bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Nemrég regiztem ide. Láttam, hogy lehet náluk lottózni.   Pld a 49-es lottóra 5 számot kell megtenni. Az ürlapon lennebb ( bocs, de nem tudok másképp fogalmazni) pedig van ilyen , hogy 1 szám 6,5-ös oddsz. Kérdésem : el kell találni mind az 5 számot, vagy pedig már 1 számmal is lehet nyerni ?

#766 február 26, 2012, 08:17:44, laudrup
Idézetet írta: portiklaci Dátum február 24, 2012, 22:15:20
Nemrég regiztem ide. Láttam, hogy lehet náluk lottózni.   Pld a 49-es lottóra 5 számot kell megtenni. Az ürlapon lennebb ( bocs, de nem tudok másképp fogalmazni) pedig van ilyen , hogy 1 szám 6,5-ös oddsz. Kérdésem : el kell találni mind az 5 számot, vagy pedig már 1 számmal is lehet nyerni ?
igen,mert itt nem szó szerint lottó szelvényt veszel,hanem arra fogadsz hogy abból az 5 számból hányat húznak ki,ha egyet akkor 6,5x-es pénzt kapsz a tétre ha kettőt akkor már 100x-os körül,és így tovább.
Tehát ez nem lottó,hanem sima fogadás a lottóhuzásra! Én 50ft-ot szoktam néha new yorki lottóra dobni.
(mondjuk még nem nyertem vele,tehát a kifizetéssel nem vagyok tisztában..)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 26, 2012, 08:15:35
igen,mert itt nem szó szerint lottó szelvényt veszel,hanem arra fogadsz hogy abból az 5 számból hányat húznak ki,ha egyet akkor 6,5x-es pénzt kapsz a tétre ha kettőt akkor már 100x-os körül,és így tovább.
Tehát ez nem lottó,hanem sima fogadás a lottóhuzásra! Én 50ft-ot szoktam néha new yorki lottóra dobni.
(mondjuk még nem nyertem vele,tehát a kifizetéssel nem vagyok tisztában..)

Az ügyfélszolgálattal történő beszélgetés alapján a következőket értettem meg ( tehát lehetséges, hogy nem így van) : a lottósorsolásokon általában 6 számot szoktak kisorsolni. A játékos meg kell tippelje azt a az 1,2,3 stb számot amit kisorsolnak.Tehát lehet csak 1 számot tippelni, és az az egy számnak szerepelni kell a kisorsolt számok között. Ha 5 számot teszek meg egy fogadáson, mint az 5 számnak szerepelni kell, 1 számmal, de még 4-el sem nyersz semmit.

köszi hogy beírtad,ezzel okosabb lettem,így már 50 ft-okat sem dobálok rá,esetleg 1 számot fogok akkor megjátszani! vagy 1-1 számot több szelvényen!

Megerősítem amit portiklaci hallott a support-tól, tényleg így van. Ha 3 számot teszel meg, azt a 3-at kell eltalálnod, ha 5-öt, akkor mind az ötöt, és így tovább. (Csak persze az 5/5 szorzója jobb mint a 3/3-é)

Hali!

Hol tudom beállítani a kifizetési módot? Mindig csak banki átutalást mutatja.

Idézetet írta: meszja Dátum február 27, 2012, 18:00:41
Hali!

Hol tudom beállítani a kifizetési módot? Mindig csak banki átutalást mutatja.

Nem tudod átállítani! Csak úgy fizethetsz ki ahogy befizettél. Ha pedig van fent pénzed több befizetési mód által is, akkor a kiutalandó összeget részarányosan felosztják a befizetés mértéke szerint a kifizetési módok között.

Igen, lassan egy éve FIFO rendszer van itt is. Persze a magyar ügyfélszolgálatos csaj nem igazán értette meg, de a nemzetközi chaten egyből tudták amikor rákérdeztem, mi is ez. Arról nem is beszélve, hogy rendszeresen felajánlanak 5eurós bónt, ha vmi odds kiértékelési baki van. Szóval akinek gondja van az mindenféleképpen az angoloknak írjon.

Idézetet írta: patyi Dátum február 27, 2012, 18:11:56
Nem tudod átállítani! Csak úgy fizethetsz ki ahogy befizettél. Ha pedig van fent pénzed több befizetési mód által is, akkor a kiutalandó összeget részarányosan felosztják a befizetés mértéke szerint a kifizetési módok között.
Akkor múltkor hiába fizettem be moneybookers-ről mivel legutóbb meg mastercard-ról semmi képen nem kérhetem moneybookersre?

Mastercard-ra már abszolút nem is tudsz kérni kiutalást náluk, csak a hozzá tartozó bankszámlára, azért dobja fel alapból is ezt a lehetőséget.

Köszi mindkettőtöknek!

Idézetet írta: patyi Dátum február 27, 2012, 18:11:56
Nem tudod átállítani! Csak úgy fizethetsz ki ahogy befizettél. Ha pedig van fent pénzed több befizetési mód által is, akkor a kiutalandó összeget részarányosan felosztják a befizetés mértéke szerint a kifizetési módok között.

Na pont jó, hogy beszéltétek ezt:



Keresnek majd vagy ez csak egy sablon szöveg?

Jobban jársz,ha Te keresed őket.
Neked az érdeked megkapni, ha netalán ők keresnének,azt nem fogják elkapkodni,az biztos.

Egy véletlen klikkel összejött a nagyítás, eddig nem tudtam, hogy lehet ilyet; lúzerriadó :idiot2: ;D

Akkor az első lúzer kérdez: mi volt az a véletlen klikk???