bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: Pikaa Dátum január 07, 2013, 10:38:58
Feltöltöm a számlám bankkártyáról,de MB-re szeretném kikérni a pénzt,ez lehetséges? Már fizettem be MB-ről.

Nem. Csak oda kérheted ahonnan az aktuális befizetés jött.

Sziasztok
Gondoltam leírom ami velem történt bet365-ön. Rájuk írtam élő chaten hogy a forintos számlám meg szeretném változtatni USD-ra, ekkor meg kérdezték tőlem hogy miért szeretném meg változtatni.
Írtam hogy mb-számlám $ alapú és igy az esetleges átváltások elkerülése érdekében. Erre írta az ügyfeles ok, de nem tudja meg változtatni, de ha szeretném készíthet nekem egy duplikált accountott.
Ezt meg is csinálta (max 2 perc volt) minden adatom ugyan az maradt csak egy 1-es ment a felhasználó nevem mögé. Felléptem az új accra (ami persze nem is volt annyira új) és akció részében látam az 50$ mobil fogadási bonuszt és a 100$ új játékosoknak járó kezdő bonuszt. Persze rá írtam ismét az ügyfélszolgálatosra hogy ez nekem most tényleg jár, teljesen homály választ kaptam.(hogy egy játékosnak csak egyszerjár stb.) De hogy nekem jár-e vagy nem erre nem tudott választ adni, jött a tipikus sablon szöveg.
Nem is bírtam ellen állni mobil fogadást meg is tettem ugyan csak 10$ ki is pörgetem, ez ugy 2-3 hete volt.
Most készülök a 100$ bonusz ki játszására.
Gondoltam lesz néhány bonusz vadász akit érdekelni fog.


Idézetet írta: bendehal Dátum január 10, 2013, 12:15:38
Sziasztok
Gondoltam leírom ami velem történt bet365-ön. Rájuk írtam élő chaten hogy a forintos számlám meg szeretném változtatni USD-ra, ekkor meg kérdezték tőlem hogy miért szeretném meg változtatni.
Írtam hogy mb-számlám $ alapú és igy az esetleges átváltások elkerülése érdekében. Erre írta az ügyfeles ok, de nem tudja meg változtatni, de ha szeretném készíthet nekem egy duplikált accountott.
Ezt meg is csinálta (max 2 perc volt) minden adatom ugyan az maradt csak egy 1-es ment a felhasználó nevem mögé. Felléptem az új accra (ami persze nem is volt annyira új) és akció részében látam az 50$ mobil fogadási bonuszt és a 100$ új játékosoknak járó kezdő bonuszt. Persze rá írtam ismét az ügyfélszolgálatosra hogy ez nekem most tényleg jár, teljesen homály választ kaptam.(hogy egy játékosnak csak egyszerjár stb.) De hogy nekem jár-e vagy nem erre nem tudott választ adni, jött a tipikus sablon szöveg.
Nem is bírtam ellen állni mobil fogadást meg is tettem ugyan csak 10$ ki is pörgetem, ez ugy 2-3 hete volt.
Most készülök a 100$ bonusz ki játszására.
Gondoltam lesz néhány bonusz vadász akit érdekelni fog.

Ezt én is megcsináltattam annak idején (forintból eurós számla), de nálam jelezték, hogy nem jár újra a kezdőbónusz, ami logikus is, hiszen nem új személyről van szó, csak új számláról.

"Egy számlanyitási ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési mód adatonként (pl. bank/hitelkártya száma) és megosztott számítógépenként, pl. iskola, nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy az összes ajánlatot visszavonja az ügyfelektől vagy az ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra."

Ez csak valami technikai hiba lehet a rendszerükben, hogy nálad újból megjelent az ajánlatok között. A rendszer gondolom egyenlőségjelet tesz az új számla és az új ügyfél közé. De a szabályzat a lényeg, nem a rendszer, úgyhogy szerintem ne nagyon éld bele magad ezekbe a bónuszokba.

