bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: mokus112 Dátum május 24, 2010, 17:57:44
Sziasztok!
Még ujj vagyok ebben a netes fogadásban ezért szeretném a segitségeteket kérni bet365-re.Szeretnék banki átutalással utalni és ott olvastam egy olyat hogy csak 150USD felett ez a min tényleG?:O mert nem szeretnék annyit utalni


igen, a banki utalásnál nálam is 200 eurot ír minimum, úgy tudod kijátszani ha csinálsz egy számlát a moneybookersen, oda nincs minimum feltöltés és onnan be tudsz kis összeget is utalni a bet365-re...
a moneybookersről itt olvashatsz:
http://moneybookers.uw.hu/start.html

Sziasztok! Az utobbi napokban  akadozik a nyereményjováirás,élőbe fogadok és utána e-mailbe és cheten kell  szinte könyörögnöm,hogy irják jová a nyereményt....Hosszu orák,sokszor fél napok mig megjelenik a pénz,azt irják,hogy türelem  a központba nézik át a fogadásokat....Másnál is van ilyen mostanában?? :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum május 28, 2010, 09:49:43
Sziasztok! Az utobbi napokban  akadozik a nyereményjováirás,élőbe fogadok és utána e-mailbe és cheten kell  szinte könyörögnöm,hogy irják jová a nyereményt....Hosszu orák,sokszor fél napok mig megjelenik a pénz,azt irják,hogy türelem  a központba nézik át a fogadásokat....Másnál is van ilyen mostanában?? :cya:
nálam mindig egyből jóváírnak...most van egy kis technikai gondjuk így nem lehet fogadni, de dolgoznak rajta azt mondta a chates srác...

Idézetet írta: artur33 Dátum május 28, 2010, 09:49:43
Sziasztok! Az utobbi napokban  akadozik a nyereményjováirás,élőbe fogadok és utána e-mailbe és cheten kell  szinte könyörögnöm,hogy irják jová a nyereményt....Hosszu orák,sokszor fél napok mig megjelenik a pénz,azt irják,hogy türelem  a központba nézik át a fogadásokat....Másnál is van ilyen mostanában?? :cya:

Hello!

Nekem eddig max. 5 percet kellett várnom a jóváírásokra, de ne aggódj, gáz nem lesz vele, bár elismerem, hogy kellemetlen lehet a dolog, pláne ha amiatt nem tudsz tenni másra addig.

Ja, végre sikerült kiforgatnom a 15 eft bónuszt:) ráadásul 3 eft pluszban zártam a 15 eft bónuszon felül. Most lehet rámegyek a bet-at-home-ra, ár kétségkívűl keményebb dió. De nem lesz gáz.:)

Sok sikert mindenkinek!

Üdv.

Hogyan kell kifizetést kérni?Mivel sikerült a semmiből 15000 ft-ot összekaparnom.Még nem fizettem be az angol bankszámla miatt mert rögös lenne befiizetni.VAlaki elmagyarázná hogyan kell igényelni kifizetést ha igen akkor mennyi a minimum összeg előre is köszönöm.Tényleg kérnek útlevél adatokat mivel az már nem nagyon kell senkinek.Vagy mégis?HA igen ki lehet e más adattal pótolni?

Valahol kell lenni egy keresönek az oldalon, de nem találom. Ahova csak be kell irni hogy épp melyik meccsre vagyok kiváncsi.

Köszönet elöre is a kedves megtalálónak.


Idézetet írta: YubelYohan Dátum június 06, 2010, 15:00:57
Hogyan kell kifizetést kérni?Mivel sikerült a semmiből 15000 ft-ot összekaparnom.Még nem fizettem be az angol bankszámla miatt mert rögös lenne befiizetni.VAlaki elmagyarázná hogyan kell igényelni kifizetést ha igen akkor mennyi a minimum összeg előre is köszönöm.Tényleg kérnek útlevél adatokat mivel az már nem nagyon kell senkinek.Vagy mégis?HA igen ki lehet e más adattal pótolni?

először igazolnod kell magad, elküldöd a személyid és jogsid elő és hátlapját lefényképezve, szkennelve, vagy valami hasonló módon és utána tudsz kifizetést kérni, attól függ min akarsz kifizetni én MB-re kértem mindig ott 400 huf a minimum, hamar megjön, az meg, hogy honnan van 15ezer forintod, még annyira se sejtem, mint te :)

Idézetet írta: jakoka Dátum június 06, 2010, 17:12:37
Valahol kell lenni egy keresönek az oldalon, de nem találom. Ahova csak be kell irni hogy épp melyik meccsre vagyok kiváncsi.

Köszönet elöre is a kedves megtalálónak.




Szoval biztos én vagyok a vak.  >:(

Én sem látok keresőt.

nincs kereső, de másik irodánál se nagyon láttam... igazából nem is értem miért lenne rá szükség, a menükből sportáganként ki tudod nézni az aktuális ajánlatot

Eddig a bwinen bűvészkedtem. és ott megszoktam hogy csak beírom az adott meccset és hopp ott is van, nem kell másik 200 közül válogassak. De köszönöm a válaszokat, mindenesetre. Időközben sikerült értetlenkedni egy kedves helpdeskes növel  :D


Gery185: A pénzt elég nehezen dolgoztam össze.Az egész onnan indult hogy 10$-t nyertem egy freerollon.Fogadások és a többi jött magától.Okosan és megfontolt játékkal sikerült.

Idézetet írta: YubelYohan Dátum június 09, 2010, 17:03:46
Gery185: A pénzt elég nehezen dolgoztam össze.Az egész onnan indult hogy 10$-t nyertem egy freerollon.Fogadások és a többi jött magától.Okosan és megfontolt játékkal sikerült.

Gratulálok :great:
Én értelmeztem félre, mert azt hittem, hogy egyszer csak megjelent a számládon a pénz. MB-re azt hittem, csak akkor kérhetsz ki, ha már egyszer befizettél róla.

Sok sikert :cya:

Épp most kérdeztem rá erre a mobil bónuszra....  azt mondta  a kedves csaj ,hogy átmenetileg szünetel.....  :noway: :noway: :noway: