bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Nálam is megy, igazából mindig is ment, alapvetően a lényegét nem értem.

De túl naív kis falusi suttyó vagyok a mai világhoz ;D

Nekem ugyan olyan rossz mint eddig. Az authenticator alkalmazás beolvassa a kódot és sikeres azonosítást ír, de a gépen nem indul a fogadás. Csak a kódot mutatja továbbra is. Eddig ahogy beolvasta a kódot gépen automatikusan leadta a fogadást. De nem is kérte mindig volt hogy napokig ment minden simán.

Hello!

Nekem még ma is rosszalkodik a bet365 webes felülete, más is várja a csodát?  ;D
Fogadásra már ilyen üzenet is megjelenik, persze a az authenticator még mindig offos.

Idézetet írta: riverside Dátum április 24, 2023, 17:38:30Hello!

Nekem még ma is rosszalkodik a bet365 webes felülete, más is várja a csodát?  ;D
Fogadásra már ilyen üzenet is megjelenik, persze a az authenticator még mindig offos.
Egyszer láttam ilyen üzentet felbukkanni, de szerencsére az authenticator bejött utána... egyébként nekem minden egyes fogadásnál bejön az authenticator... tök mindegy, ha telefonról, ha laptopról teszem, ha egymás után több tippet telefonról, ha egymás után többet laptopról, ha egyet itt-egyet ott az utóbbi napokban folyamat kéri... ja, és ioS-el vagyok telefonról, tehát a jelek tévednek. :)

Idézetet írta: Mehecske Dátum április 23, 2023, 16:39:10Nekem ioS-el gond nélkül működik az authenticator, szóval a jelek szerint csak az androidos telefonokkal van gond

Lehet rosszul fogalmaztam. Szóval nekem is állandóan kérte az authenticatort, de legalább meg tudtam tenni a fogadásokat. Ahogy olvastam, mások egyáltalán nem tudtak fogadni

Idézetet írta: riverside Dátum április 24, 2023, 17:38:30Hello!

Nekem még ma is rosszalkodik a bet365 webes felülete, más is várja a csodát?  ;D
Fogadásra már ilyen üzenet is megjelenik, persze a az authenticator még mindig offos.
Ma már nekem is ezt dobta. Egyre jobb. Azért érdekes, hogy napok óta nem működik és  az "illetékesek" nem tudatnak velünk semmit. De pénzünk persze kéne? ;)

Fél napon keresztül chateltem ma az ügyfélszolgálattal, de semmi eredmény. Valamit nagyon elcsesztek a betnél most. Próbáltunk mindent is.
- a laptop és a mobil egy hálózaton legyen  :bash:
- leszedtem újra a sport és authenticator appot (3x is) :D  :bash:
- helymeghatározás mindenhol is beállítva  :bash:
- VPN nincs  :bash:
- telefonon fejlesztői mód kikapcsolva  :bash:
- dátum és idő automatikusra legyen állítva  :bash:

Szóval most a fejlesztők ott valaminek nagyon mellé nyúltak, még szerencse, hogy a sport appjuk működőképes. :great:

Idézetet írta: riverside Dátum április 25, 2023, 16:44:43Fél napon keresztül chateltem ma az ügyfélszolgálattal, de semmi eredmény. Valamit nagyon elcsesztek a betnél most. Próbáltunk mindent is.
- a laptop és a mobil egy hálózaton legyen  :bash:
- leszedtem újra a sport és authenticator appot (3x is) :D  :bash:
- helymeghatározás mindenhol is beállítva  :bash:
- VPN nincs  :bash:
- telefonon fejlesztői mód kikapcsolva  :bash:
- dátum és idő automatikusra legyen állítva  :bash:

Szóval most a fejlesztők ott valaminek nagyon mellé nyúltak, még szerencse, hogy a sport appjuk működőképes. :great:

És amit lefelejtettem, a végszó. :D

"Kollégám ebben a pillanatban erősítette meg, hogy a jelzett technikai problémát továbbítjuk és felsőbb szinten vizsgáljuk meg. Szíves elnézését szeretném kérni és komolyan sajnálom, hogy most nem tudtuk megoldani."

Idézetet írta: suba74 Dátum április 25, 2023, 15:34:26Ma már nekem is ezt dobta. Egyre jobb. Azért érdekes, hogy napok óta nem működik és  az "illetékesek" nem tudatnak velünk semmit. De pénzünk persze kéne? ;)

Igen, mindenkinek kell a te pénzed.  :D

A pék is ma azért megy be dolgozni, mert tudja, hogy holnap jön a pénz tőled (kenyérre).

A QR kód már el tűnik,de most ez a szöveg fogad:
"Nem tudjuk megerősíteni,hogy Ön engedélyezett területen belül tartózkodik,és ez jogi követelmény az online fogadáshoz"

Majd újra a fogadásra nyomva megint a kódot kéri.Továbbra is használhatatlan!

Idézetet írta: Admin Dátum április 25, 2023, 17:38:09Igen, mindenkinek kell a te pénzed.  :D

A pék is ma azért megy be dolgozni, mert tudja, hogy holnap jön a pénz tőled (kenyérre).
Bocsánat, de viccnek szántam az utolsó mondatot.

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 24, 2023, 11:27:01Sziasztok! Nekem már megy szombat óta, de nem tudtam írni.

Beadja a szokásos azonosítást, ott a legalsó opciót kell kiválasztani. Letöltés, megnyitás és bármi szarakodás nélkül simán lehet fogadni, mint régebben. Igaz, más az oldal elrendezése.

Aki még küszködik! OLvasta eztet'??

Milyen legalsó opciót? Ott van a QR kód és nem tűnk el onnan akármit csinálok! Mobil app működik.

Idézetet írta: suba74 Dátum április 25, 2023, 19:32:14Bocsánat, de viccnek szántam az utolsó mondatot.

Én is a teljes bejegyzést.  :beerchug:

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 25, 2023, 22:37:25Aki még küszködik! OLvasta eztet'??

Amről te beszélsz, az a bet365 mobil alkalmazása, az működött eddig is. A probléma a sima böngészős fogadás + authenticator kombóval van, ami androidon (és asztali gépen) továbbra sem működik, IOS-en elvileg igen.