bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Megvan, a befizetés előtt lehet választani.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 04, 2012, 01:59:56
Megvan, a befizetés előtt lehet választani.

Kösz!

Hé! A képen is csak forint van!   ;D

És az euró számla befolyásolja a bónusz összegét is, nem?
A neten "kallódik" 100 eurós, 100%-os bónuszkód is.

Na a bónusz esetén nem tudom mi van, de angolul tényleg 100 eurós bónuszt reklámoznak.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2012, 01:33:00
Nem egyben kell megforgatni a befizetett összeget a bónuszhoz, hanem egyszer.

Mindegy, hogy forintban vagy euróban játszol, ugyanakkorák a szorzók!   ;D
Bár emlékeim szerint nem is volt lehetőség euró számlát választani regisztrációnál, javítsatok ki, ha nem így van!
Ez csak azért hátrányos, mert a bingó bónuszuk csak euró és font számlát vezető ügyfeleiknek elérhetőek.   :)
Egyébként ha a pénzed forintban van és utána forintban is akarod elkölteni, akkor nem sok minden szól az euró számla mellett.

Köszönöm! Egyelőre a bónusszal így sem tudok megbarátkozni :/ Mert ugye, ha ne adja az ég a befizetett pénzből csak bukok és inkább kivenném, akkor így felejtős... Tudom, ne bukjak :D
Ugye van lehetőség simán nem kérni a bónuszt?

Idézetet írta: nervus Dátum november 04, 2012, 03:11:01
Köszönöm! Egyelőre a bónusszal így sem tudok megbarátkozni :/ Mert ugye, ha ne adja az ég a befizetett pénzből csak bukok és inkább kivenném, akkor így felejtős... Tudom, ne bukjak :D
Ugye van lehetőség simán nem kérni a bónuszt?
Van rá lehetőség persze,egyszerűen nem irod be  a kapott bónuszkódot,vagyis nem igényeled.Én mondjuk sportfogadásra igényeltem,játékokra már nem.Természetesen ki is fizettek,de azt feljebb olvashatod.A helyedben akkor első befizetésre minimális összeget szánnák és kérném a bónuszt,de ez mindenkinek saját döntése.Különben nagyon átlátható az egész a pénzügyek-egyenlegek menüpont alatt látod mennyi a kivehető és a bónuszösszeg amit forgatnod kell.Sok szerencsét :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum november 04, 2012, 07:07:18
Van rá lehetőség persze,egyszerűen nem irod be  a kapott bónuszkódot,vagyis nem igényeled.Én mondjuk sportfogadásra igényeltem,játékokra már nem.Természetesen ki is fizettek,de azt feljebb olvashatod.A helyedben akkor első befizetésre minimális összeget szánnák és kérném a bónuszt,de ez mindenkinek saját döntése.Különben nagyon átlátható az egész a pénzügyek-egyenlegek menüpont alatt látod mennyi a kivehető és a bónuszösszeg amit forgatnod kell.Sok szerencsét :ok:
Magam is valami hasonlón gondolkoztam az éjszaka, befizetek először mondjuk 5ezret, megkapom rá a bónuszt, aztán befizetem a többit.
Lehet, hogy valami egyedi állatfaj vagyok, de sose szerettem a bónuszokat  ;D
Köszönöm!  ;)

Jaj, még egy dolog... A kifizetés minimuma még mindig 30 000 Ft vagy már nem?

Idézetet írta: nervus Dátum november 04, 2012, 07:19:17
Jaj, még egy dolog... A kifizetés minimuma még mindig 30 000 Ft vagy már nem?
Attól függ hová kéred!
Bankkártyára,skrillre azt hiszem most 15 000 Ft a minimum.

Idézetet írta: nervus Dátum november 04, 2012, 07:19:17
Magam is valami hasonlón gondolkoztam az éjszaka, befizetek először mondjuk 5ezret, megkapom rá a bónuszt, aztán befizetem a többit.
Lehet, hogy valami egyedi állatfaj vagyok, de sose szerettem a bónuszokat  ;D
Köszönöm!  ;)

Jaj, még egy dolog... A kifizetés minimuma még mindig 30 000 Ft vagy már nem?
Én kevesebbet vettem ki,igaz euroban ugyhogy már nem 30,de nyugodtan kérdezd meg chaten,hogy mennyi a minimum skrillre-kártyára és igy fogod tudni.Azt hiszem én 10eurot fizettem be ami 3000Ft sem átszámitva ugyhogy én is hasonlóképpen alkalmazom a bónuszokat a kevesebb néha több alapon.Másodsorban nem érzem azt a nyomást,mintha 200eurot tettem volna be.Mégsem fáj annyira,ha az ember véletlenül elbukja a 10euroját bónusszal együtt.

