bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában


Idézetet írta: Benedek0228 Dátum október 28, 2023, 07:20:30A helyzet változatlan.

Vicces, hogy a haverom jött kifizetést intèzni hozzám, hogy be tudjon lépni  mert nála nem megy.

Kéne feladni hirdetést, hogy az előszobában akciós a bet365-özés.

Magyarország, szeretlek.
Nálam Vodafone van és jelenleg egy bő hete nem tudom semmilyen módon használni a bet365 -öt. Az új linkről sem, sem authenticatorral, se applikációval. Várom a jó szerencsét vagy a segítő ötleteket privátban . :(

Idézetet írta: Titti7 Dátum október 28, 2023, 10:23:57Nálam Vodafone van és jelenleg egy bő hete nem tudom semmilyen módon használni a bet365 -öt. Az új linkről sem, sem authenticatorral, se applikációval. Várom a jó szerencsét vagy a segítő ötleteket privátban . :(

Tolj át lóvét, mondod mit fogadjak, nyerünk, visszatolom.

Idézetet írta: Titti7 Dátum október 28, 2023, 10:23:57Nálam Vodafone van és jelenleg egy bő hete nem tudom semmilyen módon használni a bet365 -öt. Az új linkről sem, sem authenticatorral, se applikációval. Várom a jó szerencsét vagy a segítő ötleteket privátban . :(
Idézetet írta: Titti7 Dátum október 28, 2023, 10:23:57Nálam Vodafone van és jelenleg egy bő hete nem tudom semmilyen módon használni a bet365 -öt. Az új linkről sem, sem authenticatorral, se applikációval. Várom a jó szerencsét vagy a segítő ötleteket privátban . :(
Tuti elmennék egy Digi pontba, és vennék havi 1600 Ft-ért egy Digis Sim kártyát.

30 Giga net/hó. Telefonálás 4 Ft/perc, sms 24Ft/db

Lehet szerencsém van, vagy fogalmam sincs, de netes ötletek stb alapján, magyar ip-ről, én simán elérem folyamatosan a bet365-öt.

Telekom mobilnet oneplus: app műküdik 10 secig, authenticator kuka
Telekom wifi huawei: app műküdik 10 secig, authenticator kuka
Telekom mobilnet samsung: semmi sem működik
Vodafone mobilnet samsung: semmi sem működik

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum október 28, 2023, 11:28:28Tuti elmennék egy Digi pontba, és vennék havi 1600 Ft-ért egy Digis Sim kártyát.

30 Giga net/hó. Telefonálás 4 Ft/perc, sms 24Ft/db

2023. április 13-tól minden DIGI mobilhangot és mobiladatot tartalmazó tarifánk értékesítését lezártuk, új DIGIMobil és DIGINet Aktív 50 előfizetés megrendelésére, valamint díjcsomag váltásra már nincs lehetőség.

az altalam eddig ismert linkek nem mukodnek, sem googleban nem talalok hasznalhatot, sem az eredmenyek alkalmazason keresztul az oddsra kattintva. van valakinek hasznalhato oldala? akar johet DMben is :) koszi

Idézetet írta: havenofear Dátum október 29, 2023, 08:18:422023. április 13-tól minden DIGI mobilhangot és mobiladatot tartalmazó tarifánk értékesítését lezártuk, új DIGIMobil és DIGINet Aktív 50 előfizetés megrendelésére, valamint díjcsomag váltásra már nincs lehetőség.
Pfff, ezt nem tudtam

Idézetet írta: mate93 Dátum október 31, 2023, 07:36:12az altalam eddig ismert linkek nem mukodnek, sem googleban nem talalok hasznalhatot, sem az eredmenyek alkalmazason keresztul az oddsra kattintva. van valakinek hasznalhato oldala? akar johet DMben is :) koszi
A Digi is letette a lantot a 068 végűvel, itt sincs most működö

Sziasztok!

Napokon keresztul ment a 068 vegu link, de ma reggel nalam is beadta az unalmast.. Tmobile szolgaltatoval..
Esetleg valakinek barmi mukodo alternativ linkje? Azt szivesen fogadom, akar uzenet formajaban is! :great:

Nálam is reggel halt meg (yettel).A gond az,hogy valamelyik blokkolópisti olvassa a fórumot.Én is szívesen vennék segítséget valahogy privátban.Köszi :beerchug:

voda is lelotte nalam is a 068-asat...
szinten halasan vennek egy linket privatban...

Idézetet írta: el hungaro Dátum október 31, 2023, 09:38:10Nálam is reggel halt meg (yettel).A gond az,hogy valamelyik blokkolópisti olvassa a fórumot.Én is szívesen vennék segítséget valahogy privátban.Köszi :beerchug:

A gond ott kezdődik, hogy a konkurenciánál a facebook oldalon keresztül kérik és adják az alternatív linkeket. Nem lesz hosszabb életű sajnos, gondoljunk bele, hogy hány helyen megtalálható egy bet365 reklám.

Attól nem lesz jobb a helyzet, hogy privátban osztogatjuk a linkeket, sőt rosszabb lesz!

Ha nem adjuk közre az új elérhetőségeket, akkor nem fogják tudni a bet365 felhasználók, és ha nincs elég magyar bet365 felhasználó, akkor nem lesz magyarországon bet365!

Gondolkodjatok!


Idézetet írta: rendeselek Dátum október 31, 2023, 09:54:05Attól nem lesz jobb a helyzet, hogy privátban osztogatjuk a linkeket, sőt rosszabb lesz!

Ha nem adjuk közre az új elérhetőségeket, akkor nem fogják tudni a bet365 felhasználók, és ha nincs elég magyar bet365 felhasználó, akkor nem lesz magyarországon bet365!

Gondolkodjatok!


Igen, valahol igazad van! Osztani kell a linket hogy minl tobbet tudjunk rola.
Bar kerestem-kutattam, de eddig semmi elerheto es aktiv link nincsen kozforgalomban.. ???