: -15726 HUF

Tovább felesleges számolni:D

Kaptam pár infot, amelyek a tippeim zömét megerősítették, de a Dallas-Philadelphia meccsre undert jósolnak :o:
Ez számomra meglepetés, de én soha nem voltam  jó over/underben. Majd holnap meglátjuk.....

Időjárásról mit tudni? Lesz valahol havas meccs? Mert akkor azt azonnal meg kell püffülni underre.

Épp ez az, azt írták Nekem is, h szinte mindenhol mínuszok várhatóak, és havazás!!! Szóval undereket lehet játsazni bőven!

Az a baj ezzel, hogy az under/over szerintem tök lutri, lehet hogy 10 meccsből 7-en alatta lesznek, de valami gebasz úgyis lesz. 10/7-es kombi reális lehet szerinted?

Jaaas a segítségedet kérném...a Chargersnek milyen a futás elleni védekezése? Alexander papára 79,5 yardot kérnek, szép kis 1.85-ös odds van over-ra, ami tetszik is nekem.

A másik meg amit kinéztem az, hogy a Westbrook nem futkározik össze a Dallas ellen 88 yardot. Szerinted?

No mind1, szorít az idő, így ezt a szelót teszem meg:

1. Houston - Indianapolis V 1.25, St. Louis - Washington H 1.8, San Francisco - Arizona H 1.53 ! 3.44*1500 = 5.160 FT

Jaaas várok vele 18:55-ig, ha erre tévedsz bólints már rá, hogy tolható-e. Köszi!

Szerintem jó! Bár a kombó mindig veszélyes NFLben! Ezért lett volna jobb, ha 500 HUFonként játszod meg a három meccset, vagy 400anként, és egy 300as kombó! De majd meglátjuk! Sok sikert! :great:

Idézetet írta: Baba Dátum december 24, 2006, 17:52:39
Jaaas a segítségedet kérném...a Chargersnek milyen a futás elleni védekezése? Alexander papára 79,5 yardot kérnek, szép kis 1.85-ös odds van over-ra, ami tetszik is nekem.

A másik meg amit kinéztem az, hogy a Westbrook nem futkározik össze a Dallas ellen 88 yardot. Szerinted?

Wetsbrook mehet, Alexanderben viszont annyira nem vagyok biztos: utóbbi időben fantasztikusan játszik, de épp ezért fognak rá igazán figyelni, és ha ez nem lenne elég, kedden az edzésen még a bokája is megsérült! Szóval inkább Westbrookot!


www.nfl.com. Itt majdnem mindent megtalálsz, ez az original site. Voltaképp csak igazi háttérinfot nem lök, de az összes többi (statisztika) cuccot én is innen nézem!