bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: hatja1 Dátum augusztus 24, 2010, 14:29:23
nekem kicsit a súgó kínai, kérem valaki erősítsen meg. ennél a fogadásnál ha 2 vagy több gól van akkor nyertes, ha pont 1 akkor a tét meg visszajár?

Esemény időpontja   Esemény   Választás   Szorzó   Gy/h feltételek   Eredmény
1   08/24/2010   Tranmere v Swansea
(1. félidő: összesített gólok - ázsiai)   Felett 1.0   2.025   Egyik sem   Függőben
Tét:  1.096,66   Nyer.:  1.124,08   Nyereség:  


ennél pedig ha 2 vagy több gól van nyer, ha 1 gól akkor meg visszakapom a tét felét (500ft) a tét másik fele meg nyer (500*2,1)?

Esemény időpontja   Esemény   Választás   Szorzó   Gy/h feltételek   Eredmény
1   08/25/2010   Accrington Stanley v Newcastle
(1. félidő: összesített gólok - ázsiai)   Felett 1.0,1.5   2.10   Egyik sem   Függőben
Tét:  1.000,00   Nyer.:  1.100,00   Nyereség:  


valaki legyen olyan kedves és nyugtasson meg estig, hogy jól gondolom a dolgokat :)

pontosan úgy van ahogy leírtad :)

Idézetet írta: r.smyth Dátum augusztus 22, 2010, 12:17:56
Hát akkor válasszál ki mondjuk 10 meccset aztán ha azokat különféle módon szeretnéd feladni kombiban,vagy csak egy részét akkor minden megtett játék után választhatod ki újra a korábbi meccseket. Hát ha valakinek ez jó annak gratulálok. GBn ezt a végtelenségig megteheted nulla vesződséggel.

hello

ha kiválasztassz 10 meccset és megjátszod - mikor beírod az összeget és rányomsz az OK-ra utána be lehet X-elni hogy a "megjátszott meccsek megtartása" akkor nem kell újra kiválasztani....
legkorrektebb iroda ahol valaha is játszottam...
ha nagyobb tétet akarsz tenni, egyszerűen csak beírod és kb 10mp múlva el is fogadják...
és alapból egy komolyabb meccsre 1000 euro körül tehetsz vagy még többet, nem egy fos bwin ahol lekorlátoznak 5 eurora...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 19, 2010, 11:02:43
Köszi szépen akkor majd igényelem ezt is. Kaptam tőlük csak ilyen szezonkezdési bónuszt 50 euróig amit ki is használtam (valamennyi megmaradt belőle) most pedig akkor igánybe veszem ezt is :)

Szóval a bónusz annyi amennyi a feljogositó fogadás is. És még ezután kell 6x megforgatni a bónuszt vagy evvel eggyütt?
Amúgy beszéltem a chates ügyfélszolgálattal és azt mondták, hogy muszáj mobilról megrakni nem lehet innen: https://mobile.bet365.com/ . Most akkor hogyan van ? megváltozott volna, hülye az ügyfélszolgálatos vagy tényleg nem szabad de a rendszer mégis engedi?  ???

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 24, 2010, 21:28:35
Szóval a bónusz annyi amennyi a feljogositó fogadás is. És még ezután kell 6x megforgatni a bónuszt vagy evvel eggyütt?

Ezután.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 24, 2010, 21:28:35
Most akkor hogyan van ? megváltozott volna, hülye az ügyfélszolgálatos vagy tényleg nem szabad de a rendszer mégis engedi?  ???

Bármelyik is lenne, szerintem tégy egy próbát. A rendszer úgyis számolja a forgatást, és ha beleveszi, mindegy mit mondanak az ügyfélszolgálaton.

Nekem egyik nap Péter nevű ügyfélszolgálatos srác azt mondta hogy lehet onnan arról a címről, ha nem akarod mobilról, másnap Ágnes már azt mondta h Péter hülyeségeket beszélt és nem lehet :DD

De ha megpróbálod, tájékoztass sikerült-e :P

Sziaa!

Üdv!

