bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


szia,

teljesen biztonságos, én a személyim+lakcímkártya másolatot küldtem
játszom náluk már 6 éve, soha nem volt semmi gondom....

bet 365ön a kezdübónuszt milyen szorzókon kell megforgatni??

1,5-nél nagyobb oddsu meccseknél érvényes !

először meg kell játszanom a teljes befizetést, majd a befizetést és a bónuszt 3x. Jól értelmezem?

Idézetet írta: pityu20412 Dátum június 18, 2010, 14:36:28
először meg kell játszanom a teljes befizetést, majd a befizetést és a bónuszt 3x. Jól értelmezem?

igen

15 000 huf befizetésnél összesen 90 000 huf értékben kell fogadnod, de a bónusz összege azonnal a számládon lesz, vagyis 30 000 huf-od lesz amivel tudsz játszani

köszönöm a válaszokat :)

Idézetet írta: benson Dátum június 09, 2010, 23:17:15
Épp most fogadtam mobillal egy 15 ezrest, meg is jött a bónusz.  :ok:

A csaj lehet, hogy kedves volt, de szerintem félretájékoztatott.
Tegnap én is mobilról tettem meg egy live fogadást, eléggé használható a felület. A lényeg, hogy kaptam egy üzenetet, miszerint van 100%-os mobil bónusz:

100% Mobil kezdő bónusz

Egyszerűen tegyen meg egy feljogosító fogadást 1 EUR, vagy nagyobb értékben és mi megajándékozzuk egy 100%-os bónusszal, maximum 50 EUR értékig. Ne feledje, kifizetés igénylése előtt a feljogosító fogadás és a bónusz együttes összegét háromszor kell megjátszani (rollover követelmény).

A bónusza igényléséhez, meg kell adnia ajánlatkódját: NMBLE, amit a weboldalon, illetve a mobiltelefonjáról is megtehet, csak lépjen be az Ügyfelek menüben az Ajánlatkód megadás részbe és adja meg ajánlatkódját.

Tegnap úgy jártam (néha szoktam rulettezni  :D de hosszabb távon nem ajánlom, tényleg csak ritkán, akkor is, egy plafont meghatározva...) első tétem 10.000HUF elment. 2. tét 16.000HUF, utána csak ment a golyó körbe, körbe... 3!! perc után, mondom csoda történt, megalkotódott az örök mozgó :D (perpetuum mobile) Visszalépve látom, levonásra került az összeg, és vesztesnek lett elkönyvelve. Eztán vissza se tudtam lépni a játék térre.

Írtam nekik, vissza írtak, továbbították a problémámat az érintett osztályra. Ma felkelvén látom, már jóvá is írták a számlámon a 16.000-t.

A lényeg, megint nem csalódtam az irodába, hiper gyorsak, és korrektek voltak. A dudis, meg a többi fo*t hanyagoljátok, akár mennyire is csábító egyeseknek az ajánlatuk.... Ők valóban az ügyfelekért vannak, ezért fognak még létezni 100 év múlva is!

Sziasztok!Ez a 100 %-os vb bónusz ahogy láttam junius 30.-áig érvényes,a kérdésem az lenne,hogy nem udjátok,hogy utána mekkora lesz a bónusz összege,marad-e a 100%-os esetleg csökkentik-e?köszi.unibeten vagyok most,de elég csábít ez a 100%os bónusz 15 000 ft-ig,meg ahogy látom iroda is korrektnek tűnik.

Idézetet írta: montini Dátum június 30, 2010, 23:58:13
Sziasztok!Ez a 100 %-os vb bónusz ahogy láttam junius 30.-áig érvényes,a kérdésem az lenne,hogy nem udjátok,hogy utána mekkora lesz a bónusz összege,marad-e a 100%-os esetleg csökkentik-e?köszi.unibeten vagyok most,de elég csábít ez a 100%os bónusz 15 000 ft-ig,meg ahogy látom iroda is korrektnek tűnik.

szia,
ez nem vb bonusz, ennyi volt és marad is a regisztráció utáni első befizetési bonusz... 100% max 15 000 huf

Üdv!köszi a gyors infót.Még egy kérdés:ha feltolok 15 ruppót akkor egyből megkapom mellé a másik 15-öt,vagy pedig előszőr fel kell rakni a teljes összeget(15 000 HUF),hogy utána jóváírják a bónuszt?

Idézetet írta: montini Dátum július 02, 2010, 13:23:15
Üdv!köszi a gyors infót.Még egy kérdés:ha feltolok 15 ruppót akkor egyből megkapom mellé a másik 15-öt,vagy pedig előszőr fel kell rakni a teljes összeget(15 000 HUF),hogy utána jóváírják a bónuszt?

szia, egyből ráírják a számládra a bónusz összegét és fogadásra fel is használhatod, de sztem először ami téteket teszel azt a saját pénzedből vonják, vagyis elsőször fel kell tenned a saját 15 000 huf-od utána teheted a bónusz összegével is...
de mondjuk ha egyben akrsz feltenni egy fogadást 30 000-el az természetesen működik

Üdv! Bet365-nél szeretnék befizetni 3000Ft-ot! Olvastam, hogy egyszer a teljes összeget felkell tenni min. 1.5 szorzóra. Ez idáig oké, de mit jelent ez?

"Az ázsiai hendikep, az összesített gólok - ázsiai és a baseball money line (nyereményszorzó) piacokra megtett élő és mérkőzés előtti fogadások nem számítanak bele a fogadási követelményekbe."

Én így tudom hogy a bónuszt és a feltöltött pénzt 3xkell megforgatni tehát ha 3000et töltesz fel akkor 18000-et kellesz megforgatni 1,5ös szorzón.
Ázsiai hendikepnél előfordulhat hogy hiába 1,5 fölötti a szorzó de az ázsiai hendikep miatt se nem nyersz se nem buksz ennek elkerülése miatt van ez a szabály.

Szép napot!
Olyan kérdésem lenne hogy bet365-ös azonositó számot holtalálom meg?
A választ előre is köszönöm
Üdv:atleticofan