bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: davixxx Dátum június 13, 2013, 16:52:55
Amióta € alapúvá lett a számlám (fél éve kb.) Azóta 1x sem kaptam hűségbónuszt. Mért van ez ???

Kevés pénzzel fogadsz... :)

Tényleg, hűségbónuszt mennyit szoktatok kapni és milyen gyakran?
Nálam havonta 1,5-3k között szokott jelentkezni. Mennyi a max?

Idézetet írta: slices Dátum június 13, 2013, 18:39:25
Tényleg, hűségbónuszt mennyit szoktatok kapni és milyen gyakran?
Nálam havonta 1,5-3k között szokott jelentkezni. Mennyi a max?

Én is 1,5-3k között kapom. 3k-nál többet én még sosem kaptam.

hetente 12 eurot kaptam


#1925 június 13, 2013, 22:21:37, fcbayern
Idézetet írta: slices Dátum június 13, 2013, 18:39:25
Tényleg, hűségbónuszt mennyit szoktatok kapni és milyen gyakran?
Nálam havonta 1,5-3k között szokott jelentkezni. Mennyi a max?

Szezon közben, mikor fogadok náluk én is 2-3 ezret kapok havonta. Viszont ilyenkor szezon végén én szándékosan leutalom az összes pénzemet tőlük, és nem játszom náluk abszolút. Erre minden évben azt hiszik, hogy leálltam, és megdobnak egy 15 000 Ft-os feltöltési bónusszal is a következő szezon kezdésénél.  ;D   :ok:

Nem bírnám ki, hogy stoppoljam a számlámat időlegesen is. :noway:

No majd megrendszabályoznak kormányzati szinten. :bash: :bash:

Sziasztok! Most regisztráltam bet365-re, de még nem fizettem be. Le akarom tölteni a bet365 pókerszoftvert, de azt írja hogy nem sikerült kapcsolatot létesíteni, próbáljam meg később. ez miért lehet?

#1928 június 17, 2013, 20:57:38, Pikaa
Üdv!

Lenne egy kérdésem és az a következő lenne:

Egy háztartáson belül van 2 számlánk,kettő közül egyiken ki volt használva a kezdő bónusz,de azt a számlát mostmár nem használjuk. Szóval most egy számla van,ami aktív. Az új számla,ami aktív is,azon nem áll szándékomban kihasználni a kezdőbónuszt,de akkor a hűségbónuszokat és más féle bónuszokat se használhatom ki?

Idézetet írta: Pikaa Dátum június 17, 2013, 20:52:54
Üdv!

Lenne egy kérdésem és az a következő lenne:

Egy háztartáson belül van 2 számlánk,kettő közül egyiken ki volt használva a kezdő bónusz,de azt a számlát mostmár nem használjuk. Szóval most egy számla van,ami aktív. Az új számla,ami aktív is,azon nem áll szándékomban kihasználni a kezdőbónuszt,de akkor a hűségbónuszokat és más féle bónuszokat se használhatom ki?

Csak tippelni tudok, de én így látom: Vannak ugyebár az "alanyi jogon" járó bónuszok (kezdő- és mobilbónusz), azokat a szabályzatuk értelmében nem veheted igénybe, és van a másik csoport, ami az aktivitásodat és fórumversenyeken elért helyezéseidet díjazza, azokat pedig igen, hiszen visszaélés jelen esetben nem történik.

#1930 június 19, 2013, 08:49:29, csacsi1899
Idézetet írta: Pikaa Dátum június 17, 2013, 20:52:54
Üdv!

Lenne egy kérdésem és az a következő lenne:

Egy háztartáson belül van 2 számlánk,kettő közül egyiken ki volt használva a kezdő bónusz,de azt a számlát mostmár nem használjuk. Szóval most egy számla van,ami aktív. Az új számla,ami aktív is,azon nem áll szándékomban kihasználni a kezdőbónuszt,de akkor a hűségbónuszokat és más féle bónuszokat se használhatom ki?

Igénybe lehetne venni a kezdőbónuszt is. A nem használt számlán átírni a címet valami kamura. Aztán cookie - flash cookie törlés (utóbbi is nagyon fontos, mert ott van az iesnare program is). Aztán mehet a menet. Minden más bónuszt is megkapsz.

Te már ezt megcsináltad??

Nem tudja valaki hogy az élő fogadásnál ha adják is a meccset videón akkor azt ki tudom-e nagyítani, mert nagyon kicsi az a közvetítőképernyő az élő fogadásnál.

Idézetet írta: kunisse Dátum június 19, 2013, 13:07:28
Nem tudja valaki hogy az élő fogadásnál ha adják is a meccset videón akkor azt ki tudom-e nagyítani, mert nagyon kicsi az a közvetítőképernyő az élő fogadásnál.

Hát a jobb felső sarokban a videónál van két kis nyíl egymásba azzal kicsit nagyobbá lehet tenni, de szerintem máshogy nem. De ha valaki tud valamit erre az jó lenne.

Alacsonyabbra kell venni a képernyő felbontását.