1 kérdésem lenne. Kaptam 1 levelet a bet365-től még régebben, hogy van ez, hogy 25%-50%-100%-os újrakezdési bónusz. Megkérdeztem a chat-en az embereket, hogy ezeknek mik a feltételei. 3 emberrel beszéltem, mind a 3 mást mondott, de lényegében mindegyik azt mondta, hogy ugyanaz, mint az 1. befizetési bónusz. De arra nem tudtak válaszolni, hogy most ha befizetek a bizonyos összeget, hogy a max. bónuszt megkapjam, akkor fel kell tenni az egész összeget, vagy jóváírodik automatikusan? És a bónusz összegét kell 3x megforgatni vagy a befizetett + a teljes összeget kell 3x megforgatni? Ezekre egyszerűen nem tudtak válaszolni. Valaki elkezdett már ezzel a bónusszal játszani? Ha igen, elmondaná, hogy megkapta-e egyből a bónuszt, és a rollover mennyi (befizetett+bónusz \ bónusz)?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Üdv:
Tomihmv
:cya:

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 25, 2010, 10:40:08
Üdv!

1 kérdésem lenne. Kaptam 1 levelet a bet365-től még régebben, hogy van ez, hogy 25%-50%-100%-os újrakezdési bónusz. Megkérdeztem a chat-en az embereket, hogy ezeknek mik a feltételei. 3 emberrel beszéltem, mind a 3 mást mondott, de lényegében mindegyik azt mondta, hogy ugyanaz, mint az 1. befizetési bónusz. De arra nem tudtak válaszolni, hogy most ha befizetek a bizonyos összeget, hogy a max. bónuszt megkapjam, akkor fel kell tenni az egész összeget, vagy jóváírodik automatikusan? És a bónusz összegét kell 3x megforgatni vagy a befizetett + a teljes összeget kell 3x megforgatni? Ezekre egyszerűen nem tudtak válaszolni. Valaki elkezdett már ezzel a bónusszal játszani? Ha igen, elmondaná, hogy megkapta-e egyből a bónuszt, és a rollover mennyi (befizetett+bónusz \ bónusz)?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Üdv:
Tomihmv
:cya:

Én a szezonkezdési bónuszt használtam ki vagyis próbálom. Szerintem ugyanaz a feltétel. Először jogosultsági követelmény, hogy a befizetett összeget rakd fel tétként, de az már bele számít az összes forgatási követelménybe is ! Nekem úgy mutatja a rollover egyenleg. Nem kell egyszerre felrakni a tétet! Ezután kapod ténylegesen a bónuszt. A befizetett összeg és a bónusz háromszorosát kell összesen megforgatni.

Ha már ittvagyok újra akkor felteszek egy nagyon fogós kérdést!!!
szóval az van hogy ugye eddig volt egy visa electron kártyám amivel könnyen befizettem könnyen kifizettek...
eddig nemis volt probléma de nemrég moneybookerssel is befizettem hozzájuk simán ment minden...pár napja kiakartam próbálni hogy mennyi idő múlva érkezik meg tőlük a pénz de kifizetéseknél egy olyan fogadott hogy megosztott kifizetés mondom ez mi a picsa...
kifizetést kértem 500 forintot moneybokkersre...beállitottam hogy a befizetésnél a moneybookers legyen aktiv hogy reményeim szerint arra is fog majd jönni ugye a pénz....(később rájöttem hogy szartse ért)
másnap tapasztaltam hogy kivolt írva hogy 500 money majd alatta hogy debit card egyből e-mail hogy mi is folyik itt majd közölték velem hogy a kártyámra küldték a pénzt amikor én moneybookersre kértem..plusz ráadás hogy mivel augusztusba lejár a kártyám ezért most kaptam egy újjat ami az OTP hülyesége miatt mastercard hogy kapják be nahde elvileg hogyha az új aktiválva van akkora  régi már használhatatlan így szerencsésen sztem bebuktam a lóvém...(500HuF :D )
Lassan annyit pofázok itt hogy aztse tudom minek írok....
Szal mi ez a megosztott kifizetés ez másnál is így van???vmi olyasmit magyarázott a csaj nekem hogy megosztják a befizetések arányában a kifizetést vagymi hogy...  :D
akinek volt már ilyen tapasztalata hogy hogyan megy a kifizetés az írjon pls...

Előre is köszi!!!

Üdv. deewke

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum augusztus 25, 2010, 10:50:01
Én a szezonkezdési bónuszt használtam ki vagyis próbálom. Szerintem ugyanaz a feltétel. Először jogosultsági követelmény, hogy a befizetett összeget rakd fel tétként, de az már bele számít az összes forgatási követelménybe is ! Nekem úgy mutatja a rollover egyenleg. Nem kell egyszerre felrakni a tétet! Ezután kapod ténylegesen a bónuszt. A befizetett összeg és a bónusz háromszorosát kell összesen megforgatni.

