bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 04, 2011, 22:31:37
Én egy 100%-os bónuszt kaptam. Akkor megéri rámenni a dologra?
Én arra rámennék. Az már egyenértékű a welcome bónuszukkal, ott is 90 ezret kell megforgatni min. 1,5-ös szorzókkal.

#571 augusztus 07, 2011, 03:28:58, lalalagirl
Ingyenes bónusz. Nincsenek kötelező befizetések, se más buktatók! Bónusza igényléséhez adja meg a(z) xxx karakterekkel végződő ajánlatkódot, amelyet e-mailben küldtünk el Önnek. Az ajánlatkódot az Ügyfelek menü Akciók részén adhatja meg, ha a Sport alatt rákattint az Adja meg az ajánlatkódot opcióra. Ne feledje, befizetését és a bónusz együttes összegét a kifizetés előtt háromszor kell megjátszania.

Milyen befizetés?
Most akkor az ingyenes ingyenes vagy mivel terhelik még?

A 25%-osnál van olyan h az utóbbi időszak legnagyobb befizetése. Mettől meddig van az időszak?
Az ingyenesnél is van befizetéses kavarás?

Idézetet írta: lalalagirl Dátum augusztus 07, 2011, 03:25:11
Ingyenes bónusz. Nincsenek kötelező befizetések, se más buktatók! Bónusza igényléséhez adja meg a(z) xxx karakterekkel végződő ajánlatkódot, amelyet e-mailben küldtünk el Önnek. Az ajánlatkódot az Ügyfelek menü Akciók részén adhatja meg, ha a Sport alatt rákattint az Adja meg az ajánlatkódot opcióra. Ne feledje, befizetését és a bónusz együttes összegét a kifizetés előtt háromszor kell megjátszania.

Milyen befizetés?
Most akkor az ingyenes ingyenes vagy mivel terhelik még?

A 25%-osnál van olyan h az utóbbi időszak legnagyobb befizetése. Mettől meddig van az időszak?
Az ingyenesnél is van befizetéses kavarás?

Sose volt ingyen bónusz ,
először befizetsz és arra kapod a bonuszt:)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 08, 2011, 13:13:49
Sose volt ingyen bónusz ,
először befizetsz és arra kapod a bonuszt:)
100Ft-os tételre 100ezret kipörgetni? unreal

nem az 1000*-esét kell kipörgetni..

Én cirka 4 nap alatt kipörgettem.. ;)

Sziasztok!

Tegnap regeltem Bet365-ön. Feltöltöttem a számlám, megkaptam a bónuszt, már csak az ügyfélazonosítás van hátra. Elküldtem a személyigazolványom szkennelve, most várom, hogy "azonosítsanak".

Az a kérdésem, hogy amíg nem "azonosítanak", fogadhatok? Nem lesz később gebasz abból, ha az azonosítás lezárulta előtt fogadok?

Azonosítás csak a kifizetéshez kell, játssz nyugodtan.

0:0 - pénzvisszafizetési akció.
Gondolom tudjátok miről beszélek. Az érdekelne, hogy ez működik is? És korlátlanul lehet tenni ezekre az eseményekre? Teszem azt a a napi 10. után is visszafizetik?

Működik, de csak 3 féle fogadás típusra érvényes:
1. Pontos eredmény
2. HT/FT
3. Scorecast

Értem. Köszönöm a gyors választ! :)

#580 augusztus 22, 2011, 21:13:29, Lacapi
Idézetet írta: Geri22 Dátum augusztus 22, 2011, 19:19:21
0:0 - pénzvisszafizetési akció.
Gondolom tudjátok miről beszélek. Az érdekelne, hogy ez működik is? És korlátlanul lehet tenni ezekre az eseményekre? Teszem azt a a napi 10. után is visszafizetik?
És szerintem csak bizonyos bajnokságokban ha jól rémlik! Tévedtem, ez másik bónusz: ha a német, angol, spanyol, olasz illetve Bl meccsekből legalább hármas kombit raksz, és nyer, akkokor még extra pénzt kapsz rá, attól föüggően, hány meccsből áll a kombid!

Sziasztok srácok!!..nem volt türelmem visszapörgetni hol keressem a dolgot ezért megkérdezem..a bónusz hogy van?..ha pl felteszek 2ezret..és ugye majd akkor a +15 bónusz..ami ugye össz. 17 ezer így..3x??? kell kipörgetni tehát 3x játszanom vele vagy akkor a háromszorosát egy min. 1,5-ös szorzóval és akkor már ki is vehetném ebben az esetben 51 ezret???...a választ előre is köszönöm!!

100%-os bónusz van 15ezerig. 2000 feltöltésnél --> 4000 forintod lesz.

ahhan így mostmár érthetőőőőőőőőő...akkor már csak annyi lenne a kérdésem hogy mükszik a 3x megforgatom??...3x kell fogadni vagy a 3szorosát kell nyerni?

Legalább 1.5 oddsú fogadást tartalmazzon a szelód, így az eggyüttes összeg 3 szorosát, azaz 4000*3= 12000 foritot kell megjátszanod 1,5 szorzóval. Három darab 1,2 oddsal nem számolja (1,2*1,2*1,2= 1,72) hiába van egy öt felett az eredő oddsod. De a számlám menüben igen jól vezeti a bet365 hogy hol tartasz a bónusszal. Pontosan: Történet -> Akciók ->bónusztörténet.