bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Idézetet írta: kaloz01 Dátum szeptember 11, 2011, 12:31:09
Másnak is szarakodik firefox alatt a bet 365?Sokszor nem töltődik be az oldal vagy ha betöltődik utána a sportágak nem.
Nekem tegnap egész délelőtt szarakodott, de aztán Chrommal meg vitte simán. :) Délután már jó volt firefox alatt is. Nekem ezt úgy havonta 1-2-szer csinálja.

Pénz visszautalva, bónusz jóváírva  :great:

kaloz01 - én is firefoxot használok, nekem minden OK volt az utóbbi időben. De tényleg néha teljesen behal az oldal.

misk@:
azt tudod, hogy most 75.000x3 azaz 225.000 HUF-ot kell megforgatnod?

Persze, de mivel így is, úgy is fogadok, és általában a lovi tippeket játszom meg itt, azért ez nem lesz olyan nehéz  ;) Kb. 1-2 hónap alatt tervezem megforgatni.

Sziasztok!  Érdeklödnék,hogy megszünt az ugynevezett hüségbonusz?? Már kb. 3 honapja nem adtak,korábban rendszeresen dobálták az 500,-1500,-3000,-es bonuszokat..  Kapott esetleg valaki az elmult idöben? Köszi4 :cya:

Most hétvégén kaptam 1500 forintot.

Köszi az infot! Akkor ezek szerint létezik még ez a bonusz,csak engem tettek "fekete listára".... :D :cya:

Minden szerdán kapok 1500 huf-t.

Üdv ismét!:)

CSináltattam még régebben számlát a Raiffeisennél, amihez Master Card bankkártyát küldtek, amire ugye nem lehet kifizetést igényelni, voltam benn a bankban ahol a kedves ügyintéző azt mondta, hogy igényelhetek Visa kártyát de egy másik számlacsomaghoz, ahol a kártya éves díja 4500Ft, vagy felvette az ötletet, hogy csináltassak egy deviza, tegyük fel euró, alapú alszámlát ami teljesen ingyenes és hozzá igyényelek egy Visa Classic kártyát. Am mér fenn vagyok Bet365ön régóta és Forint a devizanem.. Ezen adatok után tud vki segíteni?

ezt a bonuszt mi szerint kapjatok?

Azt nem tudom de elég sokat játszom náluk.

Nem fogadott valaki az Algéria - Angola női kézi meccsre, mert még nincs kiértékelve a fogadás, és az eseményeket sem követtem.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum szeptember 15, 2011, 18:43:44
Nem fogadott valaki az Algéria - Angola női kézi meccsre, mert még nincs kiértékelve a fogadás, és az eseményeket sem követtem.
Ugyan nem fogadtam rá, de ha jól emlékszem 5mp-cel a vége előtt 18-33-ra áltak. :)

Az jó, mert Én 51,5 alatt fogadtam, akkor kb 45-46 gólnál tarthattak. Vagy lehet, hogy nem lesz jó...

Egyébként majdnem elfelejtettem megköszönni! Köszi Pisti a gyors választ!  :ok: