bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Gyerekek,ha bemegyek egy bankba abaqost tölteni,akkor mennyi idő alatt lesz a pénz a számlámon???

Illetve tudok e olyan bankban tölteni,ahol nincs számlám??Csak mert nekem otp-s számlám van de a raifaisen van közel.

2-5perc.
Igen, tudsz.

Azért nem írja le a bet365 a hűségbónusz feltételeket, mert az nem jár automatikusan.
Biztos visszavettek a költségvetésből is, ugyanakkor nagyon sok minden befolyásolhatja, hogy mely ügyfélkört akarják ezzel megtartani. (egy csúnyácska jány lehet hűséges, nem fogsz hozzá annyira ragaszkodni...   ;D )
Emlékeztetnélek titeket, hogy a bónuszok megforgatásába sem számít bele minden fogadástípus, itt is így lehet.

A sportingbet bónuszrendszere pl. vegyes rendszer, az adott havi aktivitást is díjazza és az elmúlt fél év (?) "teljesítménye" után is ad hónap elején bónuszpontokat. Ott sem tudnánk megmondani csak az adott havi fogadásmennyiség alapján, hogy mekkora bónuszra jogosult valaki!

Vagy hozhatnám az Unibet bónuszforgatási feltételeit, ahol az 1.2-es szorzó feletti fogadásokat számítja be csak 100%-on. Itt is lehet egy szorzó határ.

Ugyanakkor elképzelhető, hogy a rendszeresen befizető játékosok előnyt élveznek. Ha sokat játszol, annál csak az jobb, ha vesztesz és rendre újratöltesz.

Ki tudja. De ezért kár hisztizni.
A bet365 nem ígért bónuszt, ezt nem lehet rajtuk számon kérni.

Aki mostanában forintról más pénznemre váltotta át a bet365 számláját, az hozzáfér a bingóhoz?
Elvileg a forint számla a kizáró ok...


Nem kizáró ok.Állítsd át a nyelvet angolra,és forint számlával is hozzáférsz.Már évek óta így csinálom...

...és hogy mondják angolul, hogy bingó?   ;D

Nagyon köszi!

Ha ezt nem tudod,átse állítsd,mert komoly gondjaid lesznek utána :P :D

Csak nálam nem jön be az oldal?


Idézetet írta: hege1010 Dátum január 30, 2013, 23:54:35
Csak nálam nem jön be az oldal?

Nálam sem pedig most akarom megtenni a fogadásimat. Végre mindent átnéztem ami kell, hogy jó fogadást rakjak meg erre nem jön be az oldal.
Várok türelmesen úgyis megoldódik.

Mikor szokták az elmaradt focimeccsekre rakott fogadásokat törölni?

Idézetet írta: Tomee886 Dátum február 01, 2013, 11:40:29
Mikor szokták az elmaradt focimeccsekre rakott fogadásokat törölni?
Az az infóáramlástól is függ! Nekem egy arab emirátusok meccset 1 hónap várkozás után töröltek úgy hogy én kértem!
Arra hivatkoztak hogy azóta sem kaptak hivatalos megerősítést a szaúdi szövetségtől hogy volt-e egyáltalán meccs!  ;D
Ismertebb bajnokságnál talán egy hetet várnak hogy bepótolják az elmaradt meccset! De mondom chat-en kérheted te is a törlést!

Nekem volt már,hogy automatice törölték másnap kérés nélkül...

Nekem azt szokták mondani, hogy vasárnapig várnak a mérkőzésre, ha nem tartják meg, akkor törlik.