bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 06, 2023, 14:50:12Be sem tudsz lepni a skrillre?
Amugy a contact is reszen tudsz nekik irni ahol leirhatod hogy van szamlad de gond van az emaillel. Segiteni fognak.

nem sajnos, írja is belépéskor, hogy ezzel a mailcímmel létrehozott fiók véglegesen inaktiválva lett, hozzak létre másikkal új fiókot... ::)

Akkor mi a problema? Csinalj ujat.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 06, 2023, 14:52:18Ha nem tudok gamling cellal befizetni akkor hiaba tudok nem gamblinggel, a valutaoda vissza valtasnak oriasi koltsegei vannak.
404 fton veszi a skrill az eurot. Ha befizetek(valtok) 100kt az csak 249,4euro lesz.
Visszavaltva ez max 92k.

Egy gondolat: és ha egy haver tölt fel skrillre O gamblinggel, és átküldi Neked skrillen gamblinges opcióval?
Ennek is van költsége, de 1-2% nagyságrend.

Mondanám, hogy ott a paysafecard is, azzal is lehet skrillre feltölteni, de az konkrétan 5%.

Vagy paysafecard verifikalt accounttal befizetni. Online meg lehet venni a kódokat hozzá. A be- és kiutalás is ingyenes és azonnali a bet365-re. De ott meg a paysafe-ről való kiutalás 2000 Ft és nagyon lassú.

Nekem ez nem gond, ket skrillem van( egyik mas neven) es meg tudom oldani. De akinek nincs annak ez nem megoldas.


Idézetet írta: Zsoca Dátum július 06, 2023, 14:37:44Szia. Gond nélkül befizettem az imént otp-s mastercarddal bet365-re és 22bet-re is. Kifizetésre leszek kíváncsi ha eljutok odáig  :)

Nem szeretném offollni a topicot, de a 22bet-el mindenki vigyázzon!!!
A minap megtagadták a kifizetésemet, és elvették az összes nyert összeget. Felszólítottak hogy utálják ki amit kezdetekkor befizettem és soha többet ne játszak náluk. Mindezt párszázezer forintért.
Inkorrekt iroda, inkorrekt verifikációs folyamattal. Ha bukni mész hozzájuk, akkor persze se verifikálni nem kell magadat, sem kitiltani nem fognak.
Vigyázzatok!

Idézetet írta: rendeselek Dátum július 06, 2023, 15:54:49Nem szeretném offollni a topicot, de a 22bet-el mindenki vigyázzon!!!
A minap megtagadták a kifizetésemet, és elvették az összes nyert összeget. Felszólítottak hogy utálják ki amit kezdetekkor befizettem és soha többet ne játszak náluk. Mindezt párszázezer forintért.
Inkorrekt iroda, inkorrekt verifikációs folyamattal. Ha bukni mész hozzájuk, akkor persze se verifikálni nem kell magadat, sem kitiltani nem fognak.
Vigyázzatok!

Kuraszói okádék. Lehet az ilyenektől is nyerni valamennyit, de tudni kell hogy bármikor törölnek tokkal, vonóval, egyenleggel, magyarázat nélkül.

Idézetet írta: rendeselek Dátum július 06, 2023, 15:54:49Nem szeretném offollni a topicot, de a 22bet-el mindenki vigyázzon!!!
A minap megtagadták a kifizetésemet, és elvették az összes nyert összeget. Felszólítottak hogy utálják ki amit kezdetekkor befizettem és soha többet ne játszak náluk. Mindezt párszázezer forintért.
Inkorrekt iroda, inkorrekt verifikációs folyamattal. Ha bukni mész hozzájuk, akkor persze se verifikálni nem kell magadat, sem kitiltani nem fognak.
Vigyázzatok!


Van ennek a bejegyzésnek helye a fogadóirodák részlegen. Igaz, hogy így többen látják.

Van feketelistás irodák téma is. Oda is felkerülhetne.