Az 5. bónuszt nyomom náluk, csak megerősíteni tudom Lúzer SC szavait.

Egyetértek:

Idézetet írta: gomes66 Dátum augusztus 24, 2010, 14:55:41
legkorrektebb iroda ahol valaha is játszottam...

Idézetet írta: gomes66 Dátum augusztus 24, 2010, 14:55:41
hello

ha kiválasztassz 10 meccset és megjátszod - mikor beírod az összeget és rányomsz az OK-ra utána be lehet X-elni hogy a "megjátszott meccsek megtartása" akkor nem kell újra kiválasztani....
legkorrektebb iroda ahol valaha is játszottam...
ha nagyobb tétet akarsz tenni, egyszerűen csak beírod és kb 10mp múlva el is fogadják...
és alapból egy komolyabb meccsre 1000 euro körül tehetsz vagy még többet, nem egy fos bwin ahol lekorlátoznak 5 eurora...

Nos valóban van ez amit írtál megjátszott meccsek megtartása. EZ eddig elkerülte a figyelmemet. Azonban  maradjunk 10 kiválasztott meccsnél, és én ezeket szeretném variálni, hogy mondjuk melyik 3at vagy 5öt tegyem meg kombiban és hogy ne legyen egyszerű, hogy azt mondhasd számold ki számológépen egy trixi yankee stb akarnék megjátszani, akkor már is bajban vagyok. Hiába a gamebookersen ehhez szoktam hozzá hogy a kezelő felület van értem és nem fordítva ahol órákig variálhatsz és ha változik közben a szorzó az sem baj.
A többi amit meg elmondtál azt a gb is tudja sőt focinál több millió is lehet a téted.
A Bwin azt tényleg egy tetű banda haver nyert 3millát és lekorlátozták 10ezer forintra ez egy vicc. Hogy nyomják magukat európa legjobb irodája stb aztán ilyen kicsinyes sz*rágók.
Azt magyarázza el nekem valaki hogy egy nyugati fogadónak miért éri meg ilyen feltételekkel játszani amikor nekik a 3millió nem akkora összeg mint nekünk.

Deewke!
Ha már nem érvényes a kártyád, akkor vszeg visszateszik a számládra a pénzt,mert nem tudják teljesíteni a kifizetést.
Ügyfélszolgálatos majd bővebben tájékoztat.

Szia!! Itt is üdv/már irtam privit is/,ez  a megosztott dolog igy van,ha utoljára kártyárol fizettél be akkor oda is küldik a kifizetést.ha MB-röl akkor pedig oda,befizetésnél kell elöre gondolkodni,hogy hova kell majd az esetleges nyeremény! Én csak az MB-t használom,mert igy nem kell hoszu napokat várni a pénzre!!! :great:

Lenne egy kérdésem Deposittal kapcsolatban.Ha befizetek a B365-re bankkártyán keresztül mondjuk 5000 forintot és igénylem a bónuszt akkor azt egyből megkapom?Vagy úgy fog kinézni az egyenleg menüm hogy Összesített 10000 Kifizetési 5000 és bónusz 5000?.És akkor lesz a 10000 forint kifizethető ha megcsináltam a rollovert.Valaki elmagyarázná ha tévednék?

Miután befizettél igényelheted a bónuszt. Ekkor 10ezer ft lesz a számládon amiből 5 a bónusz és 5 kivehető. Amíg a rollover nincsen meg nem veheted ki a bónuszt illetve az ez után nyert összeget, ha meg az eredeti bónuszt pénzed kiveszed a bónuszt elveszted

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 05, 2010, 22:20:56
Miután befizettél igényelheted a bónuszt. Ekkor 10ezer ft lesz a számládon amiből 5 a bónusz és 5 kivehető. Amíg a rollover nincsen meg nem veheted ki a bónuszt illetve az ez után nyert összeget, ha meg az eredeti bónuszt pénzed kiveszed a bónuszt elveszted
Azért némi riziko van benne mert ugy olvasom hogy kell tenni 1 feljogositó fogadást a befizett összeggel , tehát ha az bukik akkor jelen esetben csak a bonus 5000 forintal tud játszani és azt nem veheti ki , csak ha már fogatott 30 ezer értékben .