Giannina - Fosztirasz   bet365 szorzók     2,30  4,75  2,30. Meccs előtt: 1.20      5.50    11.00.  Ki is javították, pedig azt hittem tudnak valamit  :)

A Sonderjyske-TTH meccsen az első félidőben a papírformának megfelelően a vendégek feltörölték a padlót a hazaiakkal. Ekkor még lehetett fogadni. Majd a második félidőben érdekes módon a hazaiak csinálták ugyanezt a vendégekkel, de ilyenkor teljesen "VÉLETLENÜL" nem lehetett semmire sem fogadni, mert a bet365-t már 20 perce tiltott minden piacot.

Hogy lehet így a világ legjobb fogadóirodája?! :)

Idézetet írta: drogos Dátum január 11, 2013, 20:21:27
A Sonderjyske-TTH meccsen az első félidőben a papírformának megfelelően a vendégek feltörölték a padlót a hazaiakkal. Ekkor még lehetett fogadni. Majd a második félidőben érdekes módon a hazaiak csinálták ugyanezt a vendégekkel, de ilyenkor teljesen "VÉLETLENÜL" nem lehetett semmire sem fogadni, mert a bet365-t már 20 perce tiltott minden piacot.

Hogy lehet így a világ legjobb fogadóirodája?! :)
Nem szabad mérgelődni, el kell menni keresni jobbat 8)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 11, 2013, 20:40:37
Nem szabad mérgelődni, el kell menni keresni jobbat 8)

Így igaz. Van egy jó pár.  ;)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 11, 2013, 20:40:37
Nem szabad mérgelődni, el kell menni keresni jobbat 8)

CSak tudod az a gond, hogy az elsőben a papírformákat tettem liveban, így nem lehet veszteséget csökkenteni...
Nem először csinálja ezt a bet365 és nem is másodjára. Egyszer ETO-Fradi után úgy megunta a LIVE-t a buki, hogy nem csak tiltotta a piacokat a mérkőzésre, hanem le is vette a kínálatból. INDOKOLATLANUL, legalábbis eredmény alapján.

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a bet365-re be-e tudok fizetni Abaqoos-al? Nekem azt mondták, hogy igen, de sehol sem írják.
A választ előre is köszönöm! :)

Szia, természetesen tudsz befizetni, csak kattints a befizetés gombra ( Minő meglepetés :) ) és a lenyíló menüben ott csücsül az Abaqoos.

Köszönöm szépen! :)

Nálam ilyen gondok nincsenek,én gond nélkül teszek meg bármit.Mondjuk én a labdarúgást messziről elkerülöm élőben.

FL9881245210W
Fogadás ideje: 2013/01/13
13:21:16
Össztét: 5,200.00
Esemény időpontja: 01/13/2013
Real Madrid B v Girona
Kétesélyes szögletek
1.61 Alatt 12.5 12.50
Vesztett

Szerintetek,az utolso percben született a 13.szögi amit nem végeztek el,mert lefujták,ergo az nem szöglet nem?? irtam nekik!!

Idézetet írta: zsolti25 Dátum január 13, 2013, 18:16:27
FL9881245210W
Fogadás ideje: 2013/01/13
13:21:16
Össztét: 5,200.00
Esemény időpontja: 01/13/2013
Real Madrid B v Girona
Kétesélyes szögletek
1.61 Alatt 12.5 12.50
Vesztett

Szerintetek,az utolso percben született a 13.szögi amit nem végeztek el,mert lefujták,ergo az nem szöglet nem?? irtam nekik!!

Én úgy tudom az nem számít szögletnek. Legalábbis haveromnak is volt egyszer egy ilyen és nem számított.

Idézetet írta: zsolti25 Dátum január 13, 2013, 18:16:27
FL9881245210W
Fogadás ideje: 2013/01/13
13:21:16
Össztét: 5,200.00
Esemény időpontja: 01/13/2013
Real Madrid B v Girona
Kétesélyes szögletek
1.61 Alatt 12.5 12.50
Vesztett

Szerintetek,az utolso percben született a 13.szögi amit nem végeztek el,mert lefujták,ergo az nem szöglet nem?? irtam nekik!!

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 13, 2013, 18:20:51
Én úgy tudom az nem számít szögletnek. Legalábbis haveromnak is volt egyszer egy ilyen és nem számított.

A szabályzatból: " A megítélt, de el nem végzett szögletek nem számítanak. "