bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Sziasztok!

El tudná valaki mondani, hogy mi a lényege a banker fogadásnak, illetve, hogy hogyan működik?

Előre is köszönöm: sarkanyolo

A bankernek kiválasztott tipp amiben biztos vagy hogy bejön. Ha ez elmegy akkor nem nyersz.. Példával szemléltetve..

Van két 2.00 oddsod, ezeket bejelölöd bankernek. Raksz mellé még 5db 3.00 oddsod. Ezt az öt meccset te berakod egy 3/5-s kombiba. Ha bejönnek a bankernek jelölt tippek akkor a maradék 5ből 3at kell eltalálnod hogy nyerj,de ha egy banker is elmegy akkor biztosan nem nyersz.

A két banker tipp gyakorlatilag a 10db 3meccsből álló kombid mellett szerepel állandó 4. és 5.meccsként, vagyis a nyereményed jelen esetben a két banker tipp és a másik 3 meccs szorzata.

Ehhe...jól elmagyaráztad...eddig tudtam mi az,de már én sem értem :D

Van egy sanda gyanúm hogy eddig sem tudtad..

A bankerrel való játék tulajdonképp a kiválasztott bank (biztos) tippek és a kevésbé biztos többi meccs(amit kombiba pl 3/4ben) "kombija"
A banker tippnek mindig jönnie kell, ha elmegy bankernek jelölt tipp, biztosan nem nyersz.


#1805 április 11, 2013, 23:55:57, Knapp
Az én verzióm:

A banker az a tuti tipp, amit minden szelvényedre odateszel.

Akkor van jelentősége, ha kombinációt, "system" fogadást játszol.

Pl. 4 esemény, ebből 3 keverve + 1 banker:

2/3 + Banker

1. szelvény: A + B + Banker
2. szelvény: A + C + Banker
3. szelvény: B + C + Banker


Igazából a Banker szorzójával javítod fel az összes szelvényedet.
ncis88 nem magyarázta rosszul, szóval ez nem javítás csak más megfogalmazás.   :)

EL kell ismernem, Knapp írása érthetőbb. :D

Sziasztok!

Az imént a Bet365 hatalmas feketepontot szerzett nálam, pedig eddig a kedvenc irodám volt.  :bash:
Jellemzően élőben fogadok, és a Nimes-Dijon meccsen tettem egy tippet a szögletekre. Mindenki tudja, hogy a játék menetétől függően élőben minimalizálható a veszteség, de ők az 5. perc körül gondoltak egyet és levették a szögletek piacot. A többi francia II. meccs esetében továbbra is elérhető. Azonnal írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy töröljék a szelóm, de ők közölték, hogy "Nem tudunk minden esetben minden piacot biztosítani." Angolul is írtam, de ők még nem válaszoltak. A meccs előtt ott volt az élő fogadást jelző ikon...ez az eljárás számomra tisztességtelen!
Úgy látom, nem tudok mit tenni, ez lesz a tanulópénz.  >:(
Tudnátok tanácsot adni?
Előre is köszönöm.  :cya:

OTP Junior kártyával mennyi a minimum kifizetés összege az irodánál? mastercard azt hiszem.

Idézetet írta: kimppa Dátum április 12, 2013, 21:22:51
OTP Junior kártyával mennyi a minimum kifizetés összege az irodánál? mastercard azt hiszem.

Ha kártyával fizettél be, akkor csak a bankszámládra tudsz kiutaltatni, minimum 14.000 Ft-ot és 28 naponta egyszer díjmentesen.

Hehe, nyert a meccs elején megtett tippem!  8) Viszont továbbra sem tartom fair dolognak, hogy egy élő piacot csak úgy levehetnek a palettáról.

Idézetet írta: Geese Dátum április 12, 2013, 21:02:00
Sziasztok!

Az imént a Bet365 hatalmas feketepontot szerzett nálam, pedig eddig a kedvenc irodám volt.  :bash:
Jellemzően élőben fogadok, és a Nimes-Dijon meccsen tettem egy tippet a szögletekre. Mindenki tudja, hogy a játék menetétől függően élőben minimalizálható a veszteség, de ők az 5. perc körül gondoltak egyet és levették a szögletek piacot. A többi francia II. meccs esetében továbbra is elérhető. Azonnal írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy töröljék a szelóm, de ők közölték, hogy "Nem tudunk minden esetben minden piacot biztosítani." Angolul is írtam, de ők még nem válaszoltak. A meccs előtt ott volt az élő fogadást jelző ikon...ez az eljárás számomra tisztességtelen!
Úgy látom, nem tudok mit tenni, ez lesz a tanulópénz.  >:(
Tudnátok tanácsot adni?
Előre is köszönöm.  :cya:

Volt már pár ilyen panasz, de igazából nem kötelezhető az iroda arra, hogy éppen mikor milyen fogadási lehetőséget köteles biztosítani, szóval az ilyet bele kell kalkulálni. Amúgy is, egy élő fogadást töröltetni nonszensz lenne, hiszen minden egyes perccel a te kockázatod változik... ha ez működne, akkor kb. mindenki írna nekik, amikor azt látják, hogy éppen elmenni látszik a fogadásuk...

Idézetet írta: Geese Dátum április 12, 2013, 21:54:34
Hehe, nyert a meccs elején megtett tippem!  8) Viszont továbbra sem tartom fair dolognak, hogy egy élő piacot csak úgy levehetnek a palettáról.

Akkor ne fogadj. Én is "kiakadok" mindig, amikor a 89. percben már nem lehet megrakni, hogy ki nyer, csak hogy ki lövi a következő gólt. :)

Idézetet írta: Geese Dátum április 12, 2013, 21:02:00

Tudnátok tanácsot adni?
Előre is köszönöm.  :cya:

Az iroda ezt megteheti, arra ajánl szorzót, amire akar, nincs kötelezettsége. (ahogyan neked sincs, hogy fogadj.  :)  )
Annyit tehetsz, hogy figyeled a többi iroda kínálatát, ahol ugyanezt a fogadástípus elérhető, így ilyen esetben tudsz máshol "kármenteni", ha van rá elég időd és pénzed.

Köszi a válaszokat!  :beerchug: