Robmiller's diary

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sunik29 Dátum április 16, 2015, 17:37:12
remelem le esik a gol az utolso 5 illetve 5 mecsen csak 50% ban volt gol az elso felidoben , szerintem meleg :-\

most már szerintem is annak ellenére, hogy azért vannak szögletek, meg támadások.. :-X

Legalabb az egyik csapat legyen formaban, szerintem.

Igen, ez a tippem nekem is közepes volt, aztán végül azért tettem meg, mert a statisztika alapján hajtós meccsnek tűnt...nem baj, tanulófázisban vagyok :D Inkább most menjen még el, nem ördögi nagy tétekkel játszom ezeket. Fő, hogy tapasztalatot szerezzek és pontosítsak a megérzéseimen.
De vicces, mert a 4 általam választott katari meccsen, messze nem volt ilyen jó a stat, mégis ott lejöttek a gólok viszonylag korán... :(

fi 0,5 over Ahli Doha - Shahaniya 1,5

0-0

Ne hidd h a bet365 veled van.  :laugh:

Idézetet írta: sunik29 Dátum április 16, 2015, 18:08:03
Ne hidd h a bet365 veled van.  :laugh:

De azért csak hiteles statisztikát nyújtanak..:/ Na este a walesi meccsel igyekszem javítani. Itt lepörögtek elég korán a gólok, kivéve ott, ahol én akartam volna.. :uglystupid2:

Újabb kísérlet:

fi. 1,5 over 0-1-nél Pontardawe Town - Monmouth Town 1,45

Idézetet írta: robmiller Dátum április 16, 2015, 19:53:56
Újabb kísérlet:

fi. 1,5 over 0-1-nél Pontardawe Town - Monmouth Town 1,45

42. perc 0-2  :great: ez se volt egyszerű szülés, de legalább most bejött a megérzés..

#22 április 17, 2015, 09:20:46, robmiller
Wolfsburg - Napoli (DNB) 1,4  1-4

rohadj meg Wolfsburg..

#23 április 17, 2015, 14:38:26, robmiller
Nantes - Marseille 20:30

Pro:
- Bielsa legénysége az utolsó két fontos mérkőzésen elszenvedett vereségek után minden bizonnyal igyekszik javítani, nem csak a szurkolók kiengesztelése miatt, hanem mert talán most van az utolsó halvány kis reménysugár, hogy üldözőbe vegyék a Lyont és PSG-t
- a Monaco megelőzte a Marseille-t, így már nemhogy a bajnokság, de még a BL is elúszni látszik. Menni fognak, mint az ökör, mert az még hagyján ha a bajnokság elúszik (ez is kellő gond), de még ha a legrangosabb európai kupasorozatról is lemaradnak, ott kő kövön nem marad, és határozottan rossz szezonként élné meg a Klub vezetősége..megkockáztatom lehet még Bielsa is mehetne
- azért csalóka a Marseille teljesítményéről alkotott kép. A legutóbbi két vereség - ha nehezen megbocsátható is - két erős csapattól, abszolút vállalható. PSG-ről nem kell beszélni, és bizony így a szezon vége felé a Bordeaux is ráeszmélt, hogy jó lenne jövőre valamelyik nemzetközi kupában szerepelni, ezért serényen gyűjtögetik a pontokat. Viszont az OM a kisebb csapatok ellen idegenben tud olykor impozáns teljesítményt nyújtani az utóbbi időben (a Bordeaux előtti két idegenbeli meccsén 0-4-re verte a Lens gárdáját, valamint 1-6-ra a kiesőjelölt Toulouse-t). Ha a kellő motiváció megvan még a srácokban, akkor nekiesnek már a meccs elején a Nantes-nak.

Kontra:
- a Marseille bajnoki címről szövögetett álmai az utolsó két fordulóban elszenvedett vereségekkel alighanem teljesen szertefoszlottak...nem egyszerű ezt mentálisan megélni, lehetséges, hogy ez az eredményen is meglátszik majd
- azért a Marseille idegenbeli mérlege nem éppen egetverő (6-4-6)
- a Nantes pedig kifejezetten szereti otthon tartani a pontokat (6-6-4). Többek között értékes pontokat hagyott már itt a Lyon (1-1), a Bordeaux (2-1), vagy a Lille (1-1) is.

