bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum március 11, 2013, 15:40:50
Csak az érdekesség kedvéért küldd már el ezt is a magyar supportnak, kíváncsi lennék, mit válaszolnak...

Ezt a szép hosszú levelet a magyaroknak írtam. Erre is az volt a válasz, hogy megvizsgálták és nekik van igazuk. Ezután még chaten megpróbáltam meggyőzni őket de semmi. Ekkor írtam az angoloknak, röviden tömören, 3 mondatot. Ebben már benne volt a felhasználónév, biztonsági jelszó és a fogadás száma is.  :) Ők pedig 24 órán belül (jelzem a magyaroknál 72 óra a vizsgálat) jóváírták a nyereményt. Válaszlevelet (eddig) nem küldtek, de ez legyen a legnagyobb gond.  :beerchug:

Idézetet írta: Attila1976 Dátum március 11, 2013, 15:22:44
Két hét, számtalan elküldött levél, számtalan chat beszélgetés a magyar ügyfélszolgálattal, eredmény semmi. "A fogadási csoportunk megvizsgálta és jól lett rendezve". Gondoltam akkor most jön a nem túl erős angol tudásom. Váltás angol nyelvre, tagnap este ment az angol nyelvű mail és láss csodát!!!! Az előbb jóváírták a nyereményt. Soha többet nem beszélek a magyarokkal!!!!  :cya:
Ennyi, ezt mondtam, droidok vannak a magyar részlegen.

Adrian Menendez-Maceiras v Karol Beck (Fogadás pontra) Adrian Menendez-Maceiras (adogat) nyeri a(z) 5. pontot a(z) 32. játékban 2,37

ezen fogadásomat még mindig nem értékelték ki, miközben a győztesre tett szelvényem már jóváíródott. A fogadás 13:07:57-kor volt, az esemény pedig kb. egy percen lezajlott. Ugyanolyan helyzetben érzem magam, mint a kolléga az előző oldalon/oldalakkal ezelőtt. Stream volt hozzá, tudom, hogy nyertes.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 12, 2013, 15:19:27
Adrian Menendez-Maceiras v Karol Beck (Fogadás pontra) Adrian Menendez-Maceiras (adogat) nyeri a(z) 5. pontot a(z) 32. játékban 2,37

ezen fogadásomat még mindig nem értékelték ki, miközben a győztesre tett szelvényem már jóváíródott. A fogadás 13:07:57-kor volt, az esemény pedig kb. egy percen lezajlott. Ugyanolyan helyzetben érzem magam, mint a kolléga az előző oldalon/oldalakkal ezelőtt. Stream volt hozzá, tudom, hogy nyertes.

Közben megjött a válaszuk, a lényeget bemásolom:

"fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 2.37 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Adrian Menendez-Maceiras (adogat) nyeri a(z) 5. pontot a(z) 32. játékban (Fogadás pontra Adrian Menendez-Maceiras v Karol Beck). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.61 szorzóval kerül rendezésre." ...  :twak_125:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 12, 2013, 16:18:35
Közben megjött a válaszuk, a lényeget bemásolom:

"fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 2.37 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Adrian Menendez-Maceiras (adogat) nyeri a(z) 5. pontot a(z) 32. játékban (Fogadás pontra Adrian Menendez-Maceiras v Karol Beck). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.61 szorzóval kerül rendezésre." ...  :twak_125:

Még mindig jobb, mint a bwin, aki simán törli a nyertes fogadásokat akár több nappal később is, ha úgy gondolja.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 12, 2013, 16:27:37
Még mindig jobb, mint a bwin, aki simán törli a nyertes fogadásokat akár több nappal később is, ha úgy gondolja.

A nagy felháborodásom ellenére hozzátartozik az igazsághoz, mint az a fogadásból is látható, hogy ő adogatott, valójában ezért próbáltam rá.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 12, 2013, 16:29:42
A nagy felháborodásom ellenére hozzátartozik az igazsághoz, mint az a fogadásból is látható, hogy ő adogatott, valójában ezért próbáltam rá.
Ezen mit kell felháborodni, nyilvánvalóan hibás odds volt, és rendben kifizették az egészet a valós odds-szal.

Valaki tudja véletlenül,hogy kártyára hányszor lehet kifizetést kérni egy hónapban dijtalanul?Azt olvastam,hogy skrillre akárhányszor.Köszönöm.

Akárhányszor. Maximum költségei vannak/lesznek.
Egyébként van chat. Igaz, hogy elég hülyék dolgoznak ott, de egy ilyen kérdésre még tudnak válaszolni. Csak a vitás kérdésekben  nem szabad keresni őket.

Sziasztok,fast bank transfernek mi a lényege valaki le tudná írni pls,köszi előre is!

Még reggel kértem ki Skrillre kifizetést és azóta semmi. Máskor 1-2 óra alatt már utalták is... most meg megvárják a 24 órát?

Idézetet írta: Yuber Dátum március 13, 2013, 20:47:35
Még reggel kértem ki Skrillre kifizetést és azóta semmi. Máskor 1-2 óra alatt már utalták is... most meg megvárják a 24 órát?
Nem jelent jót :'(. Új számla? Vagy volt valami trükközés mostanában?

Idézetet írta: Yuber Dátum március 13, 2013, 20:47:35
Még reggel kértem ki Skrillre kifizetést és azóta semmi. Máskor 1-2 óra alatt már utalták is... most meg megvárják a 24 órát?

Nekem is van amikor ilyen hosszú ideig tart a kifizetés, de akkor nyomok egy kifizetés törlését és újra kikérem. Ilyenkor megszokott jönni 2-3 órán belül, de van amikor nem jön be.

Tegnap kettő 2es odds feletti meccset kombináltam, utána miután a számot beírtam, gondoltam hogy még hozzárakok pár "tutit" a pénteki vb selejtőzők közül, a gond az volt hogy nem töröltem ki a 2es gyűjtőnél a számot és és a 7es gyűjtőhöz  beírás után még csinált 21db 2es gyűjtőt is, 5 perc volt az első meccs kezdetéig, gyorsan fel chatre, elmondtam mi a gondom, nem kezdődött még a meccs, de már csak pár perc van, egy kis várakozás és érvénytelenítették a 21 fogadást amit a figyelmetlenségemnek köszönhetek.

Hatalmas nagy piros pont ezúttal is a bet365 nek, nem tudom van e olyan iroda ahol ezt 5 percen belül megoldják. :great:

(az már más kérdés hogy mind a 2 magasabb oddsú meccs jött ;D

Hali!
Tudja esetleg valaki,hogy mi alapján számítják a "hűségbónuszt"? Kaptam már 1000Ft-ot, 500Ft-ot... De már nagyon rég küldtek pedig a fogadások száma és a tétek is nőttek...  :-\
Köszi.