bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


SZiasztok!Köszönöm a segítőkész infókat.Végre sikerül ütni,látjuk majd hogyan működik.A hat pontos osztót fogom használni.Meglátjuk mi lesz.Csak telón mükszik,lassu mint a dög,de legalább mükszik.A divisort fogom egyenlőre használni a fogadásaimhoz.Jó a fórum.köszönöm. :)

Valamiről lemaradtam, vagy csak véletlenül került ki az ajánlott fogadóirodák közül a Bet365?

Az kemény..

Ki gondolta hogy ez lesz..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 16, 2023, 21:48:24Az kemény..

Ki gondolta hogy ez lesz..

Én tudom, hogy ki...mármint, hogy ki reménykedett ebben.  :D

#9229 november 17, 2023, 12:45:09, Admin
Unibet like this.

Idézetet írta: Admin Dátum november 16, 2023, 21:53:19Én tudom, hogy ki...mármint, hogy ki reménykedett ebben.  :D

Pedig ez az új cím régóta működik és nem lett kilőve. a Kifizetések működnek minden gond nélkül.
Mi lehet a háttérben? Mi változhatott? Nyilván erre nem kapunk választ.

Mostmár tudom miért nem volt a mai válogatott meccsre szuper fokozó...

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 16, 2023, 22:00:32Pedig ez az új cím régóta működik és nem lett kilőve. a Kifizetések működnek minden gond nélkül.
Mi lehet a háttérben? Mi változhatott? Nyilván erre nem kapunk választ.


Hogyhogy mi? Biztosan a vendégszeretet.  :D

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 16, 2023, 22:00:32Pedig ez az új cím régóta működik és nem lett kilőve. a Kifizetések működnek minden gond nélkül.
Mi lehet a háttérben? Mi változhatott? Nyilván erre nem kapunk választ.


Valószínűleg az aktív játékosbázis a töredékére esett vissza és a jelenlegi körülmények között nem éri meg nekik fenntartani a magyar supportot. Az átlag bet365 userek már lemorzsolódtak a néhány hónap tiltogatás után, a kemény mag nem nem épp a fogadóiroda szempontjából profitábilis csoportba tartozik

Kíváncsi leszek az unibetre, ők hirtelen sokkal figyelmesebbek lettek a magyar felhasználókkal a tiltás óta. Küldözgették az emaileket az információkkal, míg a bet végig hallgatott.
Sajnálni fogom a betet a streamjeik miatt is, mert az általam követett sportágakban ott volt legkönnyebben elérhetőek.

Nagyon szomorú vagyok...egyrészt, mert nem gondoltam volna, és mert nagyon szerettem az irodát, streamek, korrektség, stb stb.
Másrészt pedig megint a sötét oldal győzött, ráadásul egy ekkora volumenű ügyben.

Hihetetlen, komolyan, még ebben is ők jönnek ki jól...

Idézetet írta: Proxyi Dátum november 17, 2023, 00:49:44Nagyon szomorú vagyok...egyrészt, mert nem gondoltam volna, és mert nagyon szerettem az irodát, streamek, korrektség, stb stb.
Másrészt pedig megint a sötét oldal győzött, ráadásul egy ekkora volumenű ügyben.

Hihetetlen, komolyan, még ebben is ők jönnek ki jól...

Ameddig az oktatás és az egészségügy rendben, és jól működő, addig egy országban nincsenek gondok. Éljen a szabadság!  :beerchug:

Ezt a kis oromot/hobbit tekintse mindenki annak aminek akarja is elveszik az embertol. :-\  Magasan a legjobb fogadoiroda volt mindenbe. Ez egy szegyen konkretan. De nem baj, elvezhetjuk az otvar tippmixpro meg unibet elonyeit. Utobbi raadasul annyira korrekt hogy ha a FIFA hivatalos oldalan (es a sajat oldalukon is) a szogletszam 7-6 a hazai csapatnak, lazan szemedbe hazudjak, hogy az 6-6 mert az utolsot nem vegeztek el. :noway:
Majd kapjuk a bonuszokat amiket 8ezerszer kell megforgatni.  :noway:

Sajnálom a dolgot, de csodálkozom is erősen: néhány hete volt, hogy 50.000 ft-os (!) 100%-os befizetési bónuszt adtak. Mi értelme volt ennek, ha már akkor is a kivonulást fontolgatták? Vagy ennyire hirtelen elhatározásról lenne szó?

#9239 november 17, 2023, 08:28:26, vmlinuz
Szerintem az van, hogy választás elé kerültek: feladják az Authenticator rendszerüket vagy egy piacot. Az utóbbit választották.

Hülye döntés volt annak idején ezt integrálni és ennyire ragaszkodni hozzá a bónuszvadászok miatt. Már egy jó ideje nem működött ez rendesen, sok ügyfelet veszítettek emiatt. Látták, hogy szarul megy de vagy nem akarták felfogni az okot, vagy nem akarták elfogadni. Ugyanígy a befizetésekkel is ragaszkodtak a nagyon kemény ellenőrzésekhez a bónuszvadászok miatt és nem akartak engedni belőle. Ez lett az eredmény.