bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Végeztem megforgattam a kezdő bonuszt háromszor és átkerült az összeg a kifizetőbe. Ha fizetek be megint mondjuk X forintot akkor kapok bonusz? Ha igen mennyit?     

Idézetet írta: Serpiko Dátum február 07, 2013, 15:27:19
Végeztem megforgattam a kezdő bonuszt háromszor és átkerült az összeg a kifizetőbe. Ha fizetek be megint mondjuk X forintot akkor kapok bonusz? Ha igen mennyit?   

Miért kapnál? Nem volt elég a kezdő bónusz?:)

Idézetet írta: Serpiko Dátum február 07, 2013, 15:27:19
Végeztem megforgattam a kezdő bonuszt háromszor és átkerült az összeg a kifizetőbe. Ha fizetek be megint mondjuk X forintot akkor kapok bonusz? Ha igen mennyit?   

Nem kapsz, de kijátszhatod a mobil bónuszukat is. Mobil felületükön maximum 7500-ért meg kell tenned egy fogadást (mindegy mekkora szorzón) és akkor jogosult vagy a bónuszra. Ha megkaptad csak a mobil felületen megtett fogadások számítanak bele a forgatásba.(Ugyanazok a feltételei a forgatásnak mint a kezdőbónusznak).

Idézetet írta: Serpiko Dátum február 07, 2013, 15:27:19
Végeztem megforgattam a kezdő bonuszt háromszor és átkerült az összeg a kifizetőbe. Ha fizetek be megint mondjuk X forintot akkor kapok bonusz? Ha igen mennyit?   

Ahogy inter08 kolléga mondja, csak én nem maximum 7500 ft-ot mondanék, hanem pontosan 7500-at!  :)

Fogadj ennyiért és kapsz 7500 mobilbónuszt.
Amit viszont a számítógépeden is kijátszhatsz (a feljogosító fogadást is megteheted ott!), csak a bet365 mobil oldalára kell bejelentkezned.
(keress rá a google-ben)

#1624 február 07, 2013, 17:59:14, Serpiko
Idézetet írta: Knapp Dátum február 07, 2013, 17:28:18
Ahogy inter08 kolléga mondja, csak én nem maximum 7500 ft-ot mondanék, hanem pontosan 7500-at!  :)

Fogadj ennyiért és kapsz 7500 mobilbónuszt.
Amit viszont a számítógépeden is kijátszhatsz (a feljogosító fogadást is megteheted ott!), csak a bet365 mobil oldalára kell bejelentkezned.
(keress rá a google-ben)

Köszönöm mindenkinek a tájékoztatást akkor rámegyek erre a mobilos 7.500.- forintos bonuszra.


Idézetet írta: Pikaa Dátum február 07, 2013, 15:41:30
Miért kapnál? Nem volt elég a kezdő bónusz?:)

Elég volt sőt pluszban zártam... Csak érdeklődtem a dologról.   :ok:

Serpiko, vagy valaki, aki mostanában regelt bet365re.

Írjátok már le légyszi, hogy pontosan milyen doksikat kértek az azonosításhoz alapból, illetve kifizetéskor.

Köszi

nekem 2 hete volt kifizetésem elég volt egy útlevelet küldeni és egyből azt hiszem pár óra után már jóvá is hagyták
semmi más nem kellett

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 07, 2013, 18:09:26
Serpiko, vagy valaki, aki mostanában regelt bet365re.

Írjátok már le légyszi, hogy pontosan milyen doksikat kértek az azonosításhoz alapból, illetve kifizetéskor.

Köszi

Nekem a regisztráció utáni héten küldtek egy postai azonosító kódot azt kellett megadnom. A kifizetéshez azt írták el kell küldeni neki a személyazonosító igazolvány és lakcímkártya másolatát illetve a vezetői engedély másolatát. Azt olvastam elfogadnak még útlevelet is a lényeg minden okmányod legyen érvényes.  Kifizetést még nem kértem így pontosan nem tudom, hogy működik a dolog. Engem is érdekelne, hogy működik pontosan a kifizetés, de majd a tapasztaltabb kollégák, akik már kértek kifizetést megmondják.     

