bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: csucsu Dátum október 05, 2023, 15:53:43szintén, csak egy kis kimaradás van, aztán újra megjavult az app, Telekom.

Nem tudom számít e, de szintén Telekom.

Nálam a viruírtó tiltja avast. Vodával megy mobilon

Idézetet írta: r.smyth Dátum október 05, 2023, 17:09:11Nálam a viruírtó tiltja avast. Vodával megy mobilon

Nálam is tiltja. Hiába tettem a kivételek közé, még bejelentkezni sem tudok a vírusírtó miatt. A kaszinó és a játékok menü is csak akkor jön be, ha kikapcsolom az Avastot.

#8973 október 05, 2023, 17:52:12, Főnix
Sziasztok!
Az appon csak én nem látom a keresőt, vagy eltünt? Eddig volt, de most a kaszinót látom helyette.

Amint korábban, úgy most is lehetnek technikai hibák, karbantartások stb. a nagyobb fogadóirodáknál. Igen, manapság divat mindent a korlátozással összekötni, de ez nem minden esetben a valóság.  ;)

Érdekes, hogy a műholdas netet nem blokkolják :D
A muskétás fellőtte a labdát

Idézetet írta: Főnix Dátum október 05, 2023, 17:50:11Sziasztok!
Az appon csak én nem látom a keresőt, vagy eltünt? Eddig volt, de most a kaszinót látom helyette.

Az már egy kb egy hónappal ezelőtti frissítéssel tűnt el. Most úgy a legegyszerűbb elérni, hogy a sport fülre mész, és ott rányomsz a lista bármelyik sorának a jobb szélére.

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 05, 2023, 22:21:04Az már egy kb egy hónappal ezelőtti frissítéssel tűnt el. Most úgy a legegyszerűbb elérni, hogy a sport fülre mész, és ott rányomsz a lista bármelyik sorának a jobb szélére.
Igen, közben megtaláltam.
Köszönöm!

Nálam megint kilőve a bet365 aktuális elérhetősége és az applikáció sem működik. :(

Szintén zenész egy hetet sem bírt ki :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:

Idézetet írta: Titti7 Dátum október 10, 2023, 09:07:40Nálam megint kilőve a bet365 aktuális elérhetősége és az applikáció sem működik. :(

Nálam most ez megy: bet365

Idézetet írta: Latzka Dátum október 10, 2023, 09:11:33Nálam most ez megy: bet365

Szia, töröld mielőbb, nehogy a hatóság ezt is kilője......

Idézetet írta: pawal Dátum október 10, 2023, 10:59:40Szia, töröld mielőbb, nehogy a hatóság ezt is kilője......

Nyugi, ez már listán.

Idézetet írta: pawal Dátum október 10, 2023, 10:59:40Szia, töröld mielőbb, nehogy a hatóság ezt is kilője......

Elvileg már ez is tiltólistán és ketyeg neki az óra sajnos..

50.000.- kredit holnapra