bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: gabichelsea Dátum augusztus 10, 2012, 12:07:32
Erste Bank Visa Electron Diák Kártyával belehet fizetni ide?

Nem lehet. Tapasztalat.  :-\

Sziasztok!

Tudna nekem valaki válaszolni ezekre a kérdésekre?

- Mennyi a maximálisan feltehető összeg Bet365-ön egy kombi fogadó szelvényre?
- Mennyi a max. kivehető összeg?
- Mennyire korrekt a Bet365 a kifizetéseket nézve?
- Ha valaki komolyabb összeget nyer, mondjuk pár milliót, azt valóban kifizeti az iroda?
- Mekkora összeget kell ahhoz nyerni, hogy lekorlátozzanak?
- Hány sikeres fogadás után korlátoznak le?

Köszönöm :).

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 10, 2012, 14:27:58
Nem lehet. Tapasztalat.  :-\

Élö chaten azt irtak hogy elméletileg belehet vele...de ha nem akkor remélem Sportingbetre belehet vele

Idézetet írta: gabichelsea Dátum augusztus 10, 2012, 17:17:29
Élö chaten azt irtak hogy elméletileg belehet vele...de ha nem akkor remélem Sportingbetre belehet vele

Egy diák kártyát 18 év alattiak is használhatnak, ha nem korlátozták le a fogadóirodai tranzakciókat, akkor szerintem hibáztak...

Idézetet írta: Medve Dátum augusztus 10, 2012, 15:52:57
- Mennyi a maximálisan feltehető összeg Bet365-ön egy kombi fogadó szelvényre?
- Mennyi a max. kivehető összeg?
- Mennyire korrekt a Bet365 a kifizetéseket nézve?
- Ha valaki komolyabb összeget nyer, mondjuk pár milliót, azt valóban kifizeti az iroda?
- Mekkora összeget kell ahhoz nyerni, hogy lekorlátozzanak?
- Hány sikeres fogadás után korlátoznak le?

Köszönöm :) .


1, attól függ milyen kombit teszel, albán ifi ligás meccsekre gondolom max 100-200k, normális meccsekre tán több is.  :redchug:
3, teljesen korrekt, velem még sosem próbáltak baszakodni, pedig rendszeresen szoktam kiutalni  :ok:
4, bárcsak tudnám, hogy kifizetnek-e milliókat.  :D ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 10, 2012, 21:13:25
Egy diák kártyát 18 év alattiak is használhatnak, ha nem korlátozták le a fogadóirodai tranzakciókat, akkor szerintem hibáztak...

Nekem még 23 évesen is OTP junior kártyám van, de a kutyát sem érdekli, hogy "akár 14 is lehetnék", úgyis kérnek személyit, azon meg látszik, hogy nem vagyok már gyerek (sajnos :(;D

Idézetet írta: Medve Dátum augusztus 10, 2012, 15:52:57
Sziasztok!

Tudna nekem valaki válaszolni ezekre a kérdésekre?

- Mennyi a maximálisan feltehető összeg Bet365-ön egy kombi fogadó szelvényre?
- Mennyi a max. kivehető összeg?
- Mennyire korrekt a Bet365 a kifizetéseket nézve?
- Ha valaki komolyabb összeget nyer, mondjuk pár milliót, azt valóban kifizeti az iroda?
- Mekkora összeget kell ahhoz nyerni, hogy lekorlátozzanak?
- Hány sikeres fogadás után korlátoznak le?

Köszönöm :).

A maximálisan nyerhető összeg van meghatározva, ami eseményenként és ügyfelenként változhat.
Ha a tét megadásánál  a "max. tét"-re kattintasz, kiírja, hogy adott esetben mennyi a maximum.
Nyilván ha népszerű eseményre fogadsz vagy kis szorzóval játszol, akkor többet tehetsz fel, mivel magasabb összegig hajlandó állni az iroda a tétet.

A max. kivehető összeg a számlaegyenlegeddel egyenlő.   ;)
Kifizetési módoktól függően lehet maximum, de senki nem akadályoz meg abban, hogy több részletben vedd ki  a pénzed.

A kifizetések megbízhatóságáról itt és külföldi fórumokon is sokat olvashatsz.
Egy-egy vélemény önmagában mindig szubjektív és általában a problémás esetek nagyobb visszhangot is kapnak, de túl sok rosszat nem tapasztaltam és olvastam még a bet365-ről.

Mindig van kockázata, ha másnál van a pénzed, ezért a lehető leghamarabb el kell kezdeni tesztelni egy adott iroda kifizetési szokásait. Ha nem egy fogadásból szándékozol milliókat nyerni, akkor nyugodtan kiutalhatsz pár tízezret játszásiból, ha már nyeregettél egy keveset.
Ha kötekednek, jobb, ha kis összegnél derül ki.

