bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


és az a withdraw founds hol van? :) az a sima withdraw az? Mer azon belül meg csak valami visszavonást ír...

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 08, 2013, 15:36:24
és az a withdraw founds hol van? :) az a sima withdraw az? Mer azon belül meg csak valami visszavonást ír...

Azaz!
A "send money", ha Skrill számlák között utalsz valakinek.

A "withdraw" pontban tudsz bankszámlára és VISA kártyára is kikérni, de csak ha érvényesítve van.
(ehhez vagy be kell fizetned vele a Skrillre vagy engedni, hogy megterheljék egy véletlenszerű összeggel a számládat)
Szerintem, utalj be a kártyádhoz tartozó bankszámládról egy minimális összeget (az adatokat az Upload Funds részben látod), aztán már gond nélkül kikérhetsz pénzt a számládra.
A gyakorlatban ugyanaz bankszámlára kérni, mint ha a kártyádra kérnéd.
Utóbbinál nem tudom, mennyi az átfutás, bankszámlára 1-2 munaknapon belül megjön a pénz.


rendben! köszi :) és az komoly, hogy a minimum befizetés skrillre 0,75 forint  ? ???

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 08, 2013, 15:54:30
rendben! köszi :) és az komoly, hogy a minimum befizetés skrillre 0,75 forint  ? ???
A minimum befizetes 1€-nak megfelelo HUF!

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum május 08, 2013, 13:58:30
Ja igen, hozzáteszem, én is az angol chaten írtam nekik az ügyben...


Az a baj,hogy angol chaten is embere válogatja ki milyen segítőkész...volt velem olyan,hogy leakartam törölni egy kifizetést,mert nulláztam a bankrollom..kb 10 perc telt el a kifizetés igénylése,és a törlés kérése között..azt mondták hogy elutalták...gondoltam magamban a nagy ló...szt utalták el hajnali 2 kor a pénzemet banki átutalással..megköszöntem a nagy semmit,aztán kiléptem,majd újra fel a chatre,egy másik ügyfélszolgálatos ennél jóval segítőkészebb volt..névszerint Darren W. aki fél perc alatt elintézte a törlést....

Tudja valaki hogy a számlaellenőrzés illetve banki átutalással való kifizetés mennyi időt vesz igénybe?

Idézetet írta: goldhungary Dátum május 14, 2013, 21:01:28
Tudja valaki hogy a számlaellenőrzés illetve banki átutalással való kifizetés mennyi időt vesz igénybe?

Számlaellenőrzés (személyi elfogadása) olyan fél nap.
A banki átutalást nem tudom.

Idézetet írta: goldhungary Dátum május 14, 2013, 21:01:28
Tudja valaki hogy a számlaellenőrzés illetve banki átutalással való kifizetés mennyi időt vesz igénybe?

Banki átutalásnál kb 4 napra számíts, nekem annyi volt fél éve. :)

Idézetet írta: goldhungary Dátum május 14, 2013, 21:01:28
Tudja valaki hogy a számlaellenőrzés illetve banki átutalással való kifizetés mennyi időt vesz igénybe?

nekem kb 2hete megvolt 3nap alatt.. :)

A banki átutalás nekem is 3 nap.

Tiszteletem!
Lenne nekem egy olyan kérdésem, hogy ha nekem 14000 től lehet kivenni, de csak 7000 em van, akkor ha töltök mellé 7 et kivehetem?:DD

Szerintem igen,bár nemtudom,hogy erre van e külön szabály,én nem olvastam eddig semmi ilyesmit..

Azóta kaptam választ. Azért köszönöm. 2.5% ot levonnak ha megjátszás nélkül kiveszed. első alkalommal viszont semmit sem.

Élő közvetítés - kézilabdánál a grafikonon az egyik csapatnál ott a 2 perces számláló. Ez mit jelent, hogy emberelőnyben vannak, avagy éppen, hogy hátrányban? (Számomra előbbi lenne ésszerűbb, de azért jobb egy biztos forrás a későbbiekre nézve)

Ma kaptam meg a levelet a postán beírtam a kódot,de látom hogy kéri még az útlevelemet a Számlám/Ügyfélazonosító folyamat részben,pedig már elküldtem a személyigazolványt,jött is a válasz hogy elfogadták.Felmegyek chatre,ott azt mondják,hogy azonosítva van a számlám.Akkor miért kéri még mindig hogy adjam meg az útlevelemet?