bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum október 11, 2012, 17:34:45
Elképzelhető, hogy valamilyen mozgó átlag alapján számítják a heti bónuszt, pl. a legutóbbi 1 hónap forgalma alapján.
Ez magyarázná, hogy nem az elmúlt hét fogadásaival "arányos" a kapott összeg.

Ugyanakkor a bónusz alapjául szolgáló fogadásokba ki tudja, mi számít bele!
Ne feledjük, hogy a bet365 standard bónuszainál nem számítanak a rolloverbe az ázsiai hendikep és a gólok száma fogadások, talán itt is lehet erre vonatkozó megkötés.
lehet igazad mert én jóformán overre fogadok csak, és 1500ft-nál még akkor sem kaptam többet mikor 1milla felett volt a havi forgalmam.. mostanában meg fix 500ft-ot hajítanak hozzám..

Komolyan mondom sosem értettem mi a poén ezekben a heti bónuszokban.Annyi pénzt forgat mellette az ember(ahogy Te is írod)hogy még aprópénznek sem nevezném.

Nem értek egyet!
Aki pl.  5.000 Ft-ot kap minden héten, az egy év alatt összeszed 52x5.000.-, azaz 260.000.- Ft-ot.
Úgyhogy én nagyon is jó pénznek nevezném.
Isten tartsa meg a szokásukat, és küldjék minden héten. :)

Kiváncsi lennék aki hetente 5000 forintot kap az mennyi pénzt forgat.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum október 11, 2012, 18:56:43
Kiváncsi lennék aki hetente 5000 forintot kap az mennyi pénzt forgat.

A határt nem tudom, de 2-3 millió felett már adják.

2-3 millió hetente vagy havonta?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum október 11, 2012, 19:07:10
2-3 millió hetente vagy havonta?

Hetente.
De egyetértek Knappal, hogy kicsit bonyolultabban számolják, és nem csak a heti forgatás számít.
Lehet szintet kell lépni, mint sportingbetnél.

Hát akkor Én is számolok kicsit:ha csak kettő és féllel számolom hetente:52*2500000 azaz százharmincmillió.Ez mellett a 260000 is aprópénz,arról nem is beszélve hogy ekkora összegeknél már elég kellemetlen lehet bukni,ha meg nyer az ember lekorlátozzák.De nekem tökmindegy,kívánom hogy mindenki nyerjen sokat!

Üdv

Engem is érdekelne ez a hűség bónusz. Márciusban regeltem azóta kaptam 3x 500Huf-ot, legutóbb július eleje körül, azóta semmit, pedig nem sok minden változott a fogadásaim terén.
szeptemberben 90k-t forgattam(kb. 800-900 fogadás minimális 50-100huf os tétekkel mint mindíg), eddig ez volt a legmagasabb, márciustól- juliusig havonta átlagosan 40k körül, akkor lazán adták a bónuszt, vagy csak akkor adnak ,ha veszteséges vagy? Vagy például kell, hogy legyen bizonyos összegű befizetés is rendszeresen?

válaszokat, ötleteket előre is köszi


80-90k-s fogadás szerintem nem elég a rendszeres hűségbónuszra. Én volt h 200-300k heti forgalomra sem kaptam semmit..Amúgy meg biztos h befolyásolja hogy az adott héten mekkora pluszban agy mínuszban vagy..és a tétek,oddsok nagysága. Ha 8 milliót is forgatsz 1.01en sem hiszem h kapsz bármit is..viszont pár tízezres fogadás után magas oddsokkal is adnak néha-napján bónuszt.

Nem is olyan régen volt egy hét amikor 8 millát forgattam xD  3000-et adtak akkor is csak... Ki tudja mi alapján osztogatják.. viszont már hónapok óta nem kaptam szóval nyalják meg...

Ahogy én észrevettem akkor küldenek, ha egy ideig nem játszol náluk, adnak egy kis összeget, hogy megjöjjön a kedved a bukáshoz. :D

Idézetet írta: kaloz01 Dátum október 11, 2012, 19:19:07
Hát akkor Én is számolok kicsit:ha csak kettő és féllel számolom hetente:52*2500000 azaz százharmincmillió.Ez mellett a 260000 is aprópénz,arról nem is beszélve hogy ekkora összegeknél már elég kellemetlen lehet bukni,ha meg nyer az ember lekorlátozzák.De nekem tökmindegy,kívánom hogy mindenki nyerjen sokat!

Ha alapból is akkora összegekkel fogad az ember, akkor ezt csak egy grátisznak kell nézni, márpedig ajándék lónak...
Viszont ha valaki csak emiatt fogad nagy pénzekkel, az tényleg elmebeteg :D

Idézetet írta: kaloz01 Dátum október 11, 2012, 19:19:07
Hát akkor Én is számolok kicsit:ha csak kettő és féllel számolom hetente:52*2500000 azaz százharmincmillió.Ez mellett a 260000 is aprópénz,arról nem is beszélve hogy ekkora összegeknél már elég kellemetlen lehet bukni,ha meg nyer az ember lekorlátozzák.De nekem tökmindegy,kívánom hogy mindenki nyerjen sokat!

Az összforgalmadnak nem feltétlenül van köze ahhoz, hogy mennyit kockáztatsz!
Ha van mondjuk 200 000 ft-od és azzal naponta egyszer arbolsz egyet, akkor 6 milliós forgalmat generáltál a számláidon, kockázat nélkül.
Ha ezzel a 200000-rel rendszeresen "hagyományos" fogadásokat kötsz, akkor is lehet több milliós forgalmad (akár egy nap alatt is), miközben csak 200e lehet a maximális veszteséged összességében.

A gyors nyeremény jóváírásnak köszönhetően nagyon fel lehet pörgetni a pénz forgási sebességét, ugyanaz a pénz naponta tucatnyi fogadásban is benne lehet.
Korábban a bwinnél pl. kifejezetten utaztam erre az "aprópénzre", amíg vonzó és áttekinthető formában működött a b'inside rendszerük. (volt hónap, mikor 2-300e ft-os átlagos egyenlegemmel 8 millió körüli forgalmam volt, amiért majdnem 50e ft értékű b'inside pontot kaptam. Igaz, akkor a tévedésből fent hagyott 1.01-es szorzókat is megjátszottam nagy tétekkel.)

Azt meg, hogy mi számít aprópénznek nem a forgalomhoz, hanem az alaptőkéhez érdemes viszonyítani!
Ha az 5000 ft bet365 bónusz 500 000 ft-os tőkéhez érkezik, akkor is heti 1%-ot hoz! (éves 52%)

Egyébként meg a sportfogadásban inkább arra érdemes törekedni, hogy sűrűn (naponta többször) nyerjél "aprópénzeket", mert jóval kiegyensúlyozottabb jövedelmed lesz belőle, mint ha a "fődíjra" utazol.  :)

Túl rég óta játszom már ahhoz hogy eldöntsem mi a jó nekem mit miért érdemes csinálni,ezen változtatni nem fogok.Nyilván különböző vélemények vannak és ez így is van rendjén,ahány ember annyi féle.Én a bónuszról leírtam a véleményem amit fenn is tartok. Részemről ezzel le is zártam.
Szép napot és főleg sok nyereményt mindenkinek.