Idézetet írta: nervus Dátum november 04, 2012, 03:11:01
Köszönöm! Egyelőre a bónusszal így sem tudok megbarátkozni :/ Mert ugye, ha ne adja az ég a befizetett pénzből csak bukok és inkább kivenném, akkor így felejtős... Tudom, ne bukjak :D
Ugye van lehetőség simán nem kérni a bónuszt?

Idézetet írta: fili76 Dátum november 04, 2012, 08:07:20
Én kevesebbet vettem ki,igaz euroban ugyhogy már nem 30,de nyugodtan kérdezd meg chaten,hogy mennyi a minimum skrillre-kártyára és igy fogod tudni.Azt hiszem én 10eurot fizettem be ami 3000Ft sem átszámitva ugyhogy én is hasonlóképpen alkalmazom a bónuszokat a kevesebb néha több alapon.Másodsorban nem érzem azt a nyomást,mintha 200eurot tettem volna be.Mégsem fáj annyira,ha az ember véletlenül elbukja a 10euroját bónusszal együtt.

Csak annyit fizessetek be, amekkora összeg elvesztése nem okoz különösebb fájdalmat.
Viszont ha kevesebb pénzzel indulnátok, akkor - szerintem - érdemes ott ügyeskedni, gyakorolni, ahol nem adnak bónuszt vagy kb. annyit, amennyi megfelel a jelenlegi elképzeléseiteknek!
Ha 5000 ft-tal játszanátok, akkor ott érdemes játszani, ahol 5000 ft illetve 20 euró körül van a kezdőbónusz.

Egyébként is célszerű "nagyság szerint" haladni, a kisebb bónuszoktól a nagyobbak felé menni. Így kevesebb tőke kell hozzá és ha egyet kiforgatott az ember, ráér akkor menni egy 50 vagy 100 eurós bónuszért.
(ha meg bukott, akkor csak kevés ment el)

Azért a kezdő bónuszokat "illik" kihasználni a lehető legnagyobb mértékben, mert egyszeri lehetőségek.
Ráadásul abból a pénzből adják az irodák, amit másoktól elnyertek.  :)

Nekem pár hete 14.000HUF volt a minimum kifizetés átutalással, nem vontak le semmi mást, bank sem. Skrillen pedig 1500HUF.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2012, 11:32:40
Csak annyit fizessetek be, amekkora összeg elvesztése nem okoz különösebb fájdalmat.
Viszont ha kevesebb pénzzel indulnátok, akkor - szerintem - érdemes ott ügyeskedni, gyakorolni, ahol nem adnak bónuszt vagy kb. annyit, amennyi megfelel a jelenlegi elképzeléseiteknek!
Ha 5000 ft-tal játszanátok, akkor ott érdemes játszani, ahol 5000 ft illetve 20 euró körül van a kezdőbónusz.

Egyébként is célszerű "nagyság szerint" haladni, a kisebb bónuszoktól a nagyobbak felé menni. Így kevesebb tőke kell hozzá és ha egyet kiforgatott az ember, ráér akkor menni egy 50 vagy 100 eurós bónuszért.
(ha meg bukott, akkor csak kevés ment el)


Azért a kezdő bónuszokat "illik" kihasználni a lehető legnagyobb mértékben, mert egyszeri lehetőségek.
Ráadásul abból a pénzből adják az irodák, amit másoktól elnyertek.  :)

Ezt aláirom,én már 21éve fogadok,de csak 4évente teszek nagyobb téttel-olimpiai érmek-máskor marad a 20euros havi limitem.Abból szép 1000eurot kivenni és nem forditva :D

Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2012, 11:32:40
Csak annyit fizessetek be, amekkora összeg elvesztése nem okoz különösebb fájdalmat.
Viszont ha kevesebb pénzzel indulnátok, akkor - szerintem - érdemes ott ügyeskedni, gyakorolni, ahol nem adnak bónuszt vagy kb. annyit, amennyi megfelel a jelenlegi elképzeléseiteknek!
Ha 5000 ft-tal játszanátok, akkor ott érdemes játszani, ahol 5000 ft illetve 20 euró körül van a kezdőbónusz.

