bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Kérd ki banki utalással, menni fog.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 17, 2023, 15:45:44Kérd ki banki utalással, menni fog.
Köszi, megpróbálom úgy akkor, mert az Astropay-en belül nem találok olyan opciót, hogy lehetne számlára is kiutalást kérni.

sziasztok,
17 db egesz szezonos NFL player props fogadasom van, ahol az alapszakasznak 2024 januar 8-an lesz vege. szerintetek mi lesz a process ebben az esetben? majd 2024 januarjaban a fogadasok rendezese utan kifizetnek?

Idézetet írta: mate93 Dátum november 17, 2023, 15:59:46sziasztok,
17 db egesz szezonos NFL player props fogadasom van, ahol az alapszakasznak 2024 januar 8-an lesz vege. szerintetek mi lesz a process ebben az esetben? majd 2024 januarjaban a fogadasok rendezese utan kifizetnek?

Így van, ha nyersz, akkor emailben felveheted velük a kapcsolatot és ki fognak fizetni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 17, 2023, 11:06:42Nem ez az elso iroda ami kivonul. A szamla zarolasa meg nem azt jelenti hogy nem tudnak kifizetni. Csak azt hogy belepni nem tudsz.
Tegyuk fel valaki autobalesetet szenved korhazba kerul, elethalal kozott lebeg, szerencsere túléli es mondjuk februarban kijon es rajon hogy van 1millioja a beten. Belepni nem tud, nyilvan. Elbukja a penzet? Nem. Ilyenkor kapcsolatba kell lepni veluk es kerni a kifizetest. Ok ezt manualisan megoldjak. A beelntragadt penzeket nem nyelik be, az tovabbra is hozzaferheto lesz. Ahogy pl a betclices is az ami honapokkal ezelott lelepett. Irni kell nekik es kifizetnek.

Ezt mondják. De hogy tényleg így lesz-e? Ez olyan dolog hogy miután elhagytad a pénztárat már nincs reklamáció. Nem köti a szavuk, mert nem lesznek semmilyen kapcsolatban velünk, ha a piac belesz rekesztve, a számlák meg zárolva. Én biztos nem fizetnék ki senkinek semmit, ha azt se tudja bizonyítani hogy nekem pedig még jöttök pénzzel.

Idézetet írta: Csenii Dátum november 17, 2023, 16:21:40Ezt mondják. De hogy tényleg így lesz-e? Ez olyan dolog hogy miután elhagytad a pénztárat már nincs reklamáció. Nem köti a szavuk, mert nem lesznek semmilyen kapcsolatban velünk, ha a piac belesz rekesztve, a számlák meg zárolva. Én biztos nem fizetnék ki senkinek semmit, ha azt se tudja bizonyítani hogy nekem pedig még jöttök pénzzel.
Azért ez nem az az iroda.

Mert milyen iroda? Egy csomó embert kiraktak csak azért mert egyszer sokat nyert. Vagy rájött hogyan lehetne kifosztani őket. Egyik se az az iroda, ahol nagy pénzek forognak, nem igaz? ;)
Ide többet ebbe a büdös életbe nem jönnek vissza. Ez a kormány úgy se hagyja, hogy lenyúlják a pénzét. Azt csak ők tehetik meg.

Isten és az égiek segítségét kérem a hétvégére, hogy még utoljára úgy jól be tudjak akasztani nekik! (Pedig full nem vagyok vallásos  ;D )

Idézetet írta: Csenii Dátum november 17, 2023, 16:21:40Ezt mondják. De hogy tényleg így lesz-e? Ez olyan dolog hogy miután elhagytad a pénztárat már nincs reklamáció. Nem köti a szavuk, mert nem lesznek semmilyen kapcsolatban velünk, ha a piac belesz rekesztve, a számlák meg zárolva. Én biztos nem fizetnék ki senkinek semmit, ha azt se tudja bizonyítani hogy nekem pedig még jöttök pénzzel.
Nyugi. Teljesen biztosan úgy lesz.
Hiszen nem valamilyen vacak fogadóirodáról van szó, hanem a világ egyik legnagyobb és pénzügyileg is legstabilabbak közé tartozó fogadóirodájáról van szó.
Amelyik majd minden bizonnyal vissza fog jönni Magyarországra, amint azok a blokkoló barmok eltakarodnak a francba.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 17, 2023, 16:30:13Isten és az égiek segítségét kérem a hétvégére, hogy még utoljára úgy jól be tudjak akasztani nekik! (Pedig full nem vagyok vallásos  ;D )

