bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: szamovar Dátum március 15, 2011, 22:37:12
Lenne néhány kérdésem, elnézést de még rookie vagyok a témában.
1. Szóval van nekem egy UniCredites VISA dombornyomásos kártyám. Ezzel lehetnek gondok vagy minden rendben lesz?
2. Nem teljesen világos, hogy a bónusztáblázat országokhoz van kötve vagy pénznemhez? Tehát ha nekem dollár alapú a számlám, akkor 100$ esetén 100$ bónuszt kapok?
3. Milyen költségekkel vámol le a bank illetve az iroda?
Várom válaszotokat!

Szia!

VISA kártyával természetesen lehet befizetni.
A befizetési limit bankkártya és hitelkártya esetében minimum 1500 HUF / 10 USD / 5 EUR.
A kifizetés bankkártyára minimum 2000 HUF / 20 USD / 10 EUR; hitelkártyára miniumum 3500 HUF / 20 USD / 10 EUR.
A "mastercardosok" nem kérhetnek kifizetést kártyára.
A befizetés és a kifizetés egyaránt ingyenes VISA kártyával/ra, tehát plusz költséget nem számol fel az iroda.
A bónusz szerintem pénznemhez van kötve, nem pedig országhoz.
Sok sikert!

Idézetet írta: szamovar Dátum március 16, 2011, 14:54:25
Banki atutalassal ma mar tudok fogadni, vagy ez tobb napos procedurat jelent?


Banki átutalással 3-10 munkanap hivatalosan, amíg jóváírják a pénzedet a fogadószámládon. Más fogadóirodák esetében tapasztalataim szerint az utalás 3 nap múlva azért meg szokott érkezni, jóvá szokták írni, de mióta van bankkártyám, illetve tudom mi az a moneybookers, rég elfelejtettem az utalgatós módszert. Kifizetést egyébként csak olyan módon tudsz kérni, mint amivel befizettél. Ha pl. banki utalással töltesz fel pénzt, akkor csak utalással kérheted le. Banki utalás esetén a limit min. 30.000 HUF a kifizetésnél. Javasolnám, hogy VISA kártyával csináld a befizetést, ha már említetted, hogy van, vagy moneybookers-en keresztül.   

Koszonom a valaszokat. Visa kartyam van, ugy hogy ez pipa. A mb temaba nem merultem bele, gondolvan megelekszem az utalgatasokkal. Viszont ha azt mondjatok kenyelmesebb illetve gyorsabb akkor miert is ne. Ha mb-t valasztom akkor sem lehetseges a mai fogadas? 

Idézetet írta: szamovar Dátum március 16, 2011, 15:18:11
Koszonom a valaszokat. Visa kartyam van, ugy hogy ez pipa. A mb temaba nem merultem bele, gondolvan megelekszem az utalgatasokkal. Viszont ha azt mondjatok kenyelmesebb illetve gyorsabb akkor miert is ne. Ha mb-t valasztom akkor sem lehetseges a mai fogadas? 

De, megoldható lenne. Viszont a kártyás befizetés is ott van azonnal.

Idézetet írta: szamovar Dátum március 16, 2011, 15:18:11
Ha mb-t valasztom akkor sem lehetseges a mai fogadas? 
Csak abban az esetben ha van netbankod és az kiirja az ellenőrzéshez levont összeget euróban.

Idézetet írta: barnagab Dátum március 16, 2011, 15:42:49
De, megoldható lenne. Viszont a kártyás befizetés is ott van azonnal.

Maradtam a kártyás befizetésnél, egyelőre egyszerűbbnek tűnt. Minden pöpecül ment, kb 10 perc alatt megvoltam és a bónuszt is berántottam (100 $), szóval jobban is jártam mint a 15k-val. Csak kérdés miért húzott le a bank 500Ft-al? Ismerkedek az oldallal, az eddigi 50 fogadás simán ment, ha felmerül bármi kérdésem megírom. Köszönöm a segítséget mindenkinek. Szép napot!

Ezt csak a hüle Unikredites bank csinálja ,kártyás vásárlásnál pedig nem lenne szabad levonnia 500ft-ot.
Majd figyeld meg lehívásnál megint levesz....

Nem azért vonta le, mert a befizetés lényegében külföldre utalás, amiért plusz költséget számolnak fel?

Sziasztok!
Milan, neked Raiffaisen 'Visa' kártyád van?
A másik kérdésem az lenne , vagyis hogy elmagyarázná nekem, hogy mi ez a Befizetési limit?:)

Idézetet írta: mesziatti Dátum március 18, 2011, 22:42:21
Nem azért vonta le, mert a befizetés lényegében külföldre utalás, amiért plusz költséget számolnak fel?

Nekem van az ukredtnél is meg raifasennél is ,a másodiknál nem vonnak le semmit,az elsőnél sem kellene ,hiszen vásárlásnak számit a kártyahasználat.

vicc ez az audio közvetítés  :noway:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 19, 2011, 16:47:09
vicc ez az audio közvetítés  :noway:

Az. :laugh: Mondjuk én jót szórakozom rajtuk, lehet nevetni meg szánakozni.  :great:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 19, 2011, 12:58:47
Nekem van az ukredtnél is meg raifasennél is ,a másodiknál nem vonnak le semmit,az elsőnél sem kellene ,hiszen vásárlásnak számit a kártyahasználat.

Ha nem kellene, akkor bemegyek szépen és megkérdezem, hogy akkor ezt hogy is gondolták. :-\

Azt szeretném kérdezni, hogy miért kerekíti felfelé a nyereményemet? Mondjuk van egy fogadásom, amit megrakok 0,2 $-al, 1,61-es oddsal és 0,33 $ nyereséget ír ki a 0,322 helyett?

Idézetet írta: szamovar Dátum március 20, 2011, 21:11:53
Azt szeretném kérdezni, hogy miért kerekíti felfelé a nyereményemet? Mondjuk van egy fogadásom, amit megrakok 0,2 $-al, 1,61-es oddsal és 0,33 $ nyereséget ír ki a 0,322 helyett?
Mert csak két karaktert ír ki az összegnél, de többre kerekít. Lehet előtte pl. 17,992 euród volt, és te ebből 17,99 látsz. A nyereményeddel  együtt 18,314 lesz (17,992+0,322), te viszont csak 18,31 látsz, 0,004 felmarad, azt majdcsak a következővel adják össze. Remélem érthető voltam.  ???

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 20, 2011, 21:18:45
Mert csak két karaktert ír ki az összegnél, de többre kerekít. Lehet előtte pl. 17,992 euród volt, és te ebből 17,99 látsz. A nyereményeddel  együtt 18,314 lesz (17,992+0,322), te viszont csak 18,31 látsz, 0,004 felmarad, azt majdcsak a következővel adják össze. Remélem érthető voltam.  ???

:redchug:Lehet a másnaposság miatt forognak lassabban a kerekek. Úgy kérdezem akkor, hogy a saját magam könyvelésénél a ténylegesen megnyert összeget írjam vagy, az oldal által közöltet?