bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 21, 2023, 19:33:18Ez nyilvánvalóan nem így van. Lehet azonos címről több ember is.
Nem jósolnék hosszú életet az ilyen számláknak.

Sziasztok, bet365 számla összegét szeretném felvenni, de nem tudok az oldalra felmenni, valamilyen elérhetőséget keresek.

Idézetet írta: mapal Dátum november 22, 2023, 09:57:07Sziasztok, bet365 számla összegét szeretném felvenni, de nem tudok az oldalra felmentést, valamilyen elérhetőséget keresek.

https://www.365-013.com/

Idézetet írta: havenofear Dátum november 22, 2023, 09:53:53Nem jósolnék hosszú életet az ilyen számláknak.
Erre nem tudok mit mondani, mindenki azt hisz, amit akar, nekem tök mindegy.
Az egyik 9 éve ment, a másik 5 éve. Én meg szeptemberben nyitottam saját névre újra.

Nem kell surebetezni, meg az 1500 forintos bónuszra várni csütörtökön, és semmi gond nem lesz (lett volna, sajna múlt idő kell)

sziasztok. sajnos a bet365 kivonulasaval eltunt az egyetlen oldal, ahol en jatszottam.
gondolom vannak itt nagyon tapasztalt emberek, akik szinte minden oldalon jatszottak mar.
keresek egy olyan oldalt, ami a bet365-hoz a leginkabb hasonlo. szeles valasztek, versenykepes oddsok, gyors felulet. hobbifogado vagyok, nem megelhetesi szinten erdekel a dolog. :) leginkabb amerikai futball (ezen belul is TD szerzok) es gurulos foci erdekel.
eddig egyedul az unibetet probaltam, de nagyon lassu es nehezkes a kezelese, nem tetszik a felulet.
van barmi mas opcio, ami lehet egy bet365 alternativa magyarorszagrol? vagy marad az unibet?

22betet többen ajánlották itt a fórumon. Nyilván nem bet365, de Unibet és betfair mellett talán a legbővebb ajánlattal rendelkezik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 22, 2023, 13:03:1122betet többen ajánlották itt a fórumon. Nyilván nem bet365, de Unibet és betfair mellett talán a legbővebb ajánlattal rendelkezik.
Én 2 éve vagyok a 22beten , és főleg kosárlabdára szoktam fogadni . Kosár kínálatban  az általam ismertek közül MINDEN oldalt agyonver , mert be mert tenni a kínálatba   olyan meccseket is, amitől pl a 365 fél . Nyílván vannak idegesítő hibái , de jelen helyzetben nem tudok jobbat.


Idézetet írta: Kormanyzas Dátum november 22, 2023, 13:32:09Én 2 éve vagyok a 22beten , és főleg kosárlabdára szoktam fogadni . Kosár kínálatban  az általam ismertek közül MINDEN oldalt agyonver , mert be mert tenni a kínálatba   olyan meccseket is, amitől pl a 365 fél . Nyílván vannak idegesítő hibái , de jelen helyzetben nem tudok jobbat.



Én szeretem őket, játszom náluk. DE az ügyfélszolgálat katasztrófa.És akkor még finom voltam. Érdemi segítséget nem adnak, csak hülyeségeket mondanak, főleg a live chat. Az email meg simán megteszi hogy nem válaszol.Nekem volt hogy 3hónappal később jött válasz, mert elkeveredett az email.. :bash: Olyan is volt hogy reklamáltam, válaszoltak, én meg visszaküldtem a választ és arra nem válaszoltak. Egyszerűen ignoráltak. Utána még kétszer írtam nekik egy egy nappal később, és egyszerűen nem válaszoltak.
Aztán volt egy fogadásom ami elment, tavaly az utolsó nba alapszakasz meccsekre, azóta be volt ragadva.Fél év után tűnt el.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 22, 2023, 13:43:27Én szeretem őket, játszom náluk. DE az ügyfélszolgálat katasztrófa.És akkor még finom voltam. Érdemi segítséget nem adnak, csak hülyeségeket mondanak, főleg a live chat. Az email meg simán megteszi hogy nem válaszol.

