bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Csak a tisztán látás végett, hogy ezt is megértsem. :)

Ha megteszek 6 meccset, ebből 3 bankert és így megteszem 3/3-ba, akkor ez pontosan mit takar?  ::)

Előre is köszönöm: sarkanyolo

Idézetet írta: Knapp Dátum április 12, 2013, 22:41:15
Az iroda ezt megteheti, arra ajánl szorzót, amire akar, nincs kötelezettsége. (ahogyan neked sincs, hogy fogadj.  :)  )
Annyit tehetsz, hogy figyeled a többi iroda kínálatát, ahol ugyanezt a fogadástípus elérhető, így ilyen esetben tudsz máshol "kármenteni", ha van rá elég időd és pénzed.

Köszi az ötletet Knapp!  :)

Idézetet írta: sarkanyolo2 Dátum április 13, 2013, 11:41:12
Csak a tisztán látás végett, hogy ezt is megértsem. :)

Ha megteszek 6 meccset, ebből 3 bankert és így megteszem 3/3-ba, akkor ez pontosan mit takar?  ::)

Előre is köszönöm: sarkanyolo

Mármint 3/2 be ? Azt jelenti, hogy akkor nyersz ha a BANKER fogadásodból mind a 3- mat eltaláltad, és a 3/2 es kombidbol is minimum 2 őt, jobb esetben 3-mat. Ha a BANKER fogadásaid közül akár csak 1 is elmegy, akkor bukod a szelót, hiába jött be akár mind a három meccsed a 3/2 es ből. Vagyis csak akkor nyersz ha a 3 BANKER fogadásod bejön, és a 3/2 es edből min. 2! :)

Idézetet írta: davixxx Dátum április 13, 2013, 12:52:31
Mármint 3/2 be ? Azt jelenti, hogy akkor nyersz ha a BANKER fogadásodból mind a 3- mat eltaláltad, és a 3/2 es kombidbol is minimum 2 őt, jobb esetben 3-mat. Ha a BANKER fogadásaid közül akár csak 1 is elmegy, akkor bukod a szelót, hiába jött be akár mind a három meccsed a 3/2 es ből. Vagyis csak akkor nyersz ha a 3 BANKER fogadásod bejön, és a 3/2 es edből min. 2! :)

Nem, 3/3-ba mert ekkor írt 1 szelvényt...

Csak nehogy belebukj a debrecenbe..nem tudom hogy láttad e de a legutolsó 2 meccsüket az egriek nyerték..

Idézetet írta: szalist Dátum április 13, 2013, 13:21:30
Csak nehogy belebukj a debrecenbe..nem tudom hogy láttad e de a legutolsó 2 meccsüket az egriek nyerték..

Tudom, de csak otthon vannak, meg a tabella hátsóval játszanak...  :-\  :D

Idézetet írta: sarkanyolo2 Dátum április 13, 2013, 13:07:14
Nem, 3/3-ba mert ekkor írt 1 szelvényt...


Ez így csak egyetlen szelvény, ilyenkor nincs jelentősége, hogy banker-e bármelyik tipped.
Lényegében mindegyik az.  :)

A 3/3 azt jelenti, hogy a 3, kombinálásra szánt tippedből mind a 3 rákerül a szelvényre.
A 3/2 azt jelentené, hogy csak kettő... Ilyenkor lenne esélyed arra, hogy ha valamelyik tipp elmegy, akkor is legyen nyertes szelvényed.
(ebben az esetben viszont 3 szelvényt generálna neked az iroda, a kombinálásra szánt események közül mindegyiken kettő szerepelne csak, DE mindegyikre rákerülne az összes banker tipp)



#1822 április 13, 2013, 17:34:34, Alkimista87
Nektek jóváírják a nyereményeket? Nekem már egy órája semmi.. :-\

Jól van, megkaptam, ami jár! ;) ;D

Sziasztok!

Régi tagoknak nincs új bónusz lehetőség? Mert a kezdő és a mobil bónusz már meg volt.

Sziasztok, a hétvégén regisztráltam a 15000Ft-al + a bónusz = 30000Ft

Fogadtam 10000-ért, majd 7000-ért akartam még egyet, de kidobott egy kis ablakot hogy gyorsan fizessek még be 2000-et.

Miért nem engedett a számlámon még akkor 20000-ből 7000-ért fogadni?

Idézetet írta: focitomi Dátum április 17, 2013, 14:32:52
Sziasztok, a hétvégén regisztráltam a 15000Ft-al + a bónusz = 30000Ft

Fogadtam 10000-ért, majd 7000-ért akartam még egyet, de kidobott egy kis ablakot hogy gyorsan fizessek még be 2000-et.

Miért nem engedett a számlámon még akkor 20000-ből 7000-ért fogadni?

Elvileg engednie kellett volna..Legalább is én még csak hasonlót sem hallottam . A bónusz igényelve lett? Szerepel az egyenlegnél?

Szerintem az lehetett a probléma, hogy a befizetett összeget egyszer meg kell forgatni, miután a bónusz összeggel fogadhatnál. Ha minden igaz akkor addig a bónusz összege le van blokkolva, amíg az 1x-es forgatás nem történik meg és egy rendszerüzenet figyelmeztet arra, hogy a bónusz összeggel is fogadhatsz már.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum április 17, 2013, 15:05:45
Elvileg engednie kellett volna..Legalább is én még csak hasonlót sem hallottam . A bónusz igényelve lett? Szerepel az egyenlegnél?

igen 30000 (15000+15000)volt a számlán.

Fogadtam 10000-ért,maradt 20000 a számlán és ebből nem engedett 7000-ért újra fogadni.

Majd fogadtam még 1500-ért azt engedte.

Azóta nem játszottam most pedig azt írja a bónusztörténet, hogy Bónusza felhasználásához további 3 500,00 HUF összegben kell téteket feltennie.

A 10000 után meg is lett volna a + 70000-el de azt nem engedte.

Ráadásul a 7000ft-ot 2,56-ös oddsra (1,60x1,60) tettem volna ami nyert volna.

Nem értem,hogy most mi van?

Ma újra játszanék de nem tudom hogy mennyit hogyan tehetek.
Csak 3500-ért és utána a többit vagy hogyan van?



Kazarian mondta meg a tutit: először a befizetett összeget egyszer meg kell forgatni, hogy használhasd a bónuszt...
Tehát kell még tenned 3500 huf tétben fogadást...

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum április 17, 2013, 15:29:36
Szerintem az lehetett a probléma, hogy a befizetett összeget egyszer meg kell forgatni, miután a bónusz összeggel fogadhatnál. Ha minden igaz akkor addig a bónusz összege le van blokkolva, amíg az 1x-es forgatás nem történik meg és egy rendszerüzenet figyelmeztet arra, hogy a bónusz összeggel is fogadhatsz már.

Értem,de a + 7000-el meglett volna.
Csak pontosan a 15000 lehet eljátszani elsőre?