Írhatnál nekik, hogy felteszed a tájékoztatásukat fényképpel az összes sportfogadói közösség oldalára,

Fekete listán van nálunk már elég régóta.


#8694 július 07, 2023, 09:42:20, Admin
Idézetet írta: rendeselek Dátum július 06, 2023, 08:58:23Hát nem túl aktív itt a közösség. A gyakori kérdéseken többen váltanak tapasztalatot mint itt. Szomorú vagyok.

Erste bank tájékoztatása: https://www.erstebank.hu/hu/ebh-nyito/hasznos/fontos-valtozas-szerencsejatek-szervezeshez-kapcsolodo-tranzakciok-eseten

Mivel a tiltott számlaszámok listája még üres, ez alapján az utalásos be- és kifizetéseknek még működniük kellene.
Van valakinek tapasztalata az utalással kapcsolatosan?


...

#8695 július 07, 2023, 09:42:46, Admin
Idézetet írta: Milán Dátum július 06, 2023, 19:32:52...

Bár úgy hiszem ez a hozzászólás nem rólam árulkodik, mindenesetre köszönöm a kritikát!

Idézetet írta: Admin Dátum július 06, 2023, 18:01:42Bet365: Remek hír új játékosok számára, de készülhetnek a régiek is

 :ok:

Köszönjük szépen az infót! Ez remek hír!

Nálam meg is jelent a Skrill és Neteller mint ki- és befizetési lehetőség. Pedig korábban nem volt! Szuper!
Remélem mindenkinél mihamarabb megjelennek ezek a lehetőségek!

Bár a Skrill-el is vannak problémák úgy értesültem ha gambling opcióval akar az ember feltölteni. (ez ugye kell ha be akarod fizetni az összeget a bet365-re)
Bankkártyával nem mindenki tud feltölteni skrillre. Revolut is rosszalkodik. Jelen pillanatban itt is van akinek megy a feltöltés, van akinek nem. Remélem erre is lesz általános megoldás hamarosan!
Persze most is van megoldás, pl PaySafeCard bevonása a folyamatba, de ez jelentős költségekkel jár sajnos.

Üdv
Bet365 befizetés simán megy a régi Cibes Visa kártyával.

Sajnos a kifizetés már csak banki utalással megy, rögtön az a formula jön fel.

Ez jobb, mint a semmi, de azért nagy érvágás.

Korábban kártyára kikért kifizetésnél 1500 Ft volt a minimum, és kereken 60 perc alatt ért ki, és korlátlan számban ingyenes volt

A banki utalásnál a kedden 12:50-kor indított kifizetés 24 óráig ott volt a visszavonható menüben, végül ma, pénteken reggel teljesült.

Minimum összeg 11.000 Ft, havi 1 db ingyenes, a többi 2100 Ft.

Levelezek velük 2 napja, sajnos nem állítják vissza, hiába maradt befizetésnek ugyanaz a kártya, mint előtte 1,5 évig.

Majd várok egy picit, hátha alakulnak a dolgok.

Aztán megkérdezem majd tőlük, hogy szlovák banknál nyitott számlával és kártyával fog-e működni a kártyás kifizetés.

https://kiszamolo.hu/bankszamlanyitas-szlovakiaban/

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum július 07, 2023, 13:25:59Majd várok egy picit, hátha alakulnak a dolgok.

Aztán megkérdezem majd tőlük, hogy szlovák banknál nyitott számlával és kártyával fog-e működni a kártyás kifizetés.

https://kiszamolo.hu/bankszamlanyitas-szlovakiaban/

Én kérdeztem az ügyfélszolgálatot, de nem pont ez ügyben, hanem általánosan. De azt világosan leírták nekem, hogy magyarországi banktól kibocsájtott bankkártyával működik csak a be- és kifizetésem. Mindenesetre azt javaslom kérdezz rá, gy hét óta azért sok minden változott már.