És milyen ügyekben kellett az ügyfélszolgálattal felvenni a kapcsolatot? Kell valamire jobban vigyázni náluk, mint pl. bet365 vagy unibetnél?
Mert, ha belegondolok a számlaleigazoláson kívül túl sok egyeztetésre nincs szükség; ha én fogadóként odafigyelek a dolgokra illetve az iroda is korrekt, akkor nem nagyon van szükség a kommunikációra a buki és a fogadó között.

* persze az ideális mindenképpen az lenne, ha gyors és segítőkész lenne a support!

Idézetet írta: tomika1 Dátum november 22, 2023, 08:21:04Ez mostanában volt, vagy az authenticatoros/applikációs időszak előtt? Mert korábban bet365 is engedte, hogy bármelyik országból fogadj, ahol a fogadóiroda elérhető, az elmúlt időszakban keményített be.

Próbálj most a feleséged fiókjával, osztrák sim-kártyával fogadást leadni Mo. területén belülről, ha sikerül akkor van kiskapu.



Kb fél éve heti rendszeresen. Ma is az ő fiókján játszottam/játszok.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 22, 2023, 14:15:39És milyen ügyekben kellett az ügyfélszolgálattal felvenni a kapcsolatot? Kell valamire jobban vigyázni náluk, mint pl. bet365 vagy unibetnél?
Mert, ha belegondolok a számlaleigazoláson kívül túl sok egyeztetésre nincs szükség; ha én fogadóként odafigyelek a dolgokra illetve az iroda is korrekt, akkor nem nagyon van szükség a kommunikációra a buki és a fogadó között.

* persze az ideális mindenképpen az lenne, ha gyors és segítőkész lenne a support!
Néha előfodúl , hogy a kártyás befizetés,csak késve íródik jóvá . Egy idő után csak rá kérdez az ember És ami a legfontosabb , hogy ezidáig a magyar hatóságok egyszer se csesztették . Mindig elérhető. Nem kell hetente alternatív link . De vannak idegesítő hibái .Közel sem olyan tökéletes mint a 365.

Idézetet írta: Richo2828 Dátum november 22, 2023, 14:27:59Kb fél éve heti rendszeresen. Ma is az ő fiókján játszottam/játszok.

 Osztrák Simmel,Osztrák Lakcimmel  tudsz átszani Magyarországról?

Idézetet írta: Larsson Dátum november 22, 2023, 14:39:54Osztrák Simmel,Osztrák Lakcimmel  tudsz átszani Magyarországról?


Nem, osztrák fiókkal, magyar simmel. Asszony él kint, neki van ott lakcíme és így övé a fiók.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 22, 2023, 14:15:39És milyen ügyekben kellett az ügyfélszolgálattal felvenni a kapcsolatot? Kell valamire jobban vigyázni náluk, mint pl. bet365 vagy unibetnél?
Mert, ha belegondolok a számlaleigazoláson kívül túl sok egyeztetésre nincs szükség; ha én fogadóként odafigyelek a dolgokra illetve az iroda is korrekt, akkor nem nagyon van szükség a kommunikációra a buki és a fogadó között.

* persze az ideális mindenképpen az lenne, ha gyors és segítőkész lenne a support!

Az egyik a bonusz volt, amikor kuldtek emailt hogy fizessek be a bonuszert. Nem adtak oda. Azt mondtak azert mert minden nap kellett volna jatszanom elozo heten hogy jarjon a penteki reload. Valoban bele kerult a szabalyzatba, de regen ilyen nem volt. Eleg volt elozo heten egy nap jatszani es jart a bonusz. Ezt visszairtak hogy nem fogadtam minden nap mult heten. Meg el is fogadtam volna, de elotte heten es azelott meg viszont odaadtak a bonuszt es sosem jarszottam ott minden nap.. erre mar nem akartak valaszolni, hogy hogy lehet hogy akkor 1hete es 3 hete jovairtak a bonuszt.
Volt olyan hogy az elso penteki befizetesemre nem kaptam bonuszt majd jatszottam, elbuktam a penzt. Majd befizettem ujra, mar csak 10kt arra meg odaadtak..
Akkor volt termeszetesen rosszul kiettekelt fogadasom, akkor is kellett nekik irni es valami 2 nap utan valaszoltak. A live chat persze nem segitett csak a szabalyzatot masolta.

Én most direkt hagytam fenn, 1 dollárt, hogy menjenek a strimek, ::)