bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Csak egy OTP van 10 km-re, de az 13.00-kor zárt be, és ha holnap mennék, ők akkor is csak hétfőn írnák jóvá a befizetést. Meg ilyen időben nincs kedvem buszozni, motrozni... :S
Csak jó lesz a rózsaszínű csekk...

Kiderült, hogy holnap nincs posta, akkor nem rózsaszín csekkezek...
Hétfőn elmegyek az OTP-be. Légyszi mond el, mit kell mondanom a nőnek. :D
Ugye, elég csak azt, hogy Abaqoos számlát szeretnék feltölteni, és a sablonadatokat:
OTP Bank
Kedvezményezett neve: POD CEE Kft.
Számlaszám: 11705008-29909678
Megjegyzés:: SkandarGraun86

És mennyit kell majd fizetned a rózsaszín csekkes megoldásért?

Már meggondoltam, inkább bankba megyek. Amúgy ahogy böngésztem, kb. 500 Ft lenne a rózsaszín csekkes...hát inkább az ingyenes utat választom. :)

Én egyszer az Erste-online bankjából utaltam az Abaqosra ,de véletlenül a Raifesenes számlaszámot adtam meg... :D
Így is sikerült a feltöltés ,csak kellett fizetnem átutalási díjjat 110ft.
Legközelebb az Erste-online bankjából utaltam az Abaqos Erste számlájára ,az már ingyenes volt ,mert bankonbelüli utalás. :ok:

Az jó :D
Remélem ennél nagyobbat én sem hibázok hétfőn!  :angel:

Sziasztok!

Kifizetésnél mi a rák ez az ügyfélazonosítás? :D nem is kell irat-másolatokat beküldenem hozzájuk, hanem postán vagy telefonon azonosítom magamat ? :D

Idézetet írta: Tomee886 Dátum január 21, 2013, 14:28:42
Sziasztok!

Kifizetésnél mi a rák ez az ügyfélazonosítás? :D nem is kell irat-másolatokat beküldenem hozzájuk, hanem postán vagy telefonon azonosítom magamat ? :D

Egy kicsit pontosítanám a kérdésemet. Szóval nem túl régi  kommentek között olvastam hogy regisztráció után rögtön kérik a személyi okmányaim másolatát. Nah visszakerestem a regisztrációs e-mail-emet amiben még nem kértek semmi ilyesmi (elég régen, 2010ben reggeltem, és nem is nagyon foglalkoztam ezzel az irodával ezidáig) Szóval a kérdésem: küldjem el a személyi okmányaim másolatát, meg ezt a postai azonosítást is csináljam meg, vagy csak elég az egyik ha kifizetést akarok? HELP! Köszi a válaszokat előre is ! :)

Idézetet írta: Tomee886 Dátum január 21, 2013, 14:28:42
Sziasztok!

Kifizetésnél mi a rák ez az ügyfélazonosítás? :D nem is kell irat-másolatokat beküldenem hozzájuk, hanem postán vagy telefonon azonosítom magamat ? :D

A postai azonosítás mellett is el kell küldened a személyi/útlevél másolatot, ez csak bónusz.  :)
A lakcímet vizsgálják vele.
A telefonost nem próbáltam, de nagyon meglepődnék, ha pusztán bemondásra elhinnének bármit is.

Nektek megy az élő közvetítés nagyobb méretben?
Egyik pillanatról a másikra eltűnt utána meg csak kicsiben engedi nézni. Töröltem előzményeket, sütiket, próbáltam más böngészővel, sehogy sem tudtam előcsalogatni a nagyobb méretet.

Idézetet írta: ceruza Dátum január 22, 2013, 11:33:41
Nektek megy az élő közvetítés nagyobb méretben?
Egyik pillanatról a másikra eltűnt utána meg csak kicsiben engedi nézni. Töröltem előzményeket, sütiket, próbáltam más böngészővel, sehogy sem tudtam előcsalogatni a nagyobb méretet.

Én voltam a hülye. Túlságosan kicsire húztam az ablakot.

Ha kaptok ma bónusz  e-mailt,kérlek írjátok ide be.Kíváncsi vagyok,hányadán állok ezzel az irodával.Ha most sem kapok,akkor átjászom a lóvém a sportingbetre,és itt ennyi volt...

Idézetet írta: szalist Dátum január 23, 2013, 15:25:27
Ha kaptok ma bónusz  e-mailt,kérlek írjátok ide be.Kíváncsi vagyok,hányadán állok ezzel az irodával.Ha most sem kapok,akkor átjászom a lóvém a sportingbetre,és itt ennyi volt...

Az elmúlt 1 hétben mennyi pénzt forgattál meg? Én is kíváncsian várom hogy kapok e(múlthéten kaptam)

Én már kezdek rájönni,hogy nem az 1 héttel ezelőttiért kapsz e-mailt,hanem 2 héttel azelőttiért....Különben a hónap első hetén is jönne,nem csak a 2.-on.Egyébként 350 K-t.Én is türelmetlenül várom.Ha nem jön,akkor töröltetem a számlám online chat által,ami meg még rajta van,kiveszem,és átrakom sportingbetre.

én 311K-t játszottam meg. Ennyiért törölteted magad?  ???