bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


#9000 október 17, 2023, 01:32:05, fedor911
Nálam se jön be :(  de még opera vpn-el sem.. az unibet meg igen

Az applikációval működik, viszont most belépéskor igazolnom kellett az elérhetőségem helyességét.
e-mail cím
telefon
lakcím

Lelőve a link és az app sem működik. :(

Akinek van új linkje, elküldené nekem privátban?

Nagyon köszönöm! :)

ugyanitt en is kernek linket ha van...

amiket neten talaltam azok mar mind lelove, appot nekem app store fel se dobja evek ota :(

Idézetet írta: Tomifinn Dátum október 17, 2023, 09:15:04ugyanitt en is kernek linket ha van...

amiket neten talaltam azok mar mind lelove, appot nekem app store fel se dobja evek ota :(
Csatlakozom

Egyeseknél ez még megy.

Idézetet írta: Milán Dátum október 17, 2023, 09:32:04Egyeseknél ez még megy.

Milán megelőzött, pont ezt akartam elküldeni én is most nektek.  :beerchug:

Idézetet írta: Milán Dátum október 17, 2023, 09:32:04Egyeseknél ez még megy.
vedd is ki ezt a hsz-t, óvjuk, ahogy csak lehet  ;D

Szerintem írjuk inkább a zárt topicba a hasonlókat

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 17, 2023, 09:36:53vedd is ki ezt a hsz-t, óvjuk, ahogy csak lehet  ;D

Szerintem írjuk inkább a zárt topicba a hasonlókat

Ha nem lett volna már tiltólistán akkor tuti nem osztom meg.  ;)

Egyébként a 365 miért nem csinálja azt, mint az unibet?

Jelenleg nekem laikusnak úgy tűnik, az uni hülyét csinál Orbánékból. Most nekem úgy tűnik, hogy az unibetnek korlátlan számú verziója lesz, lelövik a négyest, jön az ötös, és így a végtelenségig. Bár mondom, erősen laikus vagyok ebben a témában, csak nekem így hozzá nem értőként most ez jön le.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 17, 2023, 09:49:47Egyébként a 365 miért nem csinálja azt, mint az unibet?

Jelenleg nekem laikusnak úgy tűnik, az uni hülyét csinál Orbánékból. Most nekem úgy tűnik, hogy az unibetnek korlátlan számú verziója lesz, lelövik a négyest, jön az ötös, és így a végtelenségig. Bár mondom, erősen laikus vagyok ebben a témában, csak nekem így hozzá nem értőként most ez jön le.


Ez most úgy működik, mint a családorvosnál: bemész, hogy fáj a fejed, és kapsz rá gyógyszert. Aztán vagy elmúlik, vagy nem. De nem azt nézitek, hogy miért fáj.

Gondolom minden irodának megvan a maga megoldása, reakciója. Annyit tudnak, hogy gyorsan kell valami, hogy működjön.

Kérnèk enis privatban,tegnapi összeg teljesen bent ragadt és most félek

Idézetet írta: Tomifinn Dátum október 17, 2023, 09:15:04ugyanitt en is kernek linket ha van...

amiket neten talaltam azok mar mind lelove, appot nekem app store fel se dobja evek ota :(

mivel a bet365 oldaláról kellett mindig letölteni ...
:)

#9013 október 17, 2023, 12:37:48, vmlinuz
Idézetet írta: Miklencsbet Dátum október 17, 2023, 11:32:49Kérnèk enis privatban,tegnapi összeg teljesen bent ragadt és most félek

Úgy látom, - bár nagyon csodálkozom rajta - hogy a pókerkliens minden különösebb probléma nélkül megy: se VPN nem kell hozzá, se GT. Pénzkivételt elindítani pedig elvileg ott is lehet - igaz, nem próbáltam ki, hogy működik-e.

Idézetet írta: Assassin Dátum október 17, 2023, 12:04:02Úgy látom, - bár nagyon csodálkozom rajta - hogy a pókerkliens minden különösebb probléma nélkül megy: se VPN nem kell hozzá, se Green Tunnel. Pénzkivételt elindítani pedig elvileg ott is lehet - igaz, nem próbáltam ki, hogy működik-e.

Szia,legutóbb nekem úgy működött a kifizetés..

Viszont Digi lelőtte az alter linket, valaki küldhetne privátban egyet.

Köszi