Nekem nem kellett ezt a postai kódot sem megadni elsőnek felhívtak telefonon adategyeztetés céljából utána elküldtem nekik az útlevelem és már mehetett is a kiutalás.
A lényeg csak arra tudsz kiutalni amiről befizettél.
Pl én bankkártyáról fizettem be és mb-re akartam kikérni de csak azután lehetséges ez az opció ha mb-ről fizetsz be.így kikérni csak bankszámlára tudtam

#1629 február 07, 2013, 19:12:42, Pikaa
Idézetet írta: Serpiko Dátum február 07, 2013, 17:57:01
Köszönöm mindenkinek a tájékoztatást akkor rámegyek erre a mobilos 7.500.- forintos bonuszra.


Elég volt sőt pluszban zártam... Csak érdeklődtem a dologról.   :ok:
Örvendek.  :)  Igen,én is akartam ajánlani a mobilbónuszt.  :P

Köszi a választ Serpiko és priest!

Idézetet írta: Serpiko Dátum február 07, 2013, 15:27:19
Végeztem megforgattam a kezdő bonuszt háromszor és átkerült az összeg a kifizetőbe. Ha fizetek be megint mondjuk X forintot akkor kapok bonusz? Ha igen mennyit?   

Én úgy játszottam ki még egyszer a befizetési bónuszt, hogy kértem a számlám pénznemének a megváltoztatását, ekkor létrehoztak nekem egy új számlát ahova befizettem és ismét jogosult voltam a befizetési és a mobil bónuszra

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy a skrill-em euroban van (a skrill súgójában a HUF nem volt felsorolva, hogy arra is át tudnám váltani), a bet365 számlám pedig Ft-ban. Azaz utalásnál kétszer is vált, ami veszteséges. Először mikor a skrill-es számlámra Ft-ot utalok, akkor ott átváltják euroba, skrill-ről a bet365-re utalásnál pedig fordítva. Ezt szeretném valahogy kikerülni. Olyan kérdésem lenne, hogy a Raffis, Erte-s VISA kártyákról tudok be- ill. kifizetni? (a bankkártyás topikban ezek voltak javasolva) Ezek a bankok nem korlátozzák a szerencsejáték befizetéseket? Melyik a jobb? Vagy mindegy? Az utalásoknak mennyi a költsége? A bet365 súgója ingyenesnek írja, de gondolom ha kiutalok az irodához, akkor a banknál meghatározott utalási díj? Vissza gondolom ingyen. Előre is kösz a segítséget.

Emberek!
Éjszakára csináltam egy nhl-nba kombót, hogy "nehogy má' nyugodtan tudjak aludni". Eléggé el voltam nyűve már 11 után és most vettem észre, hogy egy mérkőzésről két tippem is van a szelvényen!!! Nyilván más fogadástípusban, na de akkor is!!! Utoljára ilyet 98'-ban engedett a tippmix pár hónapig (1 évig?).
Egyébként a Detroit meccs under és a mérkőzés győztes a fogadásom! Teljesen véletlen tettem. Annyira hozzászoktam már a mindenféle tiltáshoz még a különböző meccsek fogadásainál is, hogy eléggé meglepett!
Még nem próbáltam más sportoknál is, de most ez következik.  ;D  :ok:

Idézetet írta: szumos Dátum február 12, 2013, 07:20:40
Emberek!
Éjszakára csináltam egy nhl-nba kombót, hogy "nehogy má' nyugodtan tudjak aludni". Eléggé el voltam nyűve már 11 után és most vettem észre, hogy egy mérkőzésről két tippem is van a szelvényen!!! Nyilván más fogadástípusban, na de akkor is!!! Utoljára ilyet 98'-ban engedett a tippmix pár hónapig (1 évig?).
Egyébként a Detroit meccs under és a mérkőzés győztes a fogadásom! Teljesen véletlen tettem. Annyira hozzászoktam már a mindenféle tiltáshoz még a különböző meccsek fogadásainál is, hogy eléggé meglepett!
Még nem próbáltam más sportoknál is, de most ez következik.  ;D  :ok:

A tippmixes azért durvább volt, mert az 1X2 mellé engedte kötésben a pontos végeredményt is! A francia-brazil vb döntőn keményen kis is használtam ezt az idiótaságot (szinte minden végeredményt lefedtem, a kötés 3. tagja egy Häkkinen-Couldhard H2H időmérő volt - jött is).
Ha nincs semmilyen összefüggés a két fogadási típus között, akkor szerintem teljesen logikus, hogy engedik a kötést. Bár lehet, hogy így sem lehet minden irodánál.