bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 21, 2023, 16:30:26Kicsit komplikáltabb a helyzet. Vannak országok, ahol szabályozott a fogadás. Belgiumban úgy tudom szabályozott piac van jelenleg. Valószínű, hogy volt/van átmeneti periódus, amig az engedélyeket megadják vagy valami hasonló, vagy meg kell felelni valami helyi extra követelménynek, és ezért nem engedett belépni. Nem egyszerű a helyzet a legtöbb esetben.

Ertem. Mondjuk remelem en tevedek es akkor mukodhetne Benedek otlete.

Egyelőre nem lehet tudni biztosra, hogy működik-e vagy sem, de biztosan van olyan itt a fórumon, aki Ausztriában dolgozik és kipróbálja.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 21, 2023, 16:03:04Kíváncsi leszek, ha itt lesznek nemzetközi meccsek,
Idejönnek a külföldi szurkolók, és majd csak néznek... nincs bet365 >:(

Ameddig mobilról játszanak roamingban, addig angol IP-vel elérik probléma nélkül, de amint Wifire mennek szivás lesz.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 21, 2023, 12:48:47Nekem úgy tűnt, hogy ez az újabb lakcímellenőrző és 2 faktoros hitelesitő volt egyben. Akik nagyon régi számlával rendelkeztek, azoknak nem volt, de újabb számlákra igen. Nyilván a bónuszok felhasználását is ezzel ellenőrizték, hogy ne lehessen az egész családot fake userként bereggelni.

Nem volt lakcímellenőrző, csak az országot ellenőrizte. A családot meg nem tudod beregelni csak akkor, ha mindenkinek más a címe. Akkor viszont mindenképp be tudod regelni, az ellen semmit nem tudnak tenni.

Idézetet írta: Assassin Dátum november 21, 2023, 12:00:43Nem tudom, én nem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy ez a kivonulás a magyarországi szerencsejáték-szabályozásnak lenne a közvetlen következménye.

Soros!

Idézetet írta: havenofear Dátum november 21, 2023, 18:53:48Nem volt lakcímellenőrző, csak az országot ellenőrizte. A családot meg nem tudod beregelni csak akkor, ha mindenkinek más a címe. Akkor viszont mindenképp be tudod regelni, az ellen semmit nem tudnak tenni.
Ez nyilvánvalóan nem így van. Lehet azonos címről több ember is.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 21, 2023, 19:33:18Lehet azonos címről több ember is.

Természetesen, de bónuszt kijátszani nem fognak engedni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 21, 2023, 20:43:40Természetesen, de bónuszt kijátszani nem fognak engedni.
Ja, az lehet, bennem ez fel sem merült.

15 ezer forintnál kicsit többet ért egy számla

Hol tudtok Bet365-öt használni:

Jelenleg csak annak az országnak az IP-címével tudtok fogadást leadni, amelyik országban van a számla lakcíme.

Magyar lakcímmel kizárólag magyar IP-ről engedett bet fogadni, a többi országból csak belépni, cash outolni, ki és befizetni engedett, de új fogadást leadni nem.

Osztrák, angol vagy bármely más országba regisztrált számlával ugyanez a helyzet, hogy kizárólag az adott ország IP címéről enged fogadni. Fentebb is írták, hogy ha külföldi sim-kártyát használsz, akkor annak az országnak az IP címe lesz a belépési helyed.

Én betfairt használom angol sim-kártyával, lentebb csatoltam, hogy szerintük honnan lépek be, természetesen angliából.

De holnap próbálok tesztelni egy angol Bet365 számlát is, ha sikerül egy logint kuncsorognom, mert az authenticator/applikáció lehet kikutatja a tényleges geolokációmat, ebben az esetben teljesen felesleges kiskaput keresni, mert nem lesz


Idézetet írta: tomika1 Dátum november 21, 2023, 22:42:07Hol tudtok Bet365-öt használni:

Jelenleg csak annak az országnak az IP-címével tudtok fogadást leadni, amelyik országban van a számla lakcíme.

Magyar lakcímmel kizárólag magyar IP-ről engedett bet fogadni, a többi országból csak belépni, cash outolni, ki és befizetni engedett, de új fogadást leadni nem.

Osztrák, angol vagy bármely más országba regisztrált számlával ugyanez a helyzet, hogy kizárólag az adott ország IP címéről enged fogadni. Fentebb is írták, hogy ha külföldi sim-kártyát használsz, akkor annak az országnak az IP címe lesz a belépési helyed.

Én betfairt használom angol sim-kártyával, lentebb csatoltam, hogy szerintük honnan lépek be, természetesen angliából.

De holnap próbálok tesztelni egy angol Bet365 számlát is, ha sikerül egy logint kuncsorognom, mert az authenticator/applikáció lehet kikutatja a tényleges geolokációmat, ebben az esetben teljesen felesleges kiskaput keresni, mert nem lesz



Ez nem igaz. Asszony Osztrák, sokszor itthon Magyarországon az ő fiókját használtam és tudtam fogadni. Ahogy kint is tudtam a saját magyar fiókommal fogadni.

Úgy néz ki, hogy Ausztriában dolgozó ismerős tud segíteni, hogy vagy az ő adataival csinálok egy osztrák lakcímes betes számlát, vagy pár hónapra kimegyek dolgozni és ha visszajöttem megtartom a betnél az osztrák lakcímet, illetve beszerzek egy osztrák sim kártyát is, ha kell. Persze ez még csak egy elméleti katyvasz. de lehet bele kapaszkodni.

Amúgy a 22bet eddig remekül működik, skrillre azonosítás nélkül kb. negyed óra alatt kifizették a pénzt. Igaz én bónuszt nem kértem, mégis jóváírták, de nem nagy összeg volt, illetve a forgatás már az első körben elvérzett, így nem volt gond ezzel sem.

Gondolom a skrill miatt nem kérnek be papírokat, mert ott alapban csak magas szintű azonosítás után lehet a számlát használni bukmékeri befizetéshez.

Idézetet írta: Richo2828 Dátum november 22, 2023, 04:40:26Ez nem igaz. Asszony Osztrák, sokszor itthon Magyarországon az ő fiókját használtam és tudtam fogadni. Ahogy kint is tudtam a saját magyar fiókommal fogadni.

Ez mostanában volt, vagy az authenticatoros/applikációs időszak előtt? Mert korábban bet365 is engedte, hogy bármelyik országból fogadj, ahol a fogadóiroda elérhető, az elmúlt időszakban keményített be.

Próbálj most a feleséged fiókjával, osztrák sim-kártyával fogadást leadni Mo. területén belülről, ha sikerül akkor van kiskapu.


Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 21, 2023, 16:03:04Kíváncsi leszek, ha itt lesznek nemzetközi meccsek,
Idejönnek a külföldi szurkolók, és majd csak néznek... nincs bet365 >:(

kb fel europaban nincsenek, szoval azert ne domenzionaljuk ezt ennyire tul

Meg a fél világon sincsenek jelen, sok helyről kivonultak, viszont nem úgy látom, hogy kell aggódniuk. Az amerikai piac újra kezd megnyílni: https://www.sportsbettingdime.com/news/betting/bet365-live-in-louisiana/

Ó azok a jó kis bálna amerikai pókeresek, hmmmm, de szerettem őket ;D