bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Ha jól értem akkor európai hokiban sem lesz döntetlen többé? Agyő zsíros x es szorzók.

"Fontos változtatás a Részvételi feltételekben
Változtattunk a jégkorongra vonatkozó szabályzatunkon.

2013.07.24-től a következő szabályok érvényesek a jégkorong ligák vagy bajnokságok mérkőzésein megjátszott fogadásokra (kivéve az olyan mérkőzéseket, amelyek a Klub vagy Nemzetközi barátságos mérkőzésként vannak feltüntetve):

   Minden fogadásba beleszámít a hosszabbítás és a büntetőpárbaj is, kivéve ha ezt másképp tüntetjük fel.

A Klub és Nemzetközi barátságos találkozókra tett fogadásokba nem számít bele a hosszabbítás és a büntetőpárbaj sem, kivéve ha ezt másképp tüntetjük fel.

Az NHL, NCAAH és AHL bajnokságok mérkőzéseire megtett fogadásokra nem vonatkozik ez a szabálymódosítás."

Valaki kapott ma bónuszt tőlük??Már 1 hónapja semmit sem kaptam :bash:

Mostanában miért nincs élőben a SVÉD másodosztály(Superettan)? Tudtommal régebben volt élőben.

Idézetet írta: szalist Dátum július 24, 2013, 19:58:27
Valaki kapott ma bónuszt tőlük??Már 1 hónapja semmit sem kaptam :bash:
kaptam

Idézetet írta: Pikaa Dátum július 24, 2013, 20:06:32
Mostanában miért nincs élőben a SVÉD másodosztály(Superettan)? Tudtommal régebben volt élőben.

Szerintem van, múlt héten még fogadtam rá élőben.
Csak kivették a korai gólt  :bash:

Idézetet írta: sleve Dátum július 24, 2013, 21:19:40
Szerintem van, múlt héten még fogadtam rá élőben.
Csak kivették a korai gólt  :bash:

Ma se volt,a múltkor is akartam rakni stuntfodi svéd2 tippjét és akkor sem volt élőben.  :(

Sziasztok, megszeretném kérdezni hogy működik bet365-ön a kombinált fogadás.
Pl. kiválasztok 3 meccset így lesz fogadási típusok:
egyszeri 3@ [összeg]
2-es gyűjtő 3@ [összeg]
3-as gyűjtő 1@ [összeg]
trixie @4 [összeg]

mit jelentenek ezek?

Mikor kiválasztod a fogadásokat a szelvényen igy jelennek meg, és beküldheted egyszeri fogadásként egyenként, megadva a téteket vagy a szelvény alján választhatsz kombit.

Idézetet írta: Bagwell Dátum július 26, 2013, 10:20:31
Sziasztok, megszeretném kérdezni hogy működik bet365-ön a kombinált fogadás.
Pl. kiválasztok 3 meccset így lesz fogadási típusok:
egyszeri 3@ [összeg]
2-es gyűjtő 3@ [összeg]
3-as gyűjtő 1@ [összeg]
trixie @4 [összeg]

mit jelentenek ezek?


egyszeri 3@ [összeg]
A 3 kiválasztott meccset külön-külön szelvényen, egyszeres fogadásként játszod meg.
Tehát ha tétet írsz be, annak a háromszorosát fizeted majd ki, hisz 3 különböző szelvényed lesz.
Ha mindhárom meccsre ugyanakkora tétet tennél, akkor ide is beírhatod, ha eltérőeket, akkor viszont egyesével a meccsek mellé kell téted írnod.


2-es gyűjtő 3@ [összeg]
A 3 kiválasztott meccset kettes kötésekben játszod le, ha ezt választod, így is 3 szelvényed lesz (AB, AC és BC).


3-as gyűjtő 1@ [összeg]
Ebben az esetben a 3 eseményt kombinálod, azaz egyetlen szelvényen játszod meg kötésben az összeset.


trixie @4 [összeg]
Ez a kombinált szelvények kombinálása.  :)
Itt egy kattintással lejátszhatod egyszerre az előző két kategóriát, azaz a 3db 2-es kötést és az 1 db három eseményből álló kombit.
Ha a trixie szóra kattintasz, akkor látod is "előzetesen", hogyan alakul a várható nyereményed a 4 különböző szelvény tekintetében.


A legfontosabb, hogy a @ előtti szám mindig a szelvények darabszámát jelzi, azaz a téted ennyivel fog szorzódni, ha az adott rubrikában adsz meg összeget.




Áh, így már teljesen érthető :) köszi szépen!  :great:

Idézetet írta: benson Dátum július 24, 2013, 13:52:06
Azért, mert így ő ezzel jól jár. Ez elég nyomos érv, nemde?  ;D
Nyilván azért írta be. Mondjuk nem sokkal rosszabb ez a verzió, mint egy affilites szerződés egy fogadóirodával, és utána azon "remegni", hogy a linken keresztül regisztrált delikvens stabilan szopjon mint egy kisboci vagy legalábbis semmiképpen ne nyerjen, mert az a másik irányba billenti az affilites balance-ot.

Sziasztok!
Ti jártatok már úgy,hogy nem tudtatok belépni a számlátokra? Eddig mindig ugyanazzal a felhasználói névvel+jelszóval léptem be.A mai nap már nem enged be.Kétszer próbáltam már de ha a harmadik kisérlet sikertelen akkor már zárolja a számlát.Próbáltam az"elfelejtette a jelszavát"menüpontot de hiába adom meg "belépés sikertelen".Írtam nekik de eddig semmi válasz.

Én a helyedben elébe mennék a dolgoknak, és felhívnám őket. Itt az ingyenes számuk (magyar): 00800 12 365 365

A hét minden napján hívható 10 és 23 óra között.

Üdv!

Ha nem tudsz belépni a "live chat" -en is tudsz velük beszélni, emilt írni hosszadalmas.

Idézetet írta: cannibal7011 Dátum július 30, 2013, 11:41:06
Sziasztok!
Ti jártatok már úgy,hogy nem tudtatok belépni a számlátokra? Eddig mindig ugyanazzal a felhasználói névvel+jelszóval léptem be.A mai nap már nem enged be.Kétszer próbáltam már de ha a harmadik kisérlet sikertelen akkor már zárolja a számlát.Próbáltam az"elfelejtette a jelszavát"menüpontot de hiába adom meg "belépés sikertelen".Írtam nekik de eddig semmi válasz.
Jól írták, a Live Chat a megoldás