Egyébként is célszerű "nagyság szerint" haladni, a kisebb bónuszoktól a nagyobbak felé menni. Így kevesebb tőke kell hozzá és ha egyet kiforgatott az ember, ráér akkor menni egy 50 vagy 100 eurós bónuszért.
(ha meg bukott, akkor csak kevés ment el)

Azért a kezdő bónuszokat "illik" kihasználni a lehető legnagyobb mértékben, mert egyszeri lehetőségek.
Ráadásul abból a pénzből adják az irodák, amit másoktól elnyertek.  :)

Teljesen jogos, bár én is elég "régóta" fogadok (pár éve) :) Csak ez a bónuszosdi már a kezdetek kezdetén sem volt valamiért az én világom... Mostanában hála az égnek lehetőségem van nagyobb téttel játszani, eddigi tapasztalatom alapján az sokkal jövedelmezőbb [és persze kockázatosabb], mint a kicsik. De asszem ez itt már off :D

Idézetet írta: nervus Dátum november 04, 2012, 16:18:30
Teljesen jogos, bár én is elég "régóta" fogadok (pár éve) :) Csak ez a bónuszosdi már a kezdetek kezdetén sem volt valamiért az én világom... Mostanában hála az égnek lehetőségem van nagyobb téttel játszani, eddigi tapasztalatom alapján az sokkal jövedelmezőbb [és persze kockázatosabb], mint a kicsik. De asszem ez itt már off :D

A bónusz csak annyit jelent, hogy részben az iroda pénzével játszol.
Ha nyersz a forgatás időszaka alatt, a nyeremény és a bónusz is a tiéd.
Ha vesztesz, részben az iroda pénzét buktad el.

Ha van lehetőséged nagyobb téttel játszani, akkor pláne nem értem, hogy 15000 ft befizetése miért ennyire ijesztő, főleg, hogy utána 30000 ft-tal lehet játszani.
Persze mindenkinek mást jelent a nagyobb tét, de pont azt írtad korábban, hogy 5000 ft-ot fizetnél be az irodához és ha folyamatosan buksz, akkor esetleg kivennéd a maradékot, ezért nem akarsz bónuszt.
Mondjuk ha van bónusz, akkor a maradék is több, és van miből 5000 ft elvesztése után újra építkezni.

Mindenki a saját útját járja a sportfogadásban, de akik komolyan foglalkoznak a témával, azok inkább ajándéknak tekintik az irodák által kínált bónuszokat.
Akad, aki ezekből él.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2012, 17:33:33
A bónusz csak annyit jelent, hogy részben az iroda pénzével játszol.
Ha nyersz a forgatás időszaka alatt, a nyeremény és a bónusz is a tiéd.
Ha vesztesz, részben az iroda pénzét buktad el.

Ha van lehetőséged nagyobb téttel játszani, akkor pláne nem értem, hogy 15000 ft befizetése miért ennyire ijesztő, főleg, hogy utána 30000 ft-tal lehet játszani.
Persze mindenkinek mást jelent a nagyobb tét, de pont azt írtad korábban, hogy 5000 ft-ot fizetnél be az irodához és ha folyamatosan buksz, akkor esetleg kivennéd a maradékot, ezért nem akarsz bónuszt.
Mondjuk ha van bónusz, akkor a maradék is több, és van miből 5000 ft elvesztése után újra építkezni.

Mindenki a saját útját járja a sportfogadásban, de akik komolyan foglalkoznak a témával, azok inkább ajándéknak tekintik az irodák által kínált bónuszokat.
Akad, aki ezekből él.
Persze, ez teljesen világos, én csak egyszerűen ilyen vagyok. Idegenkedem tőle, ennyi az egész. :D [Na persze azt se mondtam soha, hogy normális vagyok :D]

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy mastercard kártyáról szeretnék utalni skrill-re mennyi idő alatt érkezik meg a pénz?