bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Sziasztok
Mindig pontosan 1 óra múlva megérkezett a kifizetés skrillre,de most valami miatt jópár óra elteltével is semmi....
Volt már esetleg valakinél ilyen?
Előre is köszönöm a válaszokat

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum július 21, 2023, 09:40:02Mivel csak nongamblingre engedte tölteni, oda-vissza kellett váltani HUF/USD, így 18380 forint lett belőle

Ezt már engedte betenni a bet365.



Ez az oda-vissza váltás Skrillen belül hogy megy ?

Utalásos kifizetés simán megy, többször a múlt héten sikerült, 2 munkanap.
No para.

Idézetet írta: csucsu Dátum július 24, 2023, 08:46:13Ez az oda-vissza váltás Skrillen belül hogy megy ?
Nem kell odavissza valtani. Eleg egyszer. Ha befizetsz forintot atvaltod eurora akkor az eurot is be tudod fizetni a forintos betedre. Csak ki kell valasztani hogy az euros zsebbol vonja le.

De az is egy opcio hogy a forintos skrilledre a befizeteskor eurot toltesz. Az eurot valtod at forintra es azt fizeted be a betre. A skrillen kivalaszthatod milyen penzbemben ohajtasz befizetni.


Idézetet írta: Admin Dátum július 28, 2023, 21:12:45Új fizetési lehetőségek a bet365 irodánál, régi és új játékosoknak egyaránt
Idézetet írta: Admin Dátum július 28, 2023, 21:12:45Új fizetési lehetőségek a bet365 irodánál, régi és új játékosoknak egyaránt

A Skrillnek nem tudom mi baja volt,regisztráció után 3-4 nap alatt 2x fizettem be róla a BET365-re és mikor kivettem a nyereményt a BET365-ről utána kizártak a Skrillről.

Hogy miért? Ennyit írtak:

"Regrettably, during a recent audit of your Skrill account, we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore, your account has been closed. Please note that this decision is final.
 
For more information, please refer to articles 4, 4.5, 11, 11.4, 16, 16.4 Terms and Conditions you accepted when you registered.
 
Thank you for your understanding!"

Erre figyeljetek, ha regisztráltok a Skrill-re.

Idézetet írta: csucsu Dátum július 30, 2023, 02:22:15A Skrillnek nem tudom mi baja volt,regisztráció után 3-4 nap alatt 2x fizettem be róla a BET365-re és mikor kivettem a nyereményt a BET365-ről utána kizártak a Skrillről.

Hogy miért? Ennyit írtak:

"Regrettably, during a recent audit of your Skrill account, we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore, your account has been closed. Please note that this decision is final.
 
For more information, please refer to articles 4, 4.5, 11, 11.4, 16, 16.4 Terms and Conditions you accepted when you registered.
 
Thank you for your understanding!"

Erre figyeljetek, ha regisztráltok a Skrill-re.

A tied egyedi eset. Egyáltalán nem jellemző a skrillre hogy ok nélkül zárolnak, szóval nem kell feleslegesen beszaratni másokat. Biztos találtak valamit az automata monitoring rendszerükben, de ezt nem fogják az orrodra kötni, hogy ne lehessen ellene védekezni.

Pontosan ezt akartam írni én is, hogy a tiéd annyira egyéni eset, hogy amióta Skrill (Moneybookers) téma létezik ezen a fórumon, azóta nem is igazán láttunk ilyesmit.

Valami lehet a háttérben amiről mi nem tudunk. De ez gondolom már a múlté.

Idézetet írta: Admin Dátum július 30, 2023, 08:07:16Pontosan ezt akartam írni én is, hogy a tiéd annyira egyéni eset, hogy amióta Skrill (Moneybookers) téma létezik ezen a fórumon, azóta nem is igazán láttunk ilyesmit.

Valami lehet a háttérben amiről mi nem tudunk. De ez gondolom már a múlté.

Nagy nehezen megleltem a saját esetemet, amiről még 2018-ban a fórumon is értekeztem:

SAJÁT Skrilles

Akkor úgymond ok nélkül becsukták a fiókomat, majd másik címmel engedtek újat regisztrálni.

Idézetet írta: flamman Dátum július 31, 2023, 09:07:48Akkor úgymond ok nélkül becsukták a fiókomat, majd másik címmel engedtek újat regisztrálni.
Igen, de téged engedtek újra regisztrálni, őt meg nem, amiből végül Neteller lett.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 31, 2023, 09:40:11Igen, de téged engedtek újra regisztrálni, őt meg nem, amiből végül Neteller lett.

Újat nem próbáltam, nyitni, így maradt a Neteller.
Ami kicsit nehezen indult be, de itt sokat  segítettetek.

Ott volt nála a válaszlevélben, ilyenre nálad nem emlékszek:

IdézetHowever, you can set up a new Skrill account with a different e-mail address. Please choose whether the account should be private or business in order to avoid future inconvenience.

Idézetet írta: flamman Dátum július 31, 2023, 09:07:48Nagy nehezen megleltem a saját esetemet, amiről még 2018-ban a fórumon is értekeztem:

SAJÁT Skrilles

Akkor úgymond ok nélkül becsukták a fiókomat, majd másik címmel engedtek újat regisztrálni.

A tied siman lehet hogy az inaktivitas miatt lett zarolva. Azt irtad masfel evig nem hasznaltad. Lehet a rendszer bezarta de engedett ujat csinalni mert nem szegtel szabalyt.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.
A mai szuperfokozóra nem enged tenni. Ezt írja ki. Mi ez az SP?

Idézetet írta: Mehecske Dátum augusztus 06, 2023, 13:21:34Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.
A mai szuperfokozóra nem enged tenni. Ezt írja ki. Mi ez az SP?


Azóta sikerült? Most lehetne...