bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: NorbRt Dátum május 24, 2013, 14:26:34
Ma kaptam meg a levelet a postán beírtam a kódot,de látom hogy kéri még az útlevelemet a Számlám/Ügyfélazonosító folyamat részben,pedig már elküldtem a személyigazolványt,jött is a válasz hogy elfogadták.Felmegyek chatre,ott azt mondják,hogy azonosítva van a számlám.Akkor miért kéri még mindig hogy adjam meg az útlevelemet?

Nem kötelező megadni már az útlevelet. Csak azzal is azonosíthattad volna személyi helyett.

Idézetet írta: inter08 Dátum május 24, 2013, 15:06:45
Nem kötelező megadni már az útlevelet. Csak azzal is azonosíthattad volna személyi helyett.

Én meg azt kérdezném,h. a SPORT-LOTTÓ menüben szereplő különféle lottójátékok közül a  49-es régebbi sorsolásait hol találhatom a világhálón. Azt sem tudom hol sorsolják, a Bet365-n csak 4 régebbi eredményt mutatnak. A chat felületen sem adtak segítséget.

Sziasztok!

Kezdőnek számítok még az online sportfogadásban, legyetek elnézőek, kérlek  :D
Az a kérdésem lenne, hogy postai levelet mikor küld nekem a bet365? Olyasmit hallottam, hogy kifizetés előtt, vagy amikor megadom a kártyám adatait. Most melyik igaz? Postai levelet egyetlen egyszer kapok, vagy többször? Olyat lehet, hogy mondjuk egy barátom lakcímét adom meg és nem a sajátomat, személyes okokból?

Idézetet írta: szak93 Dátum május 28, 2013, 19:53:17
Sziasztok!

Kezdőnek számítok még az online sportfogadásban, legyetek elnézőek, kérlek  :D
Az a kérdésem lenne, hogy postai levelet mikor küld nekem a bet365? Olyasmit hallottam, hogy kifizetés előtt, vagy amikor megadom a kártyám adatait. Most melyik igaz? Postai levelet egyetlen egyszer kapok, vagy többször? Olyat lehet, hogy mondjuk egy barátom lakcímét adom meg és nem a sajátomat, személyes okokból?

A saját lakcímedet kell megadd.  POntosan nem tudom mikor küldik de mindenképp az elején . Előfordulhat, hogy küldenek valamikor a jövőben is, de nem jellemző. Félsz, hogy a szüleid megtudják, hogy fogadsz?  ;D

#1894 május 28, 2013, 20:06:34, Alkimista87
Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 28, 2013, 19:57:45
A saját lakcímedet kell megadd.  POntosan nem tudom mikor küldik de mindenképp az elején . Előfordulhat, hogy küldenek valamikor a jövőben is, de nem jellemző. Félsz, hogy a szüleid megtudják, hogy fogadsz?  ;D

Ha igen, megnyugodhatsz, mert elég diszkrétek, nincs semmi feltűnő a levélen, ha jól emlékszem. Mondd, hogy egy angliai haverod írt! 8)

Regisztráció után azonnal küldik, 1-2 héten belül meg kell kapnod.

Egyik ismerősöm regelt, befizetett, de nem játszott náluk, csak egy héten egyszer.
Egy hónap után küldtek neki levelet, hogy miért nem játszik. Aztán két hónap után küldtek újabb levelet, hogy miért nem játszik. :)

Sziasztok!
Nálatok működik az iroda rendesen? Engem folyamat kiléptet....
Vagy a gépemmel van a baj?

Idézetet írta: fole Dátum május 28, 2013, 20:57:27
Sziasztok!
Nálatok működik az iroda rendesen? Engem folyamat kiléptet....
Vagy a gépemmel van a baj?

Tökéletesen működik.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 28, 2013, 20:59:27
Tökéletesen működik.
Köszi a gyors választ...
Akkor gép hiba :(

Ma megindítottam az első kifizetésemet banki átutalással. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy számíthatok-e bármi meglepire a folyamat során? (főleg arra lennék kíváncsi, hogy útlevelet és/vagy személyit milyen esetben kérnek)

Idézetet írta: zoltanson Dátum május 29, 2013, 21:25:54
Ma megindítottam az első kifizetésemet banki átutalással. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy számíthatok-e bármi meglepire a folyamat során? (főleg arra lennék kíváncsi, hogy útlevelet és/vagy személyit milyen esetben kérnek)

Nem valószínű, szerintem az összegtől is függ. 3-4 munkanap.

Na ilyen se volt még.
Türelmetlenül vártam egy 20 perce befejezett meccs kiértékelését így féléjfélkor. ;D
Gondoltam egyet, ráírok az angol supportra,hogy mikor értékelik ki, kérték a fogadás referenciaszámát és 10 mp en belül már jóvá is írták.
Volt már egy ilyen magyar suppal is ők azt mondták hogy várjak. (Gondolom nincs akkora hatókörük mint az angol supp nak)
De ha valakinek sürgős a pénz érdemes megkérni őket és manuálisan megoldják, ha egy átlagos napról van szó és nem egy promo ingyen fogadós napról, amikor gondolom nem egy csettintés megoldani.
Mindenesetre BIG UP ismét a bet365 nek. :ok:

Sziasztok!

Bet365-re ha felutalom az összeget (különbözetet) ami hiányzik a minimális kifizetéshez, kivehetem a pénzem? Nem kell megforgatni az összeget, vagy ilyesmi?

Idézetet írta: hubyyy Dátum június 03, 2013, 00:33:49
Sziasztok!

Bet365-re ha felutalom az összeget (különbözetet) ami hiányzik a minimális kifizetéshez, kivehetem a pénzem? Nem kell megforgatni az összeget, vagy ilyesmi?
Ha nincs futó bónusz, akkor igen.

Akkor lehet,csak nekem mondták chaten, amikor rákérdeztem, hogy kell fogadni is kifizetés előtt, sőt, még oddshoz is kötötték...