bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Kedden ,vagyis holnap a Man City v Liverpool meccsre van ingyen fogadás(max. 3.000Ft-ig).  ;)

http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=Promotions%2cSoccer%2cPremierLeagueFreeBet

Gondolom én ez a promoció érvényes ha mobiltelórol fogadok is ugye? nincs odairva már promociókkal együtt nem használható mert a mobilos bonusz miatt feltöltök és abbol megfogadom gondolom az ugy jó.

Ha befizetek egy kisebb összeget bankkártyáról,akkor kifizetést utána oda is kérhetek ugye? (mert eddig Skrillről volt a befizetésem,de nem oda akarnék kivenni).

Idézetet írta: laudrup Dátum január 03, 2012, 20:24:29
Ha befizetek egy kisebb összeget bankkártyáról,akkor kifizetést utána oda is kérhetek ugye? (mert eddig Skrillről volt a befizetésem,de nem oda akarnék kivenni).

Sajnos én nem tudom,mert én is csak Skrillre utaltam még ki.  ???

Idézetet írta: laudrup Dátum január 03, 2012, 20:24:29
Ha befizetek egy kisebb összeget bankkártyáról,akkor kifizetést utána oda is kérhetek ugye? (mert eddig Skrillről volt a befizetésem,de nem oda akarnék kivenni).
Mindig az utolsó befizetési opcióval történik a kifizetés is.MAgyarán ha bankkártyával fizetsz be,oda tudsz kikérni. :ok:

Idézetet írta: Powell Dátum január 03, 2012, 21:34:22
Mindig az utolsó befizetési opcióval történik a kifizetés is.MAgyarán ha bankkártyával fizetsz be,oda tudsz kikérni. :ok:

Jó tudni. Köszi az infót !  ;)  :ok:

Valaki tudna segíteni,hogy ezt hol tudom felhasználni vagy pontosan mi az a bet365 pokerénél?

(F) Steps 1 $0.16 Token Token for the step 1 SNG 2012-04-09



Megszeretném tudni ,ha kiakarok utalni MB-re(bet365-ről) , azért vesz le valami költséget a bet365? És a kiutalás azonali ?

Előre is köszönöm a válaszotokat!  :)

Nem von le, kb. reggelre már a számládon lesz.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum január 12, 2012, 18:49:59
Nem von le, kb. reggelre már a számládon lesz.

Azért még egyszer megköszönöm .   ;D ;D

Olvastam itt hogy bet365-nek van pokere is - szombati freeroll van még mindig v már nincs? ::)