bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 20, 2012, 12:01:45
Szerintem kérdezz rá chaten, hogy mi a helyzet, egyáltalán nem jellemző, hogy ilyen sokáig tartana náluk skrillre utalni. Nekem átlag 3-4 óra alatt meg szokott jönni.

Megtettem, és lőn csoda... Megjött. Bár azt mondták, hogy 24 óra a hivatalos átfutás.
Még egyszer köszi a választ  :cya:

Idézetet írta: werwer Dátum szeptember 20, 2012, 12:29:27
Megtettem, és lőn csoda... Megjött. Bár azt mondták, hogy 24 óra a hivatalos átfutás.
Még egyszer köszi a választ  :cya:

Szívesen!  ;)

Üdv. Nemrég regeltem bet365-re és nem tudok rájönni, hogy kell többszöri fogadást csinálni. Mármint pl 3 meccset egy téttél nem külön a meccseket. Mert eddig a bónusz miatt csak külön-külön fogadtam.

Idézetet írta: Tomjuve Dátum szeptember 24, 2012, 16:43:07
Üdv. Nemrég regeltem bet365-re és nem tudok rájönni, hogy kell többszöri fogadást csinálni. Mármint pl 3 meccset egy téttél nem külön a meccseket. Mert eddig a bónusz miatt csak külön-külön fogadtam.


Kiválasztod a mérkőzéseket jobb oldalra kiteszi amiket meg akarsz rakni egymás alá. 2 cmel alatta ott van hogy kombinált fogadások, És ott írja pl nekem hogy 3-as gyűjtő alatta az odds. Mellé kicsit jobbra beírod a tétet és kész.

csatoltam 1 képet

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 24, 2012, 17:02:41

Kiválasztod a mérkőzéseket jobb oldalra kiteszi amiket meg akarsz rakni egymás alá. 2 cmel alatta ott van hogy kombinált fogadások, És ott írja pl nekem hogy 3-as gyűjtő alatta az odds. Mellé kicsit jobbra beírod a tétet és kész.

csatoltam 1 képet

Siker! :ok:  Köszönöm a gyors választ!

Sziasztok !  ;)

Bet365ön lehet több bónuszt igénybe venni ?  mert van egy számlanyitási bónuszom és egy barátom kedvet kapott hozzá így küldenék neki meghívót + telefonon is kipróbálnám így 3 bónuszt lehet egy időben forgatni ?

Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum szeptember 24, 2012, 17:46:02
Sziasztok !  ;)

Bet365ön lehet több bónuszt igénybe venni ?  mert van egy számlanyitási bónuszom és egy barátom kedvet kapott hozzá így küldenék neki meghívót + telefonon is kipróbálnám így 3 bónuszt lehet egy időben forgatni ?

Egy időben szerintem csak 1 bonuszt lehet igénybe venni/forgatni. Legalábbis szerintem.

IdézetEgy időben szerintem csak 1 bonuszt lehet igénybe venni/forgatni. Legalábbis szerintem.
Köszi akkor ezt megforgatom, aztán mindet szépen sorjában  :)

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyan tudok a Bet365-ön Euro-s számlát nyitni (nem vagyok még regisztrálva)?

Idézetet írta: tsato11 Dátum szeptember 25, 2012, 12:38:54
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyan tudok a Bet365-ön Euro-s számlát nyitni (nem vagyok még regisztrálva)?

Regisztrációnál ki tudod választani a pénznemet!

Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum szeptember 24, 2012, 17:46:02
Sziasztok !  ;)

Bet365ön lehet több bónuszt igénybe venni ?  mert van egy számlanyitási bónuszom és egy barátom kedvet kapott hozzá így küldenék neki meghívót + telefonon is kipróbálnám így 3 bónuszt lehet egy időben forgatni ?

Egy időben csak egy aktív bónuszod lehet. Amint aktiválod a következőt, az előzőt elveszíted. A 100%os kezdő bónusz sokkal jobb, mint a meghívó után járó... Miután megvolt a 100%os kezdő befizetésid, utána viszont a mobil bónuszt simán ki tudod használni. Én ezt ajánlom, még hozzá MELEGEN :D

Sziasztok!

Bár már ezt a kérdésem feltettem a Poker topikban,de nem találtam válaszokat, talán itt több sikerrel járok. Sürgős lenne :)

Az lenne a kérdésem, hogy a Bet Poker részlegén a minimum kifizetés ugye 14ezer forint. Ha átutalok a Sportra az ott lévő kifizetési minimum összeget (3500ft), akkor kérhetem a kifizetést ? Megforgatás nélkül gondolom.

Üdv 

Idézetet írta: bota.daniel.9 Dátum szeptember 27, 2012, 01:03:00
Sziasztok!

Bár már ezt a kérdésem feltettem a Poker topikban,de nem találtam válaszokat, talán itt több sikerrel járok. Sürgős lenne :)

Az lenne a kérdésem, hogy a Bet Poker részlegén a minimum kifizetés ugye 14ezer forint. Ha átutalok a Sportra az ott lévő kifizetési minimum összeget (3500ft), akkor kérhetem a kifizetést ? Megforgatás nélkül gondolom.

Üdv

Szerintem utald át, s igényeld úgy.

Hello!
Változott valami nyár óra a kifizetéseknél a bet365-ön? Ha rámegyek a kifizetésre, azt írja min. 14.400 ft. Pedig nyáron volt hogy 5000-et vettem ki, sőt egyszer talán 2000-et is. Azóta csak annyi történt, hogy lejárt a régi kártyám, ezért újat regisztráltam, de azzal is volt már befizetésem.

Idézetet írta: schafadam Dátum szeptember 28, 2012, 08:56:17
Hello!
Változott valami nyár óra a kifizetéseknél a bet365-ön? Ha rámegyek a kifizetésre, azt írja min. 14.400 ft. Pedig nyáron volt hogy 5000-et vettem ki, sőt egyszer talán 2000-et is. Azóta csak annyi történt, hogy lejárt a régi kártyám, ezért újat regisztráltam, de azzal is volt már befizetésem.

A limit továbbra is 3.500 Forint bankkártyás kifizetés esetén. Nem létezik, hogy póker részlegen próbálod igényelni?