Unibet - 3 x 3.000 HUF Hetente!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem bánnám, ha ide is bekerülne legalább annyi, hogy megtörtént a sorsolás és a nyertesek PÜ-ben értesítve lettek. Ne legyenek feleslegesen, napokig izgalomban a játékosok. :icon_confused:



Milan tudja, de egyelőre ő nem akarja, hogy mi is megtudjuk. :laugh:


Egyelőre az első heti nyerteseknél volt egy kis gond.

Elméletileg megvannak a nyertesek, már csak a jóváírás következik, de még mindig van egy-két gond a számlákkal kapcsolatban.

Most küldtem el a múlt héten feltételeket teljesítők listáját, ellenőrzésre.

Miután jön a válasz, utána sorsolunk.

A nyerteseket továbbra is privátban értesítjük.

Értesítés után pedig itt is jelezni fogjuk.

Tehát:

1.hét: eddig egy bónuszos rendben, s még két függő (tehát van remény a többieknek is)
2.hét: lista elküldve, várjuk az ellenőrzést


Külön bónuszban részesülök listáját nem fogunk közölni, mert értelmetlennek látjuk.

Változás a bónusz feltételeinél:

1. Ezen promócióban részt vehet bárki (új Unibet játékos, régi Unibet játékos), aki magyar nyelvű Unibet számlával rendelkezik

Idézetet írta: Milan Dátum március 25, 2013, 10:25:27
Egyelőre az első heti nyerteseknél volt egy kis gond.

Elméletileg megvannak a nyertesek, már csak a jóváírás következik, de még mindig van egy-két gond a számlákkal kapcsolatban.


Azt lehet tudni, hogy a másik két nyertessel milyen probléma akadt? Esetleg nem magyar nyelvű a számlájuk?

Idézetet írta: rosco Dátum március 25, 2013, 11:24:51
Azt lehet tudni, hogy a másik két nyertessel milyen probléma akadt? Esetleg nem magyar nyelvű a számlájuk?

Igen, van egy hasonló jellegű gond is.

Idézetet írta: Milan Dátum március 25, 2013, 12:47:45
Igen, van egy hasonló jellegű gond is.
Milan itt a kép a feltöltésről,befizetésről mindenről,nincs és nem is volt felfüggesztve a számlám.

nálam nem lehet gond :) de még nincs jováirva nekem se

Azt azért nem értem, mi ez a titkolózás a nyertesek körül, eddig "nyilvánosak" voltak a sorsolások.  :)

Ha a 3 nyertes (és esetleg 3 tartalék nyertes!!) ki van hirdetve a sorsolás után, attól még lehet egyeztetni a vitás kérdésekben az unibettel.
A bónuszban részesülők listája meg azért is érdekes, mert elvileg 3 hónapon belül nem nyerhet ugyanaz a személy a szabályok szerint.

Én se értettem miért nincs ki irva a név de én nyertem de még unibeten nem irták jová. Kérdés már csak az kinél van a hiba... :D

Idézetet írta: m3sk Dátum március 25, 2013, 19:15:06
Én se értettem miért nincs ki irva a név de én nyertem de még unibeten nem irták jová. Kérdés már csak az kinél van a hiba... :D

Máshol nyertem tegnap unibetre bónuszt (nem bírtam kivárni, míg Milan kisorsol. hehehe) és ott azt állították, hogy csak a jövő héten lesz bent az illetékes, szóval csak 2-án lesz beírva.
Ha ugyanaz a személy intézi, akkor neked is addigra lehet pénz.
Egy, az unibet által szervezett játékban meg majdnem 3 hét után írták be a nyereményt, erről az itteni fórumon is volt szó.

Bár a te esetedben lehet, hogy csak egyszerűen megvárják, míg mindhárom bónusz sorsa eldől.

Figyeljetek én csak azért nem akartam nyilvánosan kiírni a bónuszban részesülök nevét, mert ez nekem úgy tűnt, hogy "nézzük meg, mi van a szomszéd udvarán".

Szóval nincs szó itt semmilyen titkolózásról, csak egyszerűen nem értem, hogy miért jó xy-nak ha tudja, hogy z nyert.

De, hogy ne legyen ebből gond.

Íme az eredmények.

1.hét:

m3sk
La Guerta
fili76

2.hét:

celtic74
Knapp
pato10kiki

Valóban az illetékes szabadságon van, s legközelebb Április 1-től lesz elérhető, ettől eltekintve nekem sikerült vele felvenni a kapcsolatot.
Azt az információt kaptam, hogy az 1. heti győzteseknek jóváírta a bónuszt. Kivétel fili76, akinél még van egy kis intézni való.