A korlátozásokról más többet tud nálam, de alapvetően akkor számíthatsz rá, ha rájön az iroda, hogy arbitrázsban utazol vagy ha már túl sokat nyertél náluk. (elvileg akkor is kifizetnek)
A "túl sok" irodánként más és más összeg, lehet, hogy pont tőled tudjuk majd meg, hogy hány millió veszteséget képes elviselni a bet365.   :)



Idézetet írta: fcbayern Dátum augusztus 10, 2012, 21:25:29
Nekem még 23 évesen is OTP junior kártyám van, de a kutyát sem érdekli, hogy "akár 14 is lehetnék", úgyis kérnek személyit, azon meg látszik, hogy nem vagyok már gyerek (sajnos :(;D

Kifizetésnél kérnek személyit, nem akkor, mikor betolod  a zsét!   ;)
Regisztrációnál "önbevallás" van és láttunk már a fórumon sírást, hogy tinik, akik idősebbnek adták ki magukat, aztán csodálkoztak, mikor az iroda átverve érezte magát és nem fizetett.


Okké,akkor elvileg rendbe lesz vele minden:D Remélem az Erste Diak kártya is alkalmas lesz erre

Csak én vagyok kétségbeesve az új élőfogadás rendszertől? Vagy -halkan kérdezem- a gépemmel nem stimmel valami...? :-\

Idézetet írta: marciluca Dátum augusztus 13, 2012, 11:55:30
Csak én vagyok kétségbeesve az új élőfogadás rendszertől? Vagy -halkan kérdezem- a gépemmel nem stimmel valami...? :-\

Miért, mi a gond?

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 17, 2012, 10:58:24
Miért, mi a gond?

Nyilván xarakszik a Flash, újra kell tenni a 11.3.300.271 a legfrissebb verzió.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum augusztus 17, 2012, 11:13:13
Nyilván xarakszik a Flash, újra kell tenni a 11.3.300.271 a legfrissebb verzió.

Nálam is folyton összeomlott az egész firefox a flash miatt. Uninstalláltam a11.3-at és visszatettem a11.2-őt. Azóta semmi gond.

Kaptam egy 25%-os, max. 15 000 forintos újratöltési bónuszt, az nem zavart az irodát, hogy volt náluk pár tízezer forintom éppen.  :)
Mindegy, kiutaltattam a pénzt, kiegészítettem, hogy kihasználhassam a maximális bónuszt, majd befizettem.

A feltételekben az szerepel, hogy ha egyszer megforgatom a befizetett pénzt, akkor írják jóvá a bónuszt (vagy akkor fogadhatok a bónusz egyenleggel), ennek ellenére az egyenlegem tartalmazza azt.
Most nem fogok all in-t nyomni, hogy kipróbáljam, használhatom-e már a bónuszt, de érdekes...

Ugyanakkor rámentem a kifizetésre és a most befizetett összeg kifizethető egy az egyben.
Tapasztalt már valaki ilyesmit? Ha visszautaltatom magamnak, megvonják a bónuszt?
(ez lenne logikus, ezért nem kockáztatom meg, de mivel ellentmondást látok a feltételekben és a gyakorlati megvalósításban, olyan, mint ha "technikai hiba" lenne...)

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 20, 2012, 22:30:39
Kaptam egy 25%-os, max. 15 000 forintos újratöltési bónuszt, az nem zavart az irodát, hogy volt náluk pár tízezer forintom éppen.  :)
Mindegy, kiutaltattam a pénzt, kiegészítettem, hogy kihasználhassam a maximális bónuszt, majd befizettem.

A feltételekben az szerepel, hogy ha egyszer megforgatom a befizetett pénzt, akkor írják jóvá a bónuszt (vagy akkor fogadhatok a bónusz egyenleggel), ennek ellenére az egyenlegem tartalmazza azt.
Most nem fogok all in-t nyomni, hogy kipróbáljam, használhatom-e már a bónuszt, de érdekes...

Ugyanakkor rámentem a kifizetésre és a most befizetett összeg kifizethető egy az egyben.
Tapasztalt már valaki ilyesmit? Ha visszautaltatom magamnak, megvonják a bónuszt?
(ez lenne logikus, ezért nem kockáztatom meg, de mivel ellentmondást látok a feltételekben és a gyakorlati megvalósításban, olyan, mint ha "technikai hiba" lenne...)

Nem fogadhatsz a teljes összeggel. Kiírja majd ha fogadni akarsz, hogy nincs ennyi pénz az egyenlegeden. Igen a kifizetésnél tényleg azt mutatja, de ha kiszeretnéd kérni akkor megkérdezi, hogy vissza akarod-e vonni a bónuszt?