bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: spursBSB Dátum július 02, 2023, 09:38:15Ezt kicsit elemezd kérlek, mert nem válaszoltál arra hogy nem lehet. Oké, írtad hogy van arb, de akkor is érdekelne az elméleted, mert nem keveset kerestem ilyen megoldást, és nem létezik, arbbal sem.
Nyilván ha ott nyertes a fogadás, ahonnan el akarja bukni az ember a pénzét, akkor pech, mert csak nő ott a bankod.
De előbb utóbb be fog következni a vesztes fogadás

AKi nem tudja kivenni a pénzét, vigye át kaszinóra, probléma megoldva, ott pikk-pakk el lehet pörgetni.  :great:

...mondjuk az oldal brutál gyors lett.

Ma reggel a bankártyás kifizetés OTP-re már nem ment. Felajánlották az átutalást.

Szenvednek. Revolutra nem utalnak ki adjam meg az otp-s számlám. Megadom az sem jó. Adjak meg harmadik számlát...

Idézetet írta: Superhero Dátum július 04, 2023, 11:01:44Szenvednek. Revolutra nem utalnak ki adjam meg az otp-s számlám. Megadom az sem jó. Adjak meg harmadik számlát...

Köszi az infót! Mindenképpen írd meg kérlek, hogy mi lett a megoldás!

Idézetet írta: rendeselek Dátum július 04, 2023, 15:54:13Köszi az infót! Mindenképpen írd meg kérlek, hogy mi lett a megoldás!

Végül rögzítették az otp-s számlámat de nem kértem rá kifizetést.

Idézetet írta: Superhero Dátum július 04, 2023, 16:06:18Végül rögzítették az otp-s számlámat de nem kértem rá kifizetést.

Hát akkor sajnos nem nyertünk ezzel infót, hogy működik-e az OTP-s átutalásos kifizetés!
Valakinek van friss infója erről? Vagy egyéb más bankokkal kapcsolatosan?

véletlenül, pont most indult egy újabb magyar fogadóiroda.. :redchug:
Már küldtek ajánlatot 20Eft 100%

újra van skrill meg neteller  :cya:

Varhato volt..

Remelem mindenkinek es akkor vegre mondhatom egyszer az eletben hogy en megmondtam.. ;D

az unibecsen meg megjelent viber kártyás befigyu  :redchug:

Most fizetem be erste bankos mastercarddal.Eddig az szerepelt az sms-ben befizetési helyként, hogy TA XBIEX BET365, most TA XBIEX HILLSIDE

Hillside (New Media) a bet365 anyacége.

#8669 július 05, 2023, 10:17:24, vmlinuz
Idézetet írta: riverside Dátum július 04, 2023, 18:19:41újra van skrill meg neteller  :cya:

Igen, de elvileg csak új ügyfeleknek, vagy aki korábban már fizetett be skrill-el.

Az én fiókomban nem jelent meg a lehetőség, mivel nem fizettem korábban skrill-el, és régi a fiókom.
Az ügyfélszolgálattal megpróbálom bekapcsoltatni, egyelőre itt tartok.

Bárkinek van ezzel kapcsolatban friss tapasztalata? Pontosabban azzal, hogy régi fiókokra be lehet-e kapcsoltatni a skrillt?