Mindent összevetve annyi bizonyos, hogy a lélektanilag gödörben lévő Marseille-nek elég komoly feladat elé kell néznie a Nantes otthonában. A hazaiak szívóssága, a vendégek felé irányuló komoly elvárások, és a szezon megmentése nehéz terhet rakhat Bielsa fiaira. Lehet, hogy a mai napon roppan össze végleg a szezon alatt olajozottan működő gépezet? Nem hiszem, hogy a Nantes nyerni fog, de döntetlenre simán van esély...én azért bízom benne, hogy feltámad a Marseille.

Tippem:  Nantes - Marseille (DNB) 1,50 (6/10)

#24 április 17, 2015, 14:23:44, robmiller
Live:

fi 0,5 over Kazan Youth - Ural Youth 1,57


#26 április 17, 2015, 16:54:09, robmiller
Live

fi 0,5 over Al Muharraq - Al Hala 1,40

Mennek mint a mérgezett egér...12. perc feltettem 1,4-ért, mert félek, hogy leesik a gól. Aztán lehet, hogy becummantom és lesz egy nagy 0-0 a félidő  :-\

#27 április 17, 2015, 17:00:37, robmiller
Idézetet írta: robmiller Dátum április 17, 2015, 16:49:00
Live

fi 0,5 over Al Muharraq - Al Hala 1,40

20. perc 1-0   :beerchug: Ezt a meccset úgy érzem érdemes csapatni. Várok, hátha a rendes over 2,5 felcsúszik egy 1,7-1,8-ra és meglövöm. Ha gyors jön még egy gól, akkor hagyom...

szerk. 2-0...23. percben, hagyom inkább.

Idézetet írta: robmiller Dátum április 17, 2015, 09:44:08

Nantes - Marseille (DNB) 1,50 (6/10)

1-0...sz.pjanak lovat, remélem a BL-ről is lemaradnak. :bash:

#29 április 18, 2015, 09:17:27, robmiller
04. 18.

Sampdoria - Cesena 18:00

Pro:
- a Sampdoria komoly párharcot vív a Fiorentinával és a Napolival az EL helyezésekért. Jelen állás szerint pont ők maradnának le az európai kupaporondról, de pusztán csak a rosszabb gólkülönbségüknek köszönhetően.
- a Sampdoria haza mérlege egész jónak mondható...talán kicsit sok az X, de ami megsüvegelendő, hogy idén még veretlenek a Luigi Ferraris Stadionban (általában a kisebb csapatokat küldik haza pontnélkül, az erősebbek ellen pedig a remizés a jellemző)
- a Cesena potenciális kiesőjelöltje a Seria A-nak. Bár az utóbbi időben erőteljesen gyűjtögetik az egységeket, de ezeket általában döntetlenekkel érik el. Vendégként többnyire aszisztáló szerepet töltenek be a pályán. 1-4-9-es mérlegük nem nevezhető acélosnak. Egyedüli idegenbeli sikerüket a biztosan kiesőnek mondható Parma ellen érték el.

Kontra:
- a Sampdoria utolsó két meccsén - bár ezek idegenben voltak - nyeretlen maradt
- Cesena kieső pozícióban van, 7 pontra lemaradva a 17. helyet jelentő biztos bennmaradástól. Minden pont fontos lehet, ha esetleg most egy huszáros hajrába kezdenének hamvaikból feltámadva...
- a Cesena utóbbi időben kezd rájönni, hogy idegenben ha 3 pontra nem is, de kis hajtással X-re jók lehetnek, ezt mutatja az Inter elleni 1-1, és a Verona elleni 3-3-as feltámadásuk 3-0-ás hátrányból.

Mindent összevetve úgy érzem a Sampdorianak, ha nemzetközi szereplésről álmodik ezt a meccset hazai pályán le kell hoznia. (De ahogy mostanában mennek a tippjeim a vendéggyőzelem tutibiztosnak tűnik...) :redchug: :redchug:

Tippem: Sampdoria - Cesena H 1,57 (7/10)