bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. Szereték regisztrálni a Bet365-re, kitöltöm a jelentkezést és azt írja ki,hogy CPR szám hibás.
Mi az egyáltalán? Így nem tudok regisztrálni.

Sziasztok!

A Bet365 írt ki ismét egy 3000 Ft-os ajándék élő fogadás promóciót a Liverpool-Tottenham meccsre holnapra. Kérdésem az lenne, hogy engedne-e a Bet olyan fogadást rakni, hogy megrakom 3000-rel 2.5 overre, az ajándék 3000-ből pedig underre. Szerintetek?

sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy van egy meccs ami x-re áll és ki van írva beten hogy fogadás csak győztesre..nos ha itt valakit megteszek de még is marad az x visszajár a pénz??...mert mint ha pl. tenisznél visszajárna ha megteszed a köv. utáni pontot de addigra valaki megnyeri a meccset. a választ előre is köszönöm!!

Idézetet írta: sean90 Dátum február 05, 2012, 22:54:39
sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy van egy meccs ami x-re áll és ki van írva beten hogy fogadás csak győztesre..nos ha itt valakit megteszek de még is marad az x visszajár a pénz??...mert mint ha pl. tenisznél visszajárna ha megteszed a köv. utáni pontot de addigra valaki megnyeri a meccset. a választ előre is köszönöm!!

igen visszajár, ha olyanra fogadsz, hogy döntetlen esetén a tét visszajár!

Engedni a fogadást,csak volt már olyan hogy valaki emiatt nem kapta meg a freebetet.


Idézetet írta: MrRobesz55 Dátum február 05, 2012, 19:46:27
Sziasztok!

A Bet365 írt ki ismét egy 3000 Ft-os ajándék élő fogadás promóciót a Liverpool-Tottenham meccsre holnapra. Kérdésem az lenne, hogy engedne-e a Bet olyan fogadást rakni, hogy megrakom 3000-rel 2.5 overre, az ajándék 3000-ből pedig underre. Szerintetek?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 06, 2012, 13:54:35
Engedni a fogadást,csak volt már olyan hogy valaki emiatt nem kapta meg a freebetet.

Köszi a választ. Akkor nem is érdemes próbálkozni vele egy kis kockázatmentes profit érdekében? ;D

Ma a  Sportingbet 1000 ft-ig visszatéríti a vesztes mobilfogadást, a bet365 pedig a Liverpool-Tottenham meccsre ad 3000 ft-os ingyen élő fogadást, ha a meccs előtt is fogadunk legalább 3000 ft-ért.

Ebből a két akcióból legalább 2000 ft-ot lehet garantáltan kivenni, a meccs előtt erre fogadtam:

Liverpool-Tottenham

bet365
3000 ft
1. félidő Liverpool +0,5
1.23-as szorzó
(várható nyeremény 3690 ft)

sportingbet
1000 ft mobilról
1. félidő Tottenham
4.2-es szorzó
(várható nyeremény 4200 ft)

Ezzel a bet365-nél teljesítettük a 3000 ft-os ingyen élőfogadás feltételeit, amelyet a szünetben játszunk majd le, szintén egy másik irodával szembeállítva.
Ha  a meccsen félidőben a Tottenham vezet majd, akkor +200 ft-ot nyerünk (a bet 365-ön veszítünk, a sportingbeten viszont jön 3200 plusz)

Ha 1x az állás, akkor meg 690 ft-ot fogunk nyerni a bet365-ön, a sportingbeten pedig a visszatérítés miatt nem veszítünk semmit.

A sportingbetes ezres kiforgatásához lehetett volna jobb szorzót is találni, de így legalább egyből megnyílik a bet365-ös lehetőség.

Sziasztok!

Van tapasztalatok melyik a leggyorsabb kifizetés fajta ill melyik banknál érkezik meg a leggyorsabban a kiutalt összeg?

Sziasztok!

Érdekelne az iroda által adott hűségbónusz "miértje". Gondolom ilyesmit senkinek nem kötnek az orrára, de azért aki magasabb tétekkel sűrűn játszik az irodánál, annak van már tapasztalata.
Szóval elég rendszeresen jön. Az világos, hogy a feltett tétek után jár. Minimum 50000 értékben kell lennie fogadásnak (valószínűsítem) és akkor jár 1% bónusz, azaz egy 500-as. És így tovább 50000-ként +500.
Ami érdekelne, hogy milyen időközönként adják? Mert erre nem jöttem rá (nem elég rendszeresen fogadok itt). Havi, kétheti, vagy heti?
A másik, hogy szerintetek a feltett szorzóknak van jelentősége a megállapításakor?
Elég sokat játszottam itt az elmúlt egy hétben és kezd "zsírosodni" az összeg.  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum február 21, 2012, 14:24:35
Sziasztok!