Legyen szerencséd, baratom! Én mar nem fizetek be ide. Nyerjel helyettem is sokat. ;)
Megyek erre a kicsit sárga, de a mienk tippmixpróra foaztogatni.  :laugh:

Szerintem minden hosszútávú fogadás törlésre kerül, ami a kivonulás dátumán túl mutat, és tét visszajár. Komolyan, keressetek már rá a bet365-re, hát megeszi kb pénzben a magyar kormány nagyrészét. Semmi szüksége a fillérjeitekre.

Akik meg itt vagy bárhol a neten keltik a kifizetés kapcsán a feszkót, nyomorodjanak meg kb :D biztos hogy mindenki megkapja a pénzét, csak ha le vannak zárva egy iroda számára a csatornák, nem tudják elküldeni dobozban a GLS-sel. Komolyan, azon basszátok kicsit már fel az agyatok, ahova az ikszet tették, segítek, Viktor, Fidesz.

Idézetet írta: csabax Dátum november 17, 2023, 16:31:52Nyugi. Teljesen biztosan úgy lesz.
Hiszen nem valamilyen vacak fogadóirodáról van szó, hanem a világ egyik legnagyobb és pénzügyileg is legstabilabbak közé tartozó fogadóirodájáról van szó.
Amelyik majd minden bizonnyal vissza fog jönni Magyarországra, amint azok a blokkoló barmok eltakarodnak a francba.

Annyira stabil, hogy az első nagyobb akadalynal megbuktak. De az Unibet is követni fogja biztos. Szerintem ők is egy csomó játékost veszítettek azzal hogy nem lehet normalusan se kiutalni pénzt, se befizetni.
De úgy legyen ahogy te írtad. Mert a legjobb fogadasi piacok itt voltak.

Az Unibeten kívül maradt még iroda, ahol a sportfogadással se közvetlenül (mint a Vegasnál), se közvetve (TippmixPro) nem támogatod az uralkodó osztály saját lábra állását?
A Sportingbullt nem cseszegetik, ahogy látom, mert a híresen magas oddsai miatt nyilván nem konkruenciája a vegasnak.

#9298 november 17, 2023, 16:47:25, havenofear
Idézetet írta: csabax Dátum november 17, 2023, 11:08:07Nyilván annyira nagyon jelentéktelen számukra a magyarországi piac, hogy úgy döntöttek, hogy nem éri meg nekik a blokkoló barmokkal foglalkozni, hanem visszajönnek majd néhány év múlva Magyarországra, miután azok a blokkoló barmok eltakarodtak.

Ebben nem sok logika van, fillérekbe kerül új címet csinálni, majd küldeni róla egy emailt.

Ahogy többen is írták, jelentős bónuszt dobtak talán 3 hete, nov. 1-12. közt 8 szuperfokozót (amikor lehetett, magyar tematikával), az affil linkek meg futottak.

Én nem látom a rációt, jó lenne tudni, mi történt a háttérben, bár tartok tőle, hogy akik tudják, azok nem fogják elmondani. És engem nagyon érdekelne, vajon hasonlót léphet-e az Unibet.

Idézetet írta: Csenii Dátum november 17, 2023, 16:36:20De az Unibet is követni fogja biztos. Szerintem ők is egy csomó játékost veszítettek azzal hogy nem lehet normalusan se kiutalni pénzt, se befizetni.

Az Unibeten működik a Revolut, annál kevés normálisabb pénzmozgatás van. A bet365-ön régóta nem megy.