bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Persze hogy lehet visszafogadni!
Valószínüleg mikor leokéztad pont változott az odds,és azért nem fogadta el!
Tenisznél elég gyorsan változnak az oddsok(adogatásonként),ha biztosra akarsz menni hogy rögtön elfogadják,akkor olyankor okézd le amikor éppen áll a játék!

IdézetPersze hogy lehet visszafogadni!
Valószínüleg mikor leokéztad pont változott az odds,és azért nem fogadta el!
Tenisznél elég gyorsan változnak az oddsok(adogatásonként),ha biztosra akarsz menni hogy rögtön elfogadják,akkor olyankor okézd le amikor éppen áll a játék!

Köszi az info-t :)
Jóvá is írták reggelig ahogy látom.

Hali! Beutaltam pár hete kártyáról a betre, a nyereményem skrillre szeretném kikérni. Van erre valami mód? Mivel nem engedte kifizetésnél a skrill-t, mint lehetőséget, így skrill-ről is utaltam be, más irodánál ezután engedte a dolgot. Na most itt is most már a skrill jelenik meg mint lehetőség, de ott van ez a szöveg:

"Elképzelhető, hogy kapcsolatba kell lépjünk Önnel, mert kifizetését lehetséges, hogy meg kell osztanunk előzőleg használt fizetési módjai között."

Most komolyan nem lehet az egészet kikérni skrillre? Csak azt a részt, amit skrillről utaltam be meg azzal nyertem? Hát ez elég LOL :D

Idézetet írta: D2460 Dátum október 07, 2012, 23:44:49
Hali! Beutaltam pár hete kártyáról a betre, a nyereményem skrillre szeretném kikérni. Van erre valami mód? Mivel nem engedte kifizetésnél a skrill-t, mint lehetőséget, így skrill-ről is utaltam be, más irodánál ezután engedte a dolgot. Na most itt is most már a skrill jelenik meg mint lehetőség, de ott van ez a szöveg:

"Elképzelhető, hogy kapcsolatba kell lépjünk Önnel, mert kifizetését lehetséges, hogy meg kell osztanunk előzőleg használt fizetési módjai között."

Most komolyan nem lehet az egészet kikérni skrillre? Csak azt a részt, amit skrillről utaltam be meg azzal nyertem? Hát ez elég LOL :D
Chaten keresd meg te őket. Skrill az ingoványos néha, én sem vennék rá mérget hogy az egészet engedik,de beszélj velük!

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 29, 2012, 22:46:37
A legjobb fogadóiroda a világon

;D

Amelyik iroda korlátoz, az soha nem lehet a legjobb.

Hali!

A loyality bonus mi alapján kerül kiszámításra? A héten alig fogadtam és jött 1500ft. Egy hete kedd-szerda több, mint 200k ft értékben fogadtam és semmi se jött. Azelőtti héten meg szintén alig fogadtam és jött 750ft. Mi a kiszámítási módja? Vagy random teljesen?

Idézetet írta: stdavid Dátum október 10, 2012, 20:21:59
Hali!

A loyality bonus mi alapján kerül kiszámításra? A héten alig fogadtam és jött 1500ft. Egy hete kedd-szerda több, mint 200k ft értékben fogadtam és semmi se jött. Azelőtti héten meg szintén alig fogadtam és jött 750ft. Mi a kiszámítási módja? Vagy random teljesen?

Hogy mi alapján számolják azt nem tudni, de biztos van benne rendszer, mert én minden héten ugyanannyit kapok.

Én úgy tudom, úgy működik, hogy vannak "lépcsők"( fogadási tétek,oddsok,nettó nyeremény alapján). Ha valamelyik lépcsőre felkerülsz akkor több összeg köpül kaphatsz egyet,valamelyest random, valamelyest döntés alapján. De elképzelhető hogy nem kapsz a héten,mert a random most azok közé dobott,akik épp nem kapnak,mert nem kap mindig mindenki. Persze minél magasabb "lépcsőn" vagy annál nagyobbak az összegek és annál kisebb a valószínűsége hogy nem fogsz nem kapni..

Legalább is én ilyen infót kaptam nem oly rég.

Értem.
És milyen összegek vannak? Általában 1500 -at szoktam kapni.

500,750,1500,3000 ezek biztosan..de a 3k-hoz már sokat kell fogadni..

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 10, 2012, 20:49:45
500,750,1500,3000 ezek biztosan..de a 3k-hoz már sokat kell fogadni..

5.000 is van még.

Köszi az infókat. Ahhoz képest mennyit kell megforgatni egy 5k -s bónuszért, azért elenyésző..
Nem jelentős összegek, csak azért szeretem átlátni a dolgokat :)

Idézetet írta: schafadam Dátum szeptember 28, 2012, 10:09:29
Sajnos nem. "Banki utalásos kifizetés innen: Sport". Más opciót fel sem ajánl ha rámegyek a kifizetésre.

Meg van mi a baj. Az előző kártyám Visa Electron volt, az új meg MasterCard és ennél már csak banki átutalással történhet a kifizetés, ezért lett 14.000Ft a minimum az eddigi 2000 helyett. Ha most keresek valakit, akinek Electronja van, és az ő kártyájáról befizetek mondjuk 2000 Ft-ot, akkor arra a számlára vajon rögtön engedi is kifizetni az eddigi nyereményem?

Csak saját kártyával fizethetsz be. Szóval ha nem szeretnéd elbukni a pénzed,akkor ne  nagyon keresgess 3.féltől származó kártyát..

Idézetet írta: stdavid Dátum október 10, 2012, 20:21:59
Hali!

A loyality bonus mi alapján kerül kiszámításra? A héten alig fogadtam és jött 1500ft. Egy hete kedd-szerda több, mint 200k ft értékben fogadtam és semmi se jött. Azelőtti héten meg szintén alig fogadtam és jött 750ft. Mi a kiszámítási módja? Vagy random teljesen?

Elképzelhető, hogy valamilyen mozgó átlag alapján számítják a heti bónuszt, pl. a legutóbbi 1 hónap forgalma alapján.
Ez magyarázná, hogy nem az elmúlt hét fogadásaival "arányos" a kapott összeg.

Ugyanakkor a bónusz alapjául szolgáló fogadásokba ki tudja, mi számít bele!
Ne feledjük, hogy a bet365 standard bónuszainál nem számítanak a rolloverbe az ázsiai hendikep és a gólok száma fogadások, talán itt is lehet erre vonatkozó megkötés.