Érdekelne az iroda által adott hűségbónusz "miértje". Gondolom ilyesmit senkinek nem kötnek az orrára, de azért aki magasabb tétekkel sűrűn játszik az irodánál, annak van már tapasztalata.
Szóval elég rendszeresen jön. Az világos, hogy a feltett tétek után jár. Minimum 50000 értékben kell lennie fogadásnak (valószínűsítem) és akkor jár 1% bónusz, azaz egy 500-as. És így tovább 50000-ként +500.
Ami érdekelne, hogy milyen időközönként adják? Mert erre nem jöttem rá (nem elég rendszeresen fogadok itt). Havi, kétheti, vagy heti?
A másik, hogy szerintetek a feltett szorzóknak van jelentősége a megállapításakor?
Elég sokat játszottam itt az elmúlt egy hétben és kezd "zsírosodni" az összeg.  ;)

Elvileg heti rendszerességgel küldik(csütörtök), ha megütsz egy limitet, ami passz, hogy mennyi (legalsó határ). Nekem volt, hogy egy hét alatt összejött 1,5 mill. feltett összegként, amire 5K hűségbónusz jött ez az 1,5 mill-nak bőven az 1%-a alatt van.(1% 1/3-a). Az oddsokról annyit, hogy pl  bwinen rendesen megkapod az 1,01-es oddsért is a pontjaidat, talán még itt sem jöttek rá, hogy lehet ezzel játszani, vagy nem sokan csinálják és ezért nem törődnek vele. Lényegében is ki az a hülye aki teszem fel 15*100ezret rak 1,01-es oddson vagy az alatt, hogy kapjon egy 5K-s hűségbónuszt. Bár én mostanában valami ilyesmit  csinálok bwinen úgyh lehet nem vagyok egyedül  ;D Remélem vmit azért tudtam segíteni.

Mindenképp segítettél. Máris visszább veszek akkor a lelkesedéssel. Nekem úgy tűnt 50000-ként adnak 500-at, de akkor közel sem biztos, hogy ez ötvenezrenként összeadódik!
Nekem legutóbb kedden jött ilyen ímél. No majd meglátjuk.
Ha esetleg másnak is lenne tapasztalata, akkor legyen szíves ossza meg.  :ok:

15-én kaptam 3 000 hűségbónuszt (az szerdai nap volt), és most visszanézve az azelőtti héten kb. 1,5 millás forgalmam volt. Olyan tudna ebben segíteni, aki huzamosabb ideje tolja náluk és nem kicsiben.

Nekem mindig szerda este 8 és 10 között jön az üzenet a bónuszról.
500 vagy 1500 ft-ot szoktam kapni.
Nem ez a fő számlám, biztosan nincs milliós forgalmam itt egy hét alatt.

Easy Money-t játszottam náluk az utóbbi pár napban és 1500 Huf indulóval pár nap alatt generáltam egy közel egy milliós forgalmat. Megfordult a fejemben, hogy akkor kapok egy jó kis hűségbónuszt, de ezek szerint nem valószínű.
Végül is ezt akartam megtudni, de amint írjátok, szerintem nem lesz arányos a kapott kupon. "Evett a kíváncsiság", de már megnyugodtam...  :D
Azért kíváncsi leszek. Ha minden igaz, nekem keddenként jön a kupon.
Egyébként nem lenne hülyeség erre játszani. Ha tényleg tolnák a bónuszt. Persze időigényes, de 1.04-es átlaggal, egész jól elevickéltem huszonegynéhányezerig. Vagy mondhatnám azt is: Radwanska--->6-5--->adogatok--->30-0  második szettjéig......  :'(  ;D 

Nekem szerda esténként 22 után jön a mail a hűségbónuszról.legutóbb 3ezret kaptam,azelőtt 1500-at.
Sztem oddsfüggő is,mert produkáltam már többször ennyi forgalmat is,de 1,10 alatti oddsokkal és akkor 1,5 millára is 1500at kaptam,most meg 600k-ra 3ezret,de jóval magasabb oddsokkal fogadtam! (és jóval többet buktam...)