bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: Richo2828 Dátum október 17, 2023, 13:29:22Már lassan 14 órája ment el. Éjfélkor dobott ki engem. Pont vártam az NBA-t. Nem tudom hogy mennyi idő szokott lenni de remélem 24 órán belül ezt megszokták oldani. :D

Fontos a pozitív hozzáállás, de sajnos a Digis működés általában jobban le van maradva, mint a borravaló.

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 17, 2023, 13:38:28Már megy az alkalmazás egyébként.

Sajnos nem mindenütt.

#9032 október 17, 2023, 16:07:02, vmlinuz

Idézetet írta: Richo2828 Dátum október 17, 2023, 13:41:38Az alkalmazást hogyan kell letölteni?

Bet365 oldaláról,
ha tudtok egy helyet ahova feltölthetném, megpróbálhatom ...


Idézetet írta: baliizu Dátum október 16, 2023, 10:48:24Ennél a befizetés után járó fogadási kredit bónusznál mennyire nézik rossz szemmel azt, ha a bentlévő összeget kiutalom skrillre, majd visszautalom az irodához ugyanonnan?
Ezzel kapcsolatban esetleg valakinek tapasztalata?

Idézetet írta: baliizu Dátum október 17, 2023, 18:55:57Ezzel kapcsolatban esetleg valakinek tapasztalata?

Ezt nem tiltja semmi... A kivehető pénzed a bónusz igénylése előtt és után is szabadon kikérheted.
Ha felajánlották ezt a bónuszt, akkor eddig még nem tűnt fel nekik, hogy a bónuszokkal "visszaélnél", most aligha fognak ebbe belekötni, de... ha egyszer később monitoroznak, akkor rossz pont lehet, amiért akár a későbbi bónuszokból is kizárhatnak.

Neked kell mérlegelned.
Én csináltam már ilyet náluk és "megúsztam". Egyelőre.   ;D


ma reggelre az osszes meg tegnap mukodo, uj link betolt, de utana csak porgeti korbe, nem lehet hasznalni az oldalt. van valakinek megoldasa?

Egyelőre nincs, szerintem a bet365 épp dolgozik valamin, ezért lehet rossz jelenleg. Egyébként ilyen volt már korábban is, még a blokkolási hullám előtt is.

Viszont az app nekem megy, szóval az is egy megoldás.

meggyógyították, most már működik!


Másnál is kifagy a bet365 alkalmazás 10 másodperccel azután, hogy elindította? Nálam kb. 11 óta csinálja ezt és szinte mindig ugyan annyi idő után kifagy, éppen arra van idő, hogy megrakjam a fogadást. :/

Akkor még jó vagy, nekem már be sem jön az appon semmi. Pedig délelőtt úgy kb egy óráig még működött

Be tudná tenni valaki, hogy hol lehet megnézni a blokkolt domainek listajat?

Volt korábban, de nem